Zarchiwizowany Incydent 076-2_682
ocena: +1+x

UWAGA:WGLĄD DO REPORTAŻU 076-2/682 MA TYLKO PERSONEL 4-POZIOMU UPRAWNIEŃ

Incydent: 076-2/682

Zaangażowane SCP: SCP-682, SCP-076-2

Zaangażowany Personel: Dr. Gears, Prof. Kain Pathos Crow, Generałowie ████████████ i ████, Mobilna Formacja Operacyjna Omega-7 (alias "Puszka Pandory")

Data: ██████████

Miejsce: ██████, Północna Kanada

Przebieg: Omega-7 wysłana po doniesieniach iż SCP-682 został zaobserwowany w okolicy. Dr. Gears, Prof. Kain Pathos Crow, Generałowie ████████████ i ████ tymczasowo dołączyli by nadzorować i obserwować pomimo sprzeciwu SCP-076-2. Kontakt nawiązany trzy godziny po wstępnym rozmieszczeniu.

Kilka godzin po poszukiwaniach, SCP-682 został znaleziony w ██████, niedaleko ████, zabijając ludność cywilną w tym miejscu.

SCP-076-2 zatrzymał Omega-7 przed ostrzałem 682, a następnie podszedł do podmiotu. Para prowadziła konwersację przez kilka minut, z SCP-076-2 ciągle spoglądającym na główną grupę, oraz stopniowo stawał się coraz bardziej zdenerwowany.

SCP-076-2 zaatakował SCP-682 przy użyciu zaostrzonej broni. SCP-682 rozbroił i zaatakował SCP-076-2 swoimi pazurami, ponosząc masywne obrażenia. SCP-076-2 starł się ponownie z SCP-682 po odzyskaniu sprawności po początkującym ataku. Walka przebiegła szybko, z obydwoma SCP odnoszącymi oraz zadającymi olbrzymie ilości obrażeń. SCP-682 ucierpiał najwięcej obrażeń zarejestrowanych do dzisiaj, z obrażeniami lub utratą ciała w ponad 93% swojego ciała. SCP-076-2 wytworzył więcej broni w tym jednym wydarzeniu niż wszystkich ogólnie zarejestrowanych od kiedy został zabezpieczony.

SCP-682 został obezwładniony, z SCP-076-2 przygotowującym się by go "wykończyć", kiedy wydarzyła się Anomalia. Sensory i ekwipunek monitorujący pomierzyły olbrzymi skok energii elektromagnetycznej, radiacji, oraz chaotycznie różne pomiary temperatury. Kontrola Strefy dostała raporty z Centralnego Monitoringu o nagłej zmianie w przestrzeni i czasie wokół SCP-682. Analiza wskazała iż wydarzenie było spójne z nagłym pojawieniem się i zniknięciem czarnej dziury, albo teoretycznym wydarzeniem nagłej dziury formującej się między naszym wymiarem a innym.

Poważne pytania zostały poruszony w świetle Anomalii, i odpychającej reakcji wobec większości organicznego życia przez SCP-682. Aktualnie teoretyzowane jest, iż SCP-682 nie jest "żywy" w naszym pojmowaniu tego słowa, albo prawdopodobnie jest nad-wymiarowy z pochodzenia.

SCP-682 i SCP-076-2 zostali obezwładnieni z powodu urazów fizycznych. SCP-682 przeniesiony do tymczasowej celi przechowawczej. Resztki SCP-076-2 oraz miejsca walki zbombardowane z powietrza. Historia o niewypalonym teście rakietowym wydana.

Notatka: Mówię wam, tam tego nie ma! Myślę, że z SCP-076-2 jest tak samo. To jak wkładanie swojego palca w balon: jesteś w jego środku, ale jednocześnie poza nim. Oni "projektują" do naszej rzeczywistości, oraz sprawiają masę problemów kiedy rzeczywistość próbuje ich pojąć. To jak w programowaniu, kiedy poprosisz a piksel którego tam nie ma, sprawia że cały system staje się wadliwy! -Dr. █████████

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported