Carroll 305: Mała Hawana

ocena: +5+x

PLIK RAISA: Dokument Organizacji [ROZWIĄZANA]
GOI-001: Duch Chicago

DATA POWSTANIA: ok. 1912
DATA OSTATNIEJ KOREKTY GOI: Październik 1933
DATA POZYSKANIA: Lipiec 1934
[TEKST ODTWORZONY PONIŻEJ]1

Carroll 305: Mala Hawana

map

Wszystkie znane wejścia do Małej Hawany.

GDZIE TO JEST

Jak widać na mapie dołączonej do tego Carrolla, można się do niego dostać z wielu miejsc. Przypomina Warsztat Chestera, pod względem tego, że jest większy wewnątrz niż na zewnątrz. Tak czy inaczej, możesz się tam dostać przez wiele miejsc, Bóg wie, o ilu wejściach jeszcze nie wiemy.

Jeśli chodzi o nas, "oficjalne" wejście znajduje się na północny zachód od Miami, obok torów kolejowych. Możesz wejść do biura koordynatora pociągów. Nie przejmuj się strażnikami ani niczym innym, to my jesteśmy właścicielami.

KTO O TYM WIE

Wnętrzu Ducha wiedzą tylko Rum Runnersi i nasz front kolejowy na Florydzie.

Poza Duchem to trudniejsza sprawa. Nie ma tam tubylców, ale od czasu do czasu do brzegów Małej Hawany przybywają biedni ludzie z Kuby, Haiti, Dominikany, a nawet Jamajki. Większość z nich nie mówi po angielsku, a ci, którzy potrafią, zwykle są zbyt przerażeni, żeby z nami w ogóle rozmawiać, więc przeważnie nie wtrącają się w nasze sprawy.

Jednak niektórzy bardziej przedsiębiorczy założyli sklepy, które oferują usługi dla naszych dzieci. Nie jest to taki zły interes, a ponieważ są tam już od kilku lat i wszyscy się znają, nie mamy powodu, by sądzić, że są wrogimi szpiegami.

fruta

Sprzedawca bananów w Małej Hawanie.

JAK TO ZNALEZLISMY

Z tego co wiemy, to miejsce było tu od zawsze.

Po raz pierwszy zetknęliśmy się z nim, gdy jedna z naszych drużyn przemycających alkohol została złapana przez huragan u wybrzeży Bahamów i miała szczęście znaleźć się w tym kieszonkowym wymiarze. Ale nie byli tam sami. Była tam spora liczba byłych kubańskich emigrantów, którzy nie byli zbytnio zadowoleni z nowego rządu na swojej wyspie.

Socjaliści. Zabiliśmy ich wszystkich.

Ponieważ dzieci lubiły nazywać ją "Małą Hawaną", przyjęliśmy ją jako ukłon w ich stronę i osiedliliśmy się tam, w końcu znaleźliśmy różne sposoby jak z niej wyjść i narysowaliśmy mapę przed powrotem do Chapella.

DO CZEGO GO WYKORZYSTUJEMY

Ten Carroll jest trochę dziwny; całe miasto na samotnej wyspie, pod kontrolą Ducha.

Mamy cały pododdział Ducha w Małej Hawanie, z własnym szefostwem i inicjacjami. Są oni nadal częścią Ducha jako całości, ale w większości innych celów są niezależną jednostką. Jak pewnie się domyślasz, zwą się Chicago Rum Runners.

Chicago Rum Runners wykorzystują Małą Hawanę jako bazę operacyjną, magazyn i destylarnię. Dzięki swobodnemu dostępowi do Karaibów i ich wielu egzotycznych alkoholi Mała Hawana stała się dla Ducha perfekcyjnym miejscem do ekspansji i pozyskiwania kolejnych produktów. Dzięki stałemu napływowi imigrantów z pobliskich wysp gang rośnie w siłę, a biznes kwitnie.

Przyszłość ducha jest na Karaibach.

wishyouwerehere.jpg
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported