Wiadomość z Afryki

ocena: +4+x

OD: Kpr. Twist

DO: Ciebie

TEMAT: Wiadomość z Afryki — WAŻNE!


twist.png

Artystyczny wizerunek mnie.

Witaj, żołnierzu!
Niniejsza wiadomość jest kierowana właśnie do Ciebie! Jednak zanim zaczniesz się zastanawiać "dlaczego?" i inne tego typu rzeczy, to już spieszę z wyjaśnieniami! Niemniej jednak zacznijmy od początku… Kim ja właściwie jestem? Postaram się wszystko prosto i dokładnie wyjaśnić. Nazywam się Twist i jestem wynajętym przez Polską Filię Fundacji SCP tajnym operatorem (stąd też ranga wojskowa), którego zesłano do Afryki celem odzyskania paru ważnych dokumentów powiązanych ze światem anomalnym; to chyba oczywiste. Zapewne teraz zastanawiasz się nad tym, "czy ty właśnie czytasz wiadomość wysłaną przez tajnego operatora Fundacji, który jest w Afryce?". Jak najbardziej. Jest to niezwykle ciekawa fucha. Składa się na to dość sporo plusów. Na przykład:

  • Wylot do Afryki kompletnie za darmo
  • Darmowe wyżywienie (co jakiś czas mi przesyłają jedzenie w wyznaczone miejsce, plus jest tu masa drzew owocowych)
  • Dobre pieniądze
  • Sprzęt za darmo
  • Ciekawe wykorzystanie zbędnego czasu

Uwierz mi, chciałbyś być tutaj ze mną, a nie nudzisz się za biurkiem, sprawdzając wszystkie maile, listy i inne tego typu rzeczy. Nie ukrywam, że widoki w Afryce są niezwykłe i aż ciężko uwierzyć, że to jest wszystko prawdziwe. No ale mniejsza z tym, poniżej zamieściłem wszystkie dotychczas odzyskane przeze mnie dokumenty i mimo że pozwolono mi żądać sobie wszystkiego w razie potrzeby, to tym razem chcę się pochwalić jedynie postępami. Twoim jedynym obowiązkiem po przeczytaniu tego będzie przekazania wiadomości przełożonemu. A teraz miłego czytania.


RAPORTY SCP

OPOWIADANIA

I to w sumie byłoby na tyle. A jeszcze jedno… Pamiętasz, jak pisałem z początku, że jedyne co dzisiaj chcę zrobić to pochwalić się postępami? No cóż, kłamałem. Powiedz przełożonemu, że masz nakarmić wielbłądy. On będzie wiedział, o co chodzi.

wieloblad.png

Wielbłąd.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported