PRZESTROGA

admo-thumbnail_pl.png

PRZESTROGA

ocena: +7+x

PRZESTROGA


Władza demoralizuje; władza absolutna demoralizuje absolutnie

PLACEHOLDER

ODCINEK I
PRÓBA
TERMINACJI

RALLISTON

ODCINEK II
TEORIA
CHAOSU

DODODEVIL

ODCINEK III
METAGNOSTIC

JACK IKE

ODCINEK IV
EIGHTH
COMMANDMENT

INFORMACJE

PRZESTROGA jest współtworzoną antologią, generalnie składającą się z artykułów SCP, przedstawiającą superkompetentną, super pewną siebie Fundację, próbującą zabezpieczyć to, co niezabezpieczalne, osiągnąć to, co nieosiągalne, w imię swojej misji i w duchu ludzkiej arogancji.

Każdy artykuł jest "reżyserowany" przez wyjątkowego autora-ochotnika, ma na celu zbadanie specyficznego aspektu uniwersum Fundacji i jego związku z tematyką serii. Nowe odcinki są publikowane cyklicznie zgodnie z planem — wszystkie przyszłe odcinki i ich autorzy zostali już ustaleni.

PRZESTROGA jest osadzona w alternatywnej osi czasu, odgałęziającej się od głównego uniwersum Katalogu Deepwell Ośrodka 17; postacie, anomalie i inne elementy mogą być zapożyczone z kanonu bez całkowitego trzymania się do ich oryginalnych odpowiedników.

Stworzone i utrzymywane przez Liryn i Placeholder McD

Dołącz do serwera Discord Metafundacji

Zastrzeżenie: Serwer jest w języku angielskim, więc znajomość tego języka jest wymagana, jeśli chcesz z niego korzystać.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported