Kontakt

Witaj w formularzu kontaktowym SCP-PL! Jeżeli chcesz skontaktować się z Przedstawicielami Administracji SCP-PL.wikidot.com lub osobami odpowiedzialnymi za jej poszczególne aspekty, możesz możesz dokonać tego w jeden z podanych niżej sposobów.

Pomocne może być zapoznanie się ze Strukturą Administracji celem wyboru odpowiedniej osoby kontaktowej.

1. Kontakt bezpośredni przez wiadomość prywatną.

Celem skontaktowania się z konkretną osobą, po prostu kliknij widniejący obok niej przycisk „Kontakt”; zostaniesz przekierowany do tworzenia nowej wiadomości prywatnej WikiDot zaadresowany do wybranego użytkownika. Nawet jeżeli Twoja sprawa dotyczy innego PA, nie wahaj się napisać, każda wiadomość jest traktowana przez nas z należytą powagą i szacunkiem.

Administratorzy


  • Dr-Maxwell1Dr-Maxwell1 — Zajmuje się kontrolą forum i jakością treści publikowanej na witrynie. Kontakt

  • ArcydziegielArcydziegiel — Nadzoruje forum, w tym pilnuje poprawności krytyki, jak i prowadzi kontakty ze społecznością. Kontakt

Moderatorzy

  • BlazingPieBlazingPie — Nasz ambasador na witrynie SCP International, zajmujący się kontaktami z innymi filiami. Możesz kierować do niego wszelkie pytania odnośnie spraw związanych z SCP-INT. Kontakt

  • KubKacKubKac — Odpowiada za pilnowanie rezerwacji, jakości i aktualności tłumaczeń, a także za wpisy do Galerii Sław. Kontakt

  • RallistonRalliston — Zajmuje się dbaniem o poprawność i jakość nawigacji po witrynie i sortowania materiału na niej się znajdującej, zarówno jak i współorganizowaniem konkursów. Kontakt

Pomocnicy Administracji

Administracja Discorda
Pozostała Ekipa2. Kontakt poprzez e-mail.

Jeżeli jesteś osobą spoza społeczności i chciałbyś poruszyć daną kwestię (licencja, propozycje, zgłoszenia błędów, wszelkie pytania) bądź z jakiegoś powodu nie korzystasz/ nie chcesz korzystać z konta Wikidot, wyślij do nas wiadomość e-mail. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak to możliwe.

Nasz adres to moc.liamg|pcsailifakslop#moc.liamg|pcsailifakslop

3. Forum

Nasze forum posiada odpowiednie działy, gdzie możesz utworzyć wątek odnośnie danej sprawy. Sprawdź jedynie, czy ktoś już nie poruszał podobnej kwestii i czy Twój wątek nie będzie powtórzeniem istniejącego. Nie przejmuj się jednak, w razie czego nasi PA przeniosą/ scalą dany post.

Mogące zainteresować Cię działy:

  • Uniwersum: napisz tam, jeśli chcesz porozmawiać z innymi użytkownikami odnośnie uniwersum SCP.
  • Pomoc pisarska (pamiętaj jednak, że istnieją osobne działy pod szkice, jak i pod tłumaczenia): idealne miejsce dla znalezienia pomocy w sprawach pisania artykułów.
  • Propozycje i zgłoszenia błędów: zgodnie z nazwą, napisz tam, jeśli masz jakąś propozycję dotyczącą witryny, lub jeśli zauważysz nieprawidłowości na stronie (nie dotyczy to zachowania użytkowników, w takiej sytuacji skontaktuj się z PA, pomożemy).

4. Discord

Posiadamy swój serwer na platformie Discord, gdzie wiele osób jest obeznanych w temacie SCP. Z przyjemnością Ci pomożemy, ale i spędzimy miło czas, jeśli tam zajrzysz. Pamiętaj, nie musisz być ani użytkownikiem witryny, ani posiadać mikrofonu. Jeżeli chcesz skontaktować się z administracją naszego serwera, a z jakiejś przyczyny nie możesz dokonać tego poprzez Discord, napisz do nich wiadomość prywatną na Wikidot.


5. Kontakt poprzez pozostałe serwisy.

Jeżeli Twoja sprawa dotyczy bezpośrednio jakiegoś serwisu (aktualnie Twitter), możesz napisać tam odpowiednią wiadomość, a osoba odpowiedzialna za ten serwis z przyjemnością Ci pomoże. W ten sposób masz pewność, że Twoja wiadomość trafi do rozeznanej w temacie osoby.

6. Not a Polish speaker?

Don't worry, feel free to send a PM to one of our Staff Members, or message us using our e-mail (moc.liamg|pcsailifakslop#moc.liamg|pcsailifakslop), our Discord's #international channel, or just use our on-site English forum, here. We will try our best to help you.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported