Transkrypt Spotkania Zarządu
ocena: +5+x

Wycinek transkryptu z zebrania zarządu Laboratorii Prometeusza w [DATA USUNIĘTA].

Dyrektor Generalny, D. del Rey: Teraz zajmiemy się dr Wondertainmentem.

Dyrektor Finansowy, A. Anderson: O Boże, w co tym razem wpakowała się Nauka i Rozwój?

Wicedyrektor Nauki i Rozwoju, dr K. Prelambrian: *ekhem* Za jakiś miesiąc dokończymy proces inżynierii wstecznej suplementów addytywnych Wondertainmenta, z tych zestawów naukowych, i prawdopodobnie do trzech miesięcy będziemy w stanie je produkować…

Dyrektor Operacyjny, F. Park: Zakładając, że nie wybuchną nam przy twarzy, tak jak miało to już miejsce czterokrotnie, kiedy próbowaliście stosować na tych przeklętych rzeczach inżynierię wsteczną. Cóż to było? Cukierki mające niszczyć patogeny krwi? Roboty, z których mieliśmy pobrać jądra SI?

Wicedyrektor Nauki i Rozwoju: Jestem świadom naszych co najmniej niezadowalających rezultatów względem produktów Wondertainmenta, dziękuję. Ale jak dobrze wiesz, gdybyśmy zdołali zaadaptować chociaż jedną z ichnich metod do naszych produktów, moglibyśmy czynić, cóż, cuda.

Dyrektor Finansowy: A w międzyczasie bez problemu przepalicie 15% naszego budżetu na te sprawy. Po tym małym… incydencie zeszłorocznym nie mamy wystarczających zasobów, by nadal finansować nieproduktywne projekty.

Wicedyrektor Działu Sprzedaży, J. Smith: Nie mam przed sobą dokładnych liczb, ale dział badań rynkowych szacuje, iż sprzedaż Wondertainmenta przekroczyła już trzydzieści siedem milionów dolarów rocznie. Gdybyśmy mogli zaadaptować to dla naszych zysków…

Dyrektor Generalny: Na początku tygodnia okazało się jednak, że w temacie tkwi jeszcze jeden problem. Możesz go przedstawić, Jennifer?

Wicedyrektor Działu Prawnego, J. Wilkins: W czwartek, do naszej placówki produkcyjnej w Perth dostarczono pewną wiadomość. Otóż otrzymaliśmy groźbę prawną od Wondertainmenta, w ich, jak zazwyczaj, pięknym stylu. W skrócie, jeżeli nie zaniechamy prób rozwikłania ich tajemnic handlowych, pozwą nas. To znaczy, jak to kolorowo ujęli, "wizytę złoży nam Pan Prawo-i-Porządek". W tej chwili mamy wystarczająco wiele problemów z zezwoleniami produkcyjnymi w Australii, a ostatnią rzeczą, jakiej nam potrzeba, jest poważne oskarżenie o szpiegostwo przemysłowe. Rekomenduję zawieszenie badań nad produktami Wondertainmenta.

Wicedyrektor Nauki i Rozwoju: Co? NIE! Masz jakiekolwiek pojęcie, jak blisko…

Dyrektor Generalny: (przerywa) Kumarze, przestań. Powiedziałeś już, że co najmniej miesiąc dzieli twój zespół od zakończenia badań. Szczerze? Nie potrzeba nam teraz powtórki z Adelaide. Wzywam o oficjalne głosowanie na temat zawieszenia operacji związanych z produktami Wondertainmenta i przekierowanie środków na inne projekty badawcze. Kto jest za?

Dyrektor Generalny, Dyrektor Operacyjny, Dyrektor Finansowy oraz Wicedyrektor Działu Prawnego: Za.

Dyrektor Generalny: Kto jest przeciw?

Wicedyrektor Nauki i Rozwoju oraz Wicedyrektor Działu Sprzedaży: Przeciwko.

Dyrektor Generalny: Większość jest "za". Kumarze, pozbądź się tej jednostki najszybciej jak możliwe. Chcę aktualizacji dla siebie i Franka za dwa tygodnie. A teraz zajmiemy się penetracją rynkową w Indochinach.

Koniec wycinka.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported