Ambrose Temecula
ocena: +2+x

Dokument pozyskany z Lokalizacji wcześniej należącej do Restauracji Ambrose w mieście Temecula w stanie Kalifornia po Operacji "Delivery Service". Dokument ten zachowany jest dla użytku MFO Lambda-14 ("One Star Reviewers") w ich wysiłkach przeciwdziałających tej Organizacji.

Ambrose

Przystawki
medium.jpg
Nadmorska Super Krewetka:
Nasze krewetki są bez wątpienia największe w całym mieście! Do zamówienia pojedyncze krewetki o wielkościach 1/4 lub 1/2 funtów
$4,90
Skrzydełka z Zachodniego Wybrzeża:
Patrz i podziwiaj, jak twoje pikantne skrzydełka dosłownie wylatują z kuchni!
$4,30
Zupa Seansów:
Nasza sławna niebieska zupa może sprawić, że będziesz jadł z krewnymi, nawet jeśli nigdy nie widziałeś ich na żywo! Tylko jedna porcja na osobę, menu potraw dla duchów dostępne za prośbą.
$4,30
Temeculańskie Sliderowe Wieże:
Zamów tę przystawkę i przez następne pół godziny doświadcz życia bez tarcia! (Ambrose nie jest odpowiedzialne za obrażenia odniesione podczas wykluczenia spod standardowych praw tarcia.)
$4,75
Dania główne
medium.jpg
Zdrowa Sałatka:
Może wyglądać jak stos ciepłych warzyw, ale dzięki innowacjom od lokalnego anartysty smakuje dokładnie tak jak cheeseburger!
$8,50
Łosoś Osobliwości:
Duży łosoś podawany z pieczonymi ziemniakami i fasolą, który opiera się prawom geometrii!
$12,30
Wszechpotężne Ziemniaczane Łódeczki:
Nasze smażone łódeczki przeważają nad wszystkimi innymi potrawami i upewnią się, że będziesz o tym wiedzieć! Jakiekolwiek jedzenie położone z nimi na talerzu również stanie się ziemniaczanymi łódeczkami!
$9,00
Żarcie Gangstera:
Patrz z zachwytem, jak dwie połówki twojego dania walczą o dominację na talerzu! Zwycięzca decyduje o smaku dania, który nigdy nie jest taki sam!
$7,00
Stonowane Taquito:
Zmień swój odcień na czas posiłku z tym meksykańskim delikatesem!
$11,00
Ryba Barbecue:
Ostrożnie grillowany piskomorf z jednej z co najmniej trzech rzeczywistości, zależnie od obecnej dostępności.
$7,00
Koncepcyjne Curry:
To danie to czysty koncept curry madras, zero kalorii i w całości przezroczyste! Poproś kelnera o dodanie go do innego dania.
$6,00
Wybór Szefa Kuchni:
Co tydzień inny, zapytaj kelnera!
$9,00
Desery
Jaja Żaby Wielkanocnej:
Bezpieczne do konsumpcji poprzez uprzednie zamrożenie i ugotowanie, tym pysznym czekoladopodobnym smakołykiem można się cieszyć przez cały rok!
$4,60
Północna Wata Cukrowa:
Mroczny smakołyk, który z pewnością połaskocze cię w środku! Dostępny ekskluzywnie we wszystkich naszych lokalach dzięki Cyrkowi Niepokoju, Najlepszym Widowisku we Wszystkich Światach!
$3,39
Słoneczka Chałupa Cukrowa:
Słodki smakołyk, który z pewnością ci się spodoba i nada także pogodne usposobienie!
$5,00
Mangowa Salsa:
Dwa owoce wykonujące na talerzu latynoski taniec! Muy caliente!
$2,50


~~~~~~~~~~~~~~~~~
Recenzje Klientów: Temecula

@AirConditionedLaurie
★★★★☆


Świetny lokal z dobrym jedzeniem!

Dobrze jest mieć w końcu miejsce, które pasuje do moich bardziej ezoterycznych gustów. Lokalizacja też jest świetna!

@Quarterporter
★★★★☆


Spędziłem tutaj kilka przyjemnych wieczorów, a zmieniające się potrawy z menu są ciekawe, ale wydaje mi się, że użycie faktycznych samomodyfikujących menu byłoby o wiele lepsze.

@fredazx1fn0q2rc
★★★☆☆


Nie podobała mi się twarz kelnera.

@ready-to-freddie
★★★★★


Atmosfera jest bardzo przyziemna, co ciężko zrobić z takimi potrawami! Pięć gwiazdek!

@emptyjudith
★★☆☆☆


Jedzenie było dobre, ale w połowie wizyty jakiś anofiliak podbiegł nam do stołu i próbował włożyć kutasa do naszych drinków.

@morecircularhome
★★★☆☆


W miejscówce roiło się od ochrony, wydaje mi się, że niedawno był jakiś incydent? Udało mi się mieć przyjemny posiłek, ale przez cały czas byłem podstresowany.

@alarming_julius
★☆☆☆☆


Jeśli chcecie bym jeszcze kiedykolwiek do was przyszedł, to musicie naprawić swoje drakońskie prawa! Jeśli nie będziecie mnie obsługiwać z powodu jednego niezaplanowanego incydentu to będę zmuszony napuścić na wasz lokal Fundację.

@WannaJuana
★★★★★


Zjadłem z rodziną wspaniały posiłek, wszyscy mówili, że ich jedzenie było idealne! Jadłam rybę i doświadczyłam smaków, które nie istnieją na tym świecie!

@cristina.the.arena
★★★★☆


Była przecena i sam właściciel dla nas gotował! Jedynym minusem jest obecna epidemia memetyczna w mieście, ale to nie wina lokalu.

…co nie?

@FastandJiving
★★★☆☆


Ślinka nie chce mi przestać cieknąć!

Serio, co zrobić na niekontrolowane ślinienie?

@RhianneW-L14
★☆☆☆☆


Pierdolcie się.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported