Uniwersytet Alexylva Hub

ocena: +5+x

ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΣ


columns.png

WITAJ, POTENCJALNY STUDENCIE! WITAJ W NAJWIĘKSZEJ INSTYTUCJI NAUCZANIA W NOWYCH KOLONIACH IMPERIUM! UNIWERSYTET ALEXYLVA CIESZY SIĘ RENOMĄ W IMPERIUM ZA NASZE ODDANIE KOMFORTOWI STUDENTÓW, NASZE PIONIERSTWO NA POLU PARATECHNOLOGII, A TAKŻE NASZ WĘDRUJĄCY ZESPÓŁ FUTBOLOWY, ZWYCIĘSCY WIZYGOCI. W RÓŻNYCH OKAZJACH BYLIŚMY ODWIEDZANI PRZEZ SAMEGO BARCA MAGNUSA. BY MÓGŁ WYRAZIĆ APROBATĘ NASZEJ DŁUGIEJ HISTORII AKADEMICKIEJ ŚWIETNOŚCI I NASZEGO WIELKIEGO WKŁADU W ŚWIETNOŚĆ IMPERIUM. NASZE PRZERÓŻNE DEPARTAMENTY TECHNOLOGICZNE SĄ ODPOWIEDZIALNE ZA WIELE Z NAJBARDZIEJ UŻYTECZNYCH IMPERIALNYCH INNOWACJI, TAKICH WULKANICZNY ORBITALNY MOŹDZIERZ, STALOWI PRETORZY, I OCZYWIŚCIE, MOSTY ALTERNUS WYKORZYSTYWANE PRZEZ KOMBINAT PHITRANSIMUN. W DODATKU DO NASZYCH BARDZIEJ ZNANYCH DEPARTAMENTÓW OFERUJEMY STUDENTOM PRZERÓŻNE INNE KIERUNKI STUDIÓW, TAKIE JAK FILOZOFIA, HISTORIA IMPERIUM, I SZTUKA. NASZĄ UCZELNIĘ UKOŃCZYŁO TYSIĄCE STUDENTÓW, KTÓRZY ZACZĘLI WIERNIE SŁUŻYĆ IMPERIUM, A TY TAKŻE MOŻESZ BYĆ JEDNYM Z NICH! POSTAW PIERWSZY KROK POZA SWOJĄ PATERFAMILIĄ I ZANURZ SIĘ W KULTURZE NASZEGO KAMPUSU, CHRONIONEGO PRZEZ SIŁY PRETORÓW CAESARIUM WE WŁASNEJ OSOBIE. W UNIWERSYTECIE ALEXYLVA ROZWIJAJ SWOJE ZDOLNOŚCI INTELEKTUALNE I SKORZYSTAJ Z NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH PRODUKTÓW KOMBINATÓW DOSTĘPNYCH Z NAJWIĘKSZYM UNIWERSYTECIE W IMPERIUM!

POZNAJ NASZ WSPANIAŁY TRIUMWIRAT KADROWY
DEAN HAILCLOUD
VICE KANCLERZ ALLGRASS
NACZELNY TRENER PANAGAKOS


ΠΡΩΗΝ ΕΡΓΑ


ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

alexandriaaeternum3.png

LETNIE LEKTURY


ΑΡΧΕΙΟ

alexandriaaeternum3.png

ARCHIWA


MFO RHO-1 ("ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ")

mtf.png

MFO ρ-1

Desygnacja: Mobilna Formacja Operacyjna Rho-1

Przydomek: The Professors

Opis: Mobilna Formacja Operacyjna Rho-1 specjalizuje się w pozyskiwaniu, zabezpieczaniu i transporcie anomalii powiązanych z GoI-59, "Uniwersytet Alexylva". Wraz ze zmniejszeniem zagrożenia związanego z tą organizacją, zakres specjalizacji MFO został powiększony do zabezpieczania wszystkich anomalnych akademickich działań.
PISANIE O ALEXYLVIEO ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported