1. Pan Bez Głowy
Autorstwa Anaxagoras
ocena: +3+x

Ocholeraocholeraocholeraocholera.

Nazywam się Jeremy Adams. Mam 22 lata i jestem ścigany przez potwora. Nie wiem co się dzieje. Nie wiem jak to jest możliwe, albo co powinienem zrobić. To coś nie chce przestać. Biegnę od — o boże — zaledwie piętnastu minut. Czuję jakby, to ciągnęło się dłużej. Jestem już zmęczony, a to nie chce przestać.

Nie zrobiłem niczego złego. Po prostu zobaczyłem tego gościa w metrze. Jest noc, byliśmy jedynymi osobami w aucie. Wyglądał dziwnie, był lekko szary i miał szkliste oczy, na podstawie jego rąk zgaduje że był czarny lub hindusem albo kimś tam. Wysiedliśmy na tym samym przystanku, chyba nie patrzyłem gdzie idę bo wpadłem na niego i jego głowa spadła. To znaczy tak się nie powinno wydarzyć. I wtedy zaczął mnie gonić. To… to… nie może się wydarzyć.

Jak to w ogóle za mną idzie? To nawet nie ma oczu. Kolejne drzwi zamknięte. Nie! Czy ktoś nie mógł zostawić drzwi otwartych? Proszę, Po prostu muszę uciec od tego czegoś i jak się za mną znalazł? CholeracholeraŚmietnik! Wziąłem jeden i rzuciłem nim prosto w klatkę piersiową potwora, a ten potknął się i upadł, a ja uciekam zanim ten wstanie. Dzięki adrenalino.

Jakim cudem ta alejka jest ślepym zaułkiem? Nie może być, muszę uciekać! To niesprawiedliwe! Ściany, ściany cholera. Są zbyt wysokie i zbyt śliskie, to mnie znalazło. Cokolwiek wokół? Nie. Nie mogę walczyć, ale spróbuje to uderzyć. Jest silny i to nie ma żadnego sensu i czy to jest ostrze i

~

Znacznie, znacznie lepiej. Z tym starym już prawie nie słyszałem. Ale ten jest dobry. Młody, zdrowy, powinno wystarczyć na kilka tygodni. Daltonista, ale nie można mieć wszystkiego. Zobaczmy… jest też dosyć jasny. Mam nadzieję, że nie odszedłem zbyt daleko od celu. Panie Redd, idę po ciebie. Nie mogę się doczekać tych wszystkich wspaniałych pomysłów, jakie mógłbym mieć z głową taką jak twoja.

Następne: 2. Pan Brzdęk autorstwa Dr. Gears

Wróć do Hubu

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported