Kontakt

Formularz kontaktowy z SCP

Jeżeli chcesz skontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za SCP-wiki.net.pl lub jej poszczególne aspekty, możesz dokonać tego w jeden z podanych niżej sposobów.

1. Kontakt poprzez wiadomość prywatną Wikidot.

Napisz do przedstawiciela PA1 poprzez wysłanie prywatnej wiadomości za pośrednictwem Wikidot'a. Aby to zrobić, musisz być zalogowany na swoim koncie. Kliknij nick danego użytkowniku, a w okienku, które się wyświetli, wybierz opcję "Napisz prywatną wiadomość".

Nasi członkowie PA to:
Administratorzy:

  • Dr_BlackpeaceDr_Blackpeace — główny administrator, dbający o przestrzeganie licencji i koordynujący pracę zespołu PA.

Moderatorzy, czyli mili goście od usuwania stron i reszty czarnej roboty, zepsują, naprawią i chętnie poradzą:

Pomocnicy Administracji, którzy chętnie doradzą do kogo się udać, a nierzadko sami będą w stanie być pomocni:

Operatorzy czatu to:

NeoNixaNeoNixa (NeoNixa#0207) OP
SilnikSilnik (Silnik#6711) OP

Fs-iorFs-ior (Fs-ior#2624) HOP
HazjoHazjo (Hazio#3314) HOP

Pozostała ekipa:

WhiterPLWhiterPL — właściciel naszego fanpage na Facebooku oraz podległej pod niego grupy facebookowej.

Nawet jeżeli Twoja sprawa dotyczy innego PA, nie wahaj się napisać, każda wiadomość jest traktowana przez nas z należytą powagą i szacunkiem.

2. Kontakt poprzez e-mail.

Możesz napisać do nas maila, jeśli z jakiegoś powodu nie korzystasz/ nie chcesz korzystać z konta Wikidot. Jeżeli jesteś osobą spoza tej społeczności, ale chciałbyś poruszyć daną kwestię (jak chociażby licencja, propozycje czy zgłoszenia błędów), jak najbardziej możesz powiadomić nas pocztą elektroniczną.
Nasz adres to: moc.liamg|pcsailifakslop#moc.liamg|pcsailifakslop

4 czerwca udało nam się odzyskać dostęp do naszego maila. Na wszystkie wiadomości, które zostały do nas dotarły postaramy się odpowiedzieć.

3. Forum

Nasze forum posiada odpowiednie działy, gdzie możesz utworzyć wątek odnośnie danej sprawy. Sprawdź jedynie, czy ktoś już nie poruszał podobnej kwestii i czy Twój wątek nie będzie powtórzeniem istniejącego. Nie przejmuj się jednak, w razie czego nasi PA przeniosą/ scalą dany post.

Mogące zainteresować Cię działy:

  • Uniwersum: napisz tam, jeśli chcesz porozmawiać z innymi użytkownikami odnośnie uniwersum SCP.
  • Pomoc pisarska (pamiętaj jednak, że istnieją osobne działy pod szkice, jak i pod tłumaczenia): idealne miejsce dla znalezienia pomocy w sprawach pisania artykułów.
  • Propozycje: zgodnie z nazwą, napisz tam, jeśli masz jakąś propozycję dotyczącą witryny.
  • Zgłoszenia błędów: jeżeli zauważyłeś coś, co jest nie w porządku, to miejsce dla Ciebie (nie dotyczy to sytuacji niewłaściwego zachowania użytkowników, w tych sprawach kontaktuj się z PA, pomożemy)

4. Discord

Posiadamy swój serwer na platformie Discord, gdzie zawsze jest sporo ludzi obeznanych w temacie SCP. Z przyjemnością Ci pomożemy, ale i spędzimy miło czas, jeśli tam zajrzysz. Pamiętaj, nie musisz być ani użytkownikiem witryny, ani posiadać mikrofonu: głównie spędzamy tam przyjemnie czas.

5. Kontakt poprzez pozostałe serwisy.

Jeżeli Twoja sprawa dotyczy bezpośrednio jakiegoś serwisu (Facebook, DeviantArt czy You- Tube), możesz napisać tam odpowiednią wiadomość, a osoba odpowiedzialna za ten serwis z przyjemnością Ci pomoże. W ten sposób masz pewność, że Twoja wiadomość trafi do rozeznanej w temacie osoby.

6. Not a Polish speaker?

Don't worry, feel free to send PM to one of our Staff Members, e-mail (moc.liamg|pcsailifakslop#moc.liamg|pcsailifakslop), or just use our English forum, here. We shall try our best to help you.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported