Plakat Adopcyjny: Pearl!

ocena: +15+x

Cześć, nazywam się Pearl!

pig.jpg

Cześć! Szukam kochającego domu w regionie Three Portlands-Boring, Nie jestem zbyt trudna w utrzymaniu, więc nie musicie się martwić za bardzo czym mnie karmić albo gdzie mnie trzymać. Po prostu dajcie mi zagrodę, trochę błota i wodę, a będę tak szczęśliwa, jak tylko mogę być!

Wiele ludzi ma błędne przesądy o nas, świniach zwisłobrzuchych. W zasadzie, wiele ludzi myśli nawet, że jesteśmy głupie! Świnie to tak naprawdę jedne z najmądrzejszych gatunków zwierząt, i uważam, że też jestem dosyć bystra, jeśli miałabym to powiedzieć! Jeden przesąd o nas który jest prawdziwy, to to, że jemy niemal wszystko. Tak długo, jak jest to jadalne, jemy, dopóki nie jesteśmy pełne. Choć w tym zakresie, jestem lekko niezwykła…

Mogę zjeść wszystko! Nie musi być to nawet jadalne — jadłam drewno, metal, plastik, nawet ziemię! Nie ma to dla mnie znaczenia, nic nie rani mnie ani moich wnętrzności. Po prawdzie moje wnętrzności też są takie — nie mogę być pełna! Moi opiekunowie mówią, że nie wiedzą, gdzie to wszystko idzie, ale wiem tyle, że zawsze jestem gotowa na kolejny posiłek.

Jak mówiłam, nie mam wielkich wymagań. Wystarczy mi małe korytko z wodą i trochę moich ulubionych przekąsek (mam słabość do trocin). Jeśli macie zagrodę dla świń, możecie mnie tam umieścić, a będę najlepszy utylizatorem żywności, jaki kiedykolwiek zobaczycie!

Ciekawostki o Świnkach Takich Jak Ja!

  • Świnie były pierwszymi zwierzętami udomowionymi przez ludzi! Wracamy do korzeni, co?
  • Mam świetny zmysł węchu — znalazłam nawet kiedyś kilka trufli za pomocą swojego nosa!
  • Naprawdę, naprawdę uwielbiam chodzić na spacery! Chodzę z uprzężą, więc możecie mnie wyprowadzać, kiedy tylko chcecie.
  • Mimo że zjem wszystko, mam preferencje. Lubię trociny i folię aluminiową!
  • I przeciwnie — mogę być zdolna do zjedzenia wszystkiego, ale nie znaczy to, że to polubię. Nie cierpię ceramiki i słodycz.
  • Jestem dosyć introwertyczna — mogę się dogadać z innymi świnkami, ale wolę być sama.

Opinie od Moich Przybranych Rodziców!

Pearl była absolutnie przesłodka. To jedna z najbardziej przyjaznych, najmądrzejszych zwierząt, jakimi miałam przyjemność się opiekować. Mogła się szczęśliwie bawić z nami, aportować, albo nawet po prostu chodzić na spacery. Kiedy była sama, mogła także bawić się samodzielnie, tocząc się w błocie albo zasypiać w cieniu. Na początku było dosyć trudno radzić sobie z jej dietą, ale wkrótce opracowaliśmy dobry system. Miałam złamane serce, gdy musieliśmy ją oddać. Jej dieta może być… niecodzienna, ale ten zwierzak jest najbardziej uroczym kompanem, jakiego kiedykolwiek będziecie mieć.
~Anna Wolfsheim

Przysięgam, ona była bardziej jak pies niż jak świnia. Zawsze gotowa na spacer ze smyczą — kupiliśmy jej nawet uprząż — i zabawę. Lubiła nawet się tulić, gdy widziała, że jej ludzie byli zdenerwowani. Niestety, nie mogliśmy zatrzymać jej na dłużej. Chciała jeść poza domem i w domu. Patrzyła na nas z swoimi oczkami prosiątka i pękaliśmy i dawaliśmy jej więcej przekąsek. Odkryliśmy, że ma naprawdę wieeeelkie pragnienie na świeże truskawki. Ale gdy nie dawaliśmy jej przekąsek, zaczynała szukać innych rzeczy. Pewnego ranka obudziliśmy się i połowa zagrody, którą dla niej zbudowaliśmy, po prostu zniknęła! Wtedy zrozumiałem, że ona po prostu do nas nie pasowała. Lecz jeśli jesteś kimś, kto może spełnić jej niezwykłe chęci, właśnie znalazłeś idealnego zwierzaka.
~Andrew Thompson

Po więcej informacji albo adopcję:
Adres: Aleja North Deerway 31, Three Portlands
Numer Telefonu: (503)-555-0187
Email: etis.snoitulosefildliwsnosliw|ofni#etis.snoitulosefildliwsnosliw|ofni
Void: Wilson's Wildlife Solutions!⁂wilsons-wildlife

Nadawca: Diane Wilson
Odbiorca: C.A
Dnia: 3/09/2020

Z głębi mojego serca, dziękuję ci. Nie wydaję mi się, że mogę wyjaśnić, jak zadowolona jestem tym, że ktoś adoptował Pearl. Byłam jej główną opiekunką już przez prawie rok i widziałam tak wiele razy, jak trafiała do adopcji. Świnie mają niezasłużoną reputacją bycia brudnymi i higienicznymi, i potrzeba kogoś naprawdę specjalnego, by spojrzeć przez tę błotnistą powierzchnię i zobaczyć złote serce Pearl w środku. Mam nadzieję, że będzie miała szczęśliwy i zdrowy dom z tobą już zawsze.

Pozdrawiam,
Diane Wilson
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported