Skonfiskowane obiekty, marzec 2022, Ośrodek 42 Sektor Obiektów Rozumnych

ocena: +7+x
1.PNG

Tekst: Nienawidzę waszych zasad ALE to miejsce jest czystsze niż jakikolwiek szpital lub więzienie jakie widziałem i to mój jedyny punkt odniesienia dla jakiegokolwiek tego typu miejsca, więc… dzięki za to, chyba. -Nicky

Notatka(i) Personelu (Jeśli adekwatna): Standardy sanitarne powinny być typowe we wszystkich szpitalach i więzieniach. Wpisano do rejestru skarg i uwag pacjenta.


2.PNG

Tekst: NIE JESTEM ZEPSUTY. NIE JESTEM ANOMALIĄ. NIE JESTEM SZCZUREM LABORATORYJNYM. NIE JESTEM EKSPERYMENTEM. NIE JESTEM POTWOREM. NIE JESTEM POTWOREM. NIE JESTEM POTWOREM. ŚWIAT NIE MUSI BYĆ CHRONIONY PRZEDE MNĄ. JESTEM CZĘŚCIĄ ŚWIATA KTÓRĄ Z NIEGO UKRADLIŚCIE.

Notatka(i) Personelu (Jeśli adekwatna): Przesłuchanie Komitetu ds. Etyki zalecane. Jeśli zdrowie psychiczne się nie poprawi, pomoc chemiczna może okazać się niezbędna przez następne kilka tygodni przechowywania.


3.PNG

Tekst: 03/'22. Jestem tu od września 2017. Moje anomalne efekty tylko się pogorszyły. Zwykle musieli ustawiać Kotwice Rzeczywistości na najniższym ustawieniu. Chciałbym zobaczyć jak podnoszą poprzeczkę. Mama mówi, że oni tylko udają. Powiedziała, że robią anomalne rzeczy, żeby przetrzymać mnie dłużej. Powiedziała, że grupa aktywistów wypuściła coś o nazwie usunięte dokumenty i to udowadnia, że co najmniej cztery placówki zostały przyłapane na umyślnym pogarszaniu efektów ludzi, szczególnie, kiedy osoba była anty-Fundacyjnym aktywistą w świecie na zewnątrz. Kilka osób zostało wypuszczonych, a następnie ponownie przechwyconych za "pogorszenie się efektów" ale tylko przypadkowo gdy zaczęli mówić o tym co robią nam w przechowaniu. Już nie wiem komu wierzyć. To nie jest mój dom. Zamierzam wsadzić to do dziury w ścianie obok mojego łóżka, tak myślę…

Notatka(i) Personelu (Jeśli adekwatna): Wizytacje i rozmowy telefoniczne dla tego pacjenta są teraz pod zatwierdzonym nadzorem.


4.PNG

Tekst: Witam Panie Trauss, dziękuje za stanie w korytarzach przez całą noc podczas gdy jeden z tych potworów był na wolności. Właśnie skończyłem 15 lat i dziękuje panu, że nie musiałem się bać całą noc w moje urodziny. Dziękuje za chronienie mnie. -7 PM

Notatka(i) Personelu (Jeśli adekwatna): Agent Trauss nie ma nic przeciw wykonywaniu swojej pracy.


5.PNG

Tekst: AGENCIE TRAUSS, proszę nie mieć za złe tej notatki ale miałam nadzieję, że porozmawiasz ze mną po swojej zmianie? Czy możesz przyjść tutaj po pracy czy będziesz miał kłopoty? Brakuje mi jazdy w twoim aucie. Byłeś ostatnią osobą, z którą byłam w świecie zewnętrznym i to pierdoli mi w głowie. Kocham(?), Janelle

Notatka(i) Personelu (Jeśli adekwatna): Agent Trauss nie może nawiązać więzi osobistej z anomalią, którą schwytał. W tym przypadku w ciągu najbliższych dni zostanie zorganizowany harmonogram konsultacji.


6.PNG

Tekstt: "Anomalia" "obiekt" "skip" "scip" "SCiP" "pacjent" "podmiot" JA MAM PIERDOLONE IMIĘ. JESTEM CZŁOWIEKIEM.

Notatka(i) Personelu (Jeśli adekwatna): Wygląda na to, że tylko panikuje


7.PNG

Tekst: Nie powinienem błagać na kolanach by być traktowany jako osoba zamiast eksperyment. Pierdolcie się wszyscy. Mam nadzieję, że każdy z was gnije w piekle. -J.

Notatka(i) Personelu (Jeśli adekwatna): To prawda; żaden pacjent nie powinien błagać na kolanach, by być traktowany jak człowiek, a nie eksperyment. Skargi jak te powinny być zgłaszane do odpowiednich organów, a dręczycielski personel zmieniany.


8.PNG

Tekst: SKARGA: JESTEM ROZUMNYM CZŁOWIEKIEM BĘDĄCYM TUTAJ Z WŁASNEJ WOLI. JEŚLI ZAPYTANIE KIEROWCY O UPRAWIANIE SEKSU ZE MNĄ (TO BYŁA PROPOZYCJA NIE ŻĄDANIE) JEST "NIESTOSOWNE" TO DOBRZE, ALE NIE ZMUSZAJCIE MNIE DO ROZMOWY Z KOMITETEM ETYCZNYM PRZEZ DWIE GODZINY. NIE JESTEM W STANIE WYRAZIĆ ŚWIADOMEJ ZGODY NA TO I JEŚLI JEST TO PRZECIWKO POLITYCE TO JEDNO, ALE PRÓBA WMÓWIENIA MI, ŻE NIE KONTROLUJĘ SWOJEGO CIAŁA JEST PIEKIELNIE IRYTUJĄCA. JESTEM PERFEKCYJNIE STABILNA. NIE BĄDŹCIE DUPKAMI. -("zmieniono")

Notatka(i) Personelu (Jeśli adekwatna): To jest przeciwko wszelkim regulacjom. Anomalia będąca tutaj dobrowolnie nie zmienia naszej polityki zachowań seksualnych.


9.PNG

Tekst: jak tylko położę ręce na jednym z was, zabieram go wprost do ściany, a wy będziecie słyszeć krzyki godzinami | idźcie się pierdolić zanim ja to zrobię | Pierdolcie się, -"SCP-████"

Notatka(i) Personelu (Jeśli adekwatna): Przemoc typowa dla tej anomalii. Płyty pola Scrantona zostały zamontowane na zewnętrznych ścianach pomieszczenia przechowawczego SCP-████ oraz podwojono zmiany strażników. Ta notatka znajduje się od teraz również w aktach zespołu psychiatrycznego anomali.


10.PNG

Tekst: data mojego wypuszczenia jest jutro 30/03 | dziękuję za uratowanie mi życia | kocham was wszystkich | dziękuję za chronienie mnie kiedy kraj na zewnątrz traktował mnie jak straszną historię zamiast osoby | dziękuje za rozpoznanie tego, że jestem świadomy | dziękuję za świadomość tego, że byłem człowiekiem przez cały czas | z miłością, SCP-████

Notatka(i) Personelu (Jeśli adekwatna): To są rezultaty, których szukamy. Kopie tej notatki zostaną przekazane dyrektorowi regionalnemu nadmorskich terenów południowo-wschodnich przy następnej okazji.


11.PNG

Tekst: do strażnika, który otwiera moje drzwi, by sprawdzać mnie co 20-23 minuty próbuję spać. może po części przyczyną tego że zabraliście nam wszystkie prawa i prywatność wraz z powodami do dalszego życia jest to że dużo skipów jest pod "obserwacją samobójczą". proszę przestańcie do mnie mówić. od tego momentu będę cicho. zimny i okrutny to to samo.

Notatka(i) Personelu (Jeśli adekwatna): Obiekt odmawia rozmowy we wszystkich wywiadach od czasu przejęcia tej notatki. Skargi są w pewnym stopniu uzasadnione i zostały przekazane Komisji ds. Etyki i departamentu zdrowia psychiatrycznego.


12.PNG

Tekst: Dziękuje Dyrektorze! Mój specjalista od przechowywania właśnie mi powiedział, że mogę wrócić do domu NASTĘPNEGO TYGODNIA. Jestem taka podekscytowana, że aż musiałam napisać do pana osobiście. Kiedy mnie pan zabrał byłam przerażona i walczyłam z zespołem przechowawczym. Zawsze się martwiłam, że trwale zraniłam niemieckiego człowieka z dużą blizną na brzuchu. Myślałam, że uderzyłam jego głową w ceglaną ścianę i załatwiłam go. Od tamtego czasu czułam się źle — Wiem, że byłm tutaj tylko przez miesiąc i jestem tylko Euclidem, ale czy jest z nim wszystko dobrze? Czy może pan się dowiedzieć i mi powiedzieć, zanim odejdę? To może zawsze trapić. Dziękuję panu bardzo za to co pan robi. Fundacja SCP uchroniła mnie przez samym sobą. Dziękuję wam z głębi serca, SCP-████/Cheri █████

Notatka(i) Personelu (Jeśli adekwatna): ████ i tak była zbyt młoda na jej efekty, więc na szczęście łatwo było je wytłumić. Zostały one wypuszczone z chwilą wydania tej dokumentacji. Kopie tej notatki zostaną przekazane dyrektorowi regionalnemu nadmorskich terenów południowo-wschodnich przy następnej okazji.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported