"Obroża na Buldoga" (FRI23/RIW32/89H91)

ocena: +3+x
FRI23/RIW32/89H91
Status Sprzedawane
Popyt Średni
Cena ~5 000 USD
Dostępność Ustawiono Łańcuch Dostaw
Identyfikator Obroża na Buldoga
Opis Urządzenie zdolne do tłumienia w pewnym stopniu zdolności manipulatorów rzeczywistości. Składa się z zestawu bransoletek i obroży wykonanych z materiału odpornego na zmiany rzeczywistości, korzystając również dodatkowo z mechanizmów opartych o magię. W przypadku, gdyby użytkownik próbował dokonać zmiany lokalnej rzeczywistości, obroża natychmiastowo go uśpi. Jej wnętrza, powierzchnia, mająca kontakt ze skórą użytkownika, jest wykonana z materiału, który rozpada się i zmienia w toksyczną substancję, gdy zostanie wystawiony na działanie Promieniowanie Faceta powyżej pewnego stopnia. Toksyna jest wystarczająco silna, aby spowodować kontakt ze skórą, a jeśli jej duża ilość dostanie się do organizmu przez nią, może spowodować śmierć przez śpiączkę, istnieje kilka wariantów tego materiału, aby dopasować się do różnych rozmiarów ciała. Istnieje również wersja ze stalowym drutem w kołnierzu, aktywującym się w identycznych okolicznościach, co skutkuje poluzowaniem drutu i przecięciem tętnicy szyjnej użytkownika. Oferujemy również produkty wykonane na zamówienie pod względem wyglądu i innych dodatkowych szczegółów.
Marshall, Carter and Dark, Ltd.

Raport Wstępny
Autor Robert Davis Data 6 marca 1999
Zainteresowanie Wysokie
Od czasu zerwania Zasłony zeszłego lata wielu paraludzi zaczęło coraz bardziej udzielać się publicznie, a dzięki kampaniom Fundacji Charytatywnej Manna i Ręki Węża wzrosła świadomość społeczna na ich temat i coraz częściej można się na nich natknąć w mediach. Z drugiej strony, spojrzenie społeczeństwa na nich nie zawsze jest przychylne.

Na zachodzie, gdzie istnieje duża grupa konserwatywnych chrześcijan, manipulatorzy rzeczywistości, znani jako "Typy Zielone", są często utożsamiani z czarownicami i demonami. Kampanie ich oczerniające przeprowadzone przez Globalną Koalicję Okultystyczną i Fundację stworzyły atmosferę nieufności w społeczeństwie, które postrzega ich jako potencjalną wrogą siłę przestępczą.

W związku z tym wpadłem na pomysł, aby opracować i rozpocząć sprzedaż relatywnie tanich urządzeń tłumiących zdolności manipulatorów rzeczywistości agencjom rządowym. Szacuję, że w samych Stanach Zjednoczonych kupnem ich zainteresowane by było ponad dziesięć stanów, a także wiele innych ośrodków badawczych planujących rozpocząć badania nad paraludźmi oraz szeroka gamma zamożnych osób, które chciałyby je z pewnością mieć w swoich osobistych kolekcjach.
Plik Otworzono Jako: FRI23/RIW32/89H11
Marshall, Carter and Dark, Ltd.

Informacje o Asortymencie
FRI23/RIW32/89H91
Właściciel Ilość Komentarz
Marshall, Carter and Dark, Ltd. Dostępne od dostawcy na żądanie.
Laboratoria Prometeusza ~100 Dla celów badawczych. Jedna z firm należących do konglomeratu jest również pośrednio zaangażowana w produkcję tego produktu.
ICSUT ~10 Przechowywane jako próbki.
Globalna Koalicja Okultystyczna ~10000 Oprócz wykorzystania w prowadzonych śledztwach są używanie do działań pod przykrywką jako siły policyjne, które w niektórych rejonach wykorzystują je.
Fundacja ~100 Przechowywane jako próbki. Organizacja posiada własne małe zmodyfikowane urządzenie do niwelowania manipulacji rzeczywistością.
Klienci (Indywidualni) ~50 Osoby łapiące lub zatrudniające manipulatorów rzeczywistości w celach "rozrywkowych".
Klienci (Firmy) ~500 Do celów badawczych i biznesowych.
Klienci (Agencje Rządowe) ~10000 Oprócz oferowania ich lokalnym manipulatorom rzeczywistości przechowują ich dodatkowy zapas.
Marshall, Carter and Dark, Ltd.

Memo 01-1
FRI23/RIW32/89H91
Nadawca John Morgan Odbiorca Robert Davis
Panie Davis, chce pan, aby te produkt mogły być wykonywane na zamówienie, w związku z tym pewno będzie, chciałby były, wykonywane w ramach tego zmiany w wyglądzie? Na przykład moglibyśmy zmienić materiał zewnętrzny na srebro dodatkowo zdobione szmaragdami lub przerobić na naszyjnik z zawieszonym krzyżem bądź też zmienić wzór na coś bardziej przypominającego kajdanki?
Marshall, Carter and Dark, Ltd.

Memo 01-2
FRI23/RIW32/89H91
Nadawca Robert Davis Odbiorca John Morgan
Oczywiście, że tak. Zajmie to trochę więcej czasu i pieniędzy, ale dostarczymy produkt godny ceny za niego. Nie zapominaj o tym, że oprócz wyglądu należy wziąć pod uwagę także wymiary ciała użytkownika.
Marshall, Carter and Dark, Ltd.

Memo 02-1
FRI23/RIW32/89H91
Nadawca Letter Woodman Odbiorca Robert Davis
Czy można zrobić takie dla zwierzaka? Wiem, że istnieją takie nietypowe i urocze psy, ale wydają się trudne w utrzymaniu, czy byliścieby coś w stanie na to poradzić?
Marshall, Carter and Dark, Ltd.

Memo 02-2
FRI23/RIW32/89H91
Nadawca Robert Davis Odbiorca Letter Woodman
Tak, oczywiście. Jednakże jako że urządzenie oryginalnie jest przeznaczone dla ludzi, będzie ono dość trudne do dostosowania. Dlatego też potrzebujemy nie tylko informacji o wymiarach użytkownika, ale też o wewnętrznej wartości Hume'ów, dlatego też będziemy musieli dodatkowo pobrać opłatę za badania, na które będzie można się udać w naszym oddziale prywatnego instytutu badawczego lub które zorganizujemy w twoim domu. Jeśli to nie będzie problem, zaraz sporządzę dokładny kosztorys.
Marshall, Carter and Dark, Ltd.

Dokument Zewnętrzny
FRI23/RIW32/89H91
Organizacja Fundacja Charytatywna Manna Data Pozyskania 6 sierpnia 2002
Metoda Pozyskiwania Odtworzone ze strony internetowej organizacji.
Dokument

Odkryte nadużycia seksualne w "Domu Pańskim"

Drugiego obecnego miesiąca lokalna gazeta odkryła, że Ojciec Robert Davis z diecezji brooklińskiej wykorzystał seksualnie kilku nastolatków uczęszczających do jego kościoła. Ojciec Davis był lokalnym kierownikiem programu edukacyjnego dla dzieci i uczniów będących manipulatorami rzeczywistości (Typami Zielonymi).

Program miał na celu zapewnić im edukację moralną, w tym czytanie Biblii i pokierować ich w życiu, by nie stali się ludźmi, którzy nadużywaliby swoich zdolności dla osobistych korzyści. Jednak ksiądz sam dopuszczał się nadużyć, wykorzystując inhibitory rzeczywistości zakupione od MC&D oraz środki amnezyjne pochodzące rzekomo od Logos Inc.

Dodatkowo okazało się, że wykorzystywane przez niego urządzenia do ograniczania manipulacji rzeczywistością zostały wykonane na prywatne zamówienie przez firmę, zgodnie ze znalezionymi dokumentami, z których również wynika, że zostały one przyozdobione w związku z tym klejnotami i srebrem. GOC i UIU odkryło wiele innych podobnych urządzeń wykonanych na zamówienie w Stanach Zjednoczonych i Europie. Stwierdzono, że każde z nich miało podobny skład do materiałów stosowanych w urządzeniach zmieniających rzeczywistość, dostarczanych przez MC&D lokalnym władzą w różnych regionach świata, a wszyscy podejrzani w tych sprawach byli zamożnymi osobami, które były mocno związane z firmą jeszcze przed rokiem 1998. Ponieważ jednak większość dowodów została zniszczona, udział księdza w tym procederze w pełni ujawnił współudział firmy.

Urządzenie te, które muszą być obowiązkowo noszone przez wszystkich manipulatorów rzeczywistości zamieszkujących stany należące do tzw. pasa biblijnego i nie tylko, otrzymały dyskryminującą nazwę "Obroży na Buldogi" ze względu na ich niebieski kolor oraz fakt, że pojawiają się one często w mediach jak i też ze względu na mylenie Typów Zielonych (Manipulatorów Rzeczywistości) z Typami Niebieskimi (Czarodziejami i Magami). Niektóre osoby, które nosiły te urządzenia, zgłaszały również spadek jakości ich życia z powodu osłabienia ich zdolności do myślenia kreatywnego, a rok temu pewna dziewczynka zmarła po tym, jak wersja dla dorosłych została błędnie dana jej jako wersja dla dziecka. Próbowaliśmy zatrzymać sprzedaż tych urządzeń ze względu na związane z nim niebezpieczeństwa i łamanie przez nie praw człowieka, a pozew przeciwko MC&D został już złożony w sądzie miejskim Three Portlands w zeszłym roku. Będziemy nadal naciskać w tej sprawie, aż nie osiągniemy naszego celu.
Marshall, Carter and Dark, Ltd.

Dokument Zewnętrzny
FRI23/RIW32/89H91
Organizacja Wilson's Wildlife Solutions Data Pozyskania 9 maja 2002
Metoda Pozyskiwania Odtworzone ze strony internetowej organizacji.
Dokument

Proszę nie zastraszacie naszych przyjaciół!

Ostatnio serce ściska mi się straszne, jak słyszę o traktowaniu zwierząt.

Moi przyjaciele i ja stworzyliśmy dom dla wszystkich zwierząt w Boring, Oregon i pracujemy z nimi od 1997 roku. Niedługo po tym, pojawiła się gigantyczna boska istota i doprowadziła do upadku Zasłony, dając nam możliwość ciężkiej pracy na rzecz ochrony zwierząt na całym świecie. Mieliśmy swoje trudności, ale dzięki współpracy różnych organizacji i wysiłkom naszych przyjaciół, prawdopodobnie jest dziś niewiele osób, które nie słyszały o naszej organizacji zajmującej się ochroną dzikiej przyrody.

Przejdę do sedna: około rok temu zaczęliśmy obserwować wzrost liczby nietypowych zwierząt trafiających do naszego schroniska. Powodem jest znęcanie się nad nimi.

W szczególności w ostatnim czasie gdy wiele dzieci doznało poważnych uszkodzeń mózgu lub amputacji kończyn od "Obróż na Buldogi" (określenia, którego nienawidzę całym swoim sercem, bo wśród mych przyjaciół mam zarówno manipulatorów rzeczywistości jak i buldogi), które MC&D wprowadziło na rynek. W mediach społecznościowych pojawiają się też filmiki, jak przy ich pomocy dręczy się zwierzęta. Musiałem je sam zobaczyć, żeby się upewnić, pomimo że nie mogę znieść widoku, jak psy powoli mdleją podczas spacerów, a szczury są przecinane na pół przez obręcze, przez które przeskakują w pogoni za jedzeniem.

Oczywiście, większość ludzi czytających to prawdopodobnie absolutnie nie robi takich rzeczy i jestem pewien, że wielu z was jest wściekłych i zastanawia się, dlaczego w ogóle przyzwala się na to. Prawda jest taka, że ochrona istot takich jak te jest trudna dla normalnych sił porządkowych, które nigdy nie znały ciemności świata wewnątrz Zasłony. Wciąż jest wiele zwierząt, które nie pasują do definicji systemu, lub nie są na tyle popularne, by wzbudzić świadomość społeczną, dlatego nie mogą być ochronione na czas. Ponadto istnieje również wiele niezwykłych istot, które mają tylko kilku przyjaciół i nie zostały jeszcze wpisane na Regionalną Czerwoną Listę, więc ich kłusownictwo i przemyt trwają dalej bez przeszkód.

Więc oto moja prośba. Jeśli czytasz tę stronę, proszę, opowiedz tę historię swoim znajomym, rodzicom i wszystkim, których znasz. Jeśli są ludzie, którzy dają się omotać mediom społecznościowym i nękają zwierzęta, to z pewnością razem będziemy w stanie się temu przeciwstawić. A jeśli będziesz w stanie przeznaczyć choćby dolara ze swojego portfela, aby nam pomóc, będziemy za to naprawdę wdzięczni.

Do zobaczenia i odwiedźcie nas, jeśli będziecie mogli w Boring! Będę na was czekać wraz z grupą przyjaciół!
Marshall, Carter and Dark, Ltd.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported