Profil Zwierzaka: Big Blue!

ocena: +7+x

Profil Zwierzaka: Big Blue!

Opis!

cube.jpg

Imię: Big Blue

Gatunek: Euklidesowy sześcienny kąt prosty (Kostka)

Główny Opiekun: Do ustalenia, Jeremy Filia

Dieta: Architektura, cokolwiek się nada (Nadzorcy się tym zajmują!)

Domek: Centrum Wilson's Wildlife, Zagroda 54

Cechy Zwierzęcia!

Big Blue jest jednym z bardziej wyjątkowych stworzonek, jakie widzieliśmy! A widzieliśmy dość sporo! Big Blue jest odcieniem błękitu, aczkolwiek nie udało nam się rozgryźć, jakiego dokładnie. Nadzorcy gadali coś o kolorach pozazmysłowych, których ewolucja nie pozwala nam zobaczyć, jednak to tylko czyni Big Blue jeszcze bardziej wyjątkowym!

Big Blue uwielbia być niematerialny i przenikać przez przedmioty, jakby ich tam nie było. Kiedy jest śpiący, powoli opada na ziemię, wnika w nią i ślad po nim znika. Jednak nie martwcie się, zawsze wraca!

Mimo że pierwsze zdjęcie sprawia, że Big Blue wygląda na dużego, to w rzeczywistości nie jest jego jedyny rozmiar! Big Blue może dowolnie zmieniać jak duży lub mały chce być, a zwykle preferuje bycie rozmiaru kostki Rubika, choć lubi też porównywać się do innych obiektów o kształcie pudełka. Zanim zacznie jeść, urośnie, żeby być tak dużym, jak rzecz, którą zaraz pochłonie!

Poza tym Big Blue nie jest za bardzo energiczny i raczej spokojny. Będzie się powoli odbijał po pomieszczeniu jak wygaszacz ekranu, kiedy akurat nie je lub się nie bawi.

Historia!

cube2.jpg

Tryb malutki!

Nadzorcy znaleźli Big Blue podczas śledztwa w sprawie zniknięcia kilku domów w Kalifornii. Przed oczami ludzi pojawiała się wielka niebieska plama, a potem po ich domu nie było śladu! Nieco szokująca historia i nieco wielu wściekłych ludzi, gdyż podatek od nieruchomości w Kalifornii jest czymś, przez co można się chwycić za głowę!

Widząc, że Oregon znajduje się tuż obok starego dobrego Złotego Stanu, Nadzorcy przewieźli Big Blue w środku nocy oraz zostawili nam go z ciężarówką i od tamtego czasu znajduje się pod naszą opieką!

Ciekawostka, Nadzorcy pozwolili nam ogarnąć, czym tak właściwie jest Big Blue, a wiedząc, że jest to pierwsza taka praca naukowa, to pozwolili nam ją opracować, a my nie zamierzaliśmy zawieść ich! Plus to była nasza szansa, żeby poznać zupełnie nowy gatunek! Sprawdzian całej naszej wiedzy o zwierzętach!

Specjalne Zapotrzebowania i Zakwaterowanie!

Big Blue kocha architekturę i nie ma zbytnio znaczenia co je, bo je bardzo dużo. Choć znalezienie raz na miesiąc jakiegoś starego domu dla niego nie jest dużym problemem, tak wygląda na to, że jakość budynku i jego rozmiar ma wpływ na to, jak długo Big Blue wytrzyma przed następnym posiłkiem!

Właśnie dlatego nasi Nadzorcy mają za zadanie co jakiś czas budować zamki! Kamień jest zarówno ciężki jak i piękny oraz istnieje wiele narzędzi rzeźbiarskich, którymi możemy się pobawić. W ten sposób karmimy co parę lat Big Blue i jest na dłuższy czas zadowolony!

Upewnij się, że zacząłeś z wyprzedzeniem budowę następnego zamku! No i oczywiście uprzątnij budynek. Jeżeli jest zakurzone w czasie karmienia, to spada jego jakość i będziesz musiał wkrótce znowu nakarmić Big Blue! Choć mamy ściśle ustanowiony czas karmienia Big Blue, gdybyś musiał w terenie stwierdzić czy jest głodny, rozpoznasz to po tym, że zacznie dynamicznie się kręcić. Będziesz wiedział, jak to wygląda, kiedy to zobaczysz.

Budki dla ptaków mogą być dawane Big Blue jako przekąski, które zostały dostarczone przez początkujących z miejscowego kursu stolarskiego!

Ostatnia sprawa i to NAPRAWDĘ WAŻNA. Pozwól wyjść Big Blue ZNACZNIE WCZEŚNIEJ ze swojej zagrody, zanim stanie się głodny, inaczej ZJE zagrody. Mogłoby to doprowadzić do wypuszczenia innych zwierzaków, a to byłoby katastrofalne!

Notatki o Big Blue!

Big Blue kocha być trzymany, ale tylko w rękach! Nie lubi być za bardzo tulony.

Nazwa Big Blue nie pochodzi tylko dlatego, że jest niebieski! Big Blue jest także fantastycznym graczem szachów i regularnie ogrywa Juriego Smirnoffa, naszego miejscowego arcymistrza! Upewnij się, że plansza do szachów nie ma tarcia, inaczej Big Blue będzie miał kłopot z przesuwaniem pionków po planszy!

Jak wcześniej wspomniano, Big Blue lubi porównywać się do innych obiektów o kształtach pudełka. Zawsze fajnie się ogląda, jak Big Blue przesuwa inne sześciany. Big Blue szczególnie lubi spychać je ze stołów, gdy leżą na krawędzi. Spróbuj się upewnić, że nie ma żadnych ważnych sześciennych obiektów w pobliżu zagrody Big Blue. Raz prawie zniszczył komputer, ponieważ konsola była w pobliżu basenu z wodą. Od tamtego czasu staramy trzymać się daleko od krawędzi inne pudełka, aczkolwiek Big Blue nadal jest przy nich bardzo ostrożny.

Nadawca: Jeremy Filia
Odbiorcy: Zespół Big Blue; (3) osoby
Data: 03.08.2021

Moi drodzy,

Więc pilnowałem naszego Big Blue i zdaje się być nie aż tak wesoły, jak zazwyczaj. Porusza się ospalej niż zwykle i nawet nie cieszy się z dawanych mu przekąsek. Myślę, że coś jest nie tak z Big Blue, ale w międzyczasie będę dalej go obserwował. Nie musicie mi na to odpowiadać.

Nadawca: Jeremy Filia
Odbiorcy: Zespół Big Blue; (3) osoby
Data: 10.08.2021

Moi drodzy,

W zasadzie potwierdziło się to, co przypuszczałem. Big Blue stracił zupełnie zainteresowanie w środku gry i pozwolił swojemu przeciwnikowi wygrać poprzez specjalne robienie błędów, dając mu możliwość zamatowania go parę tur wcześniej. Big Blue nie je, nie bawi się, nawet nie śpi. Po prostu… leży na ziemi, nawet nie wnikając w podłogę.

cube4.jpg

Proszę zjawcie się wszyscy, jeżeli możecie. Wiem, że żadne z was nie było przeszkolone w euklidesowej/abstrakcyjnej biologii, ale musimy zrobić, co trzeba.

Nadawca: Jeremy Filia
Odbiorcy: Zespół Big Blue; (3) osoby
Data: 17.08.2021

Moi drodzy,

Dobra robota wszyscy, było wiele dobrych pomysłów. Jesteście niesamowici. Jednakże są i złe wieści. Próbowaliśmy praktycznie wszystkiego, co nasze mózgi mogły wymyśleć i dotychczas było to nieefektywne. Prawdopodobnie warcaby przyczyniły się nawet do pogorszenia się stanu Big Blue, wybacz Alfredzie. Big Blue rozczula się teraz nad sobą w rogu swojego pokoju.

To czas na desperacki krok: Plan B.

Czy ktoś ma na stanie wskaźnik kwantowy, zestaw do rozpoczęcia rytuału, wyciąg z tenfielda i baterię fuzyjną? Jeżeli czegoś będzie brakować, zawsze można podskoczyć do 3Ports po parę materiałów. Przypuszczam, że Fae będzie miała resztę potrzebnych rzeczy w szopie.

Nadawca: Jeremy Filia
Odbiorcy: Zespół Big Blue; (3) osoby
Data: 01.09.2021

Moi drodzy,

Dobre wieści!

cube3.jpg
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported