Profil Zwierzaka: Chuck.

ocena: +9+x

Profil Zwierzaka: Chuck.

Opis.

chuck1.jpg

Imię: Chuck

Gatunek: Hippopotamus amphibius (Hipopotam Nilowy)

Główny Opiekun: Zespół Wodny, Elliot Ackerman (Czy nikt inny nie może go ode mnie zabrać?)

Dieta: Owoce i Warzywa (Nie może strawić nic innego, ponieważ jego układ trawienny jeszcze nie wyewoluał do tego stopnia. Jaki jest sens posiadania takich dużych zębów, jeśli nie możesz zjeść mięsa?)

Domek: Wodne Centrum Wilsona, Zagroda 2

Cechy Zwierzęcia.

Chuck to imię dla tego pierdolonego hipopotama, którym zostaliśmy obarczeni. Nikt w Centrum nie jest miły dla Chucka, najpewniej dlatego, że on nie wie jak zrobić cokolwiek dobrze, nawet pływać. Ten bezużyteczny idiota po prostu opada prosto na dno swojego basenu i po nim chodzi. Jest prężny, ale tylko przez to, że jest taki gruby, mimo że je tylko owoce i warzywa. Dodatkowo on poci się tą obrzydliwą, krwisto pomarańczową substancją, która sprawia, że wygląda niepoważnie. Z tego, co wiemy, każdy hipopotam tak robi, ale jest coś w sposobie, w jakim Chuck to robi, który sprawia, że wydaje się gorszy. On naprawdę wygląda na ten typ gościa, który mógłby oblać test DNA.

Nikt w Centrum nie może domyślić się, co jest dziwnego albo magicznego w Chucku, ale ponownie, nikt nie chce być w jego pobliżu zbyt długo, bo jest takim idiotą. Pomimo tego, że Chuck jest kompletnie bezużytecznym i nadętym bufonem, Nadzorcy żądają, żebyśmy go zatrzymali. Kiedy zapytaliśmy czemu, jeden z Castaways powiedział, że myślą, że Chuck też był ciamajdomłotem.

Po co w ogóle piszę Profil Zwierzaka dla takiej straty słów?

Historia.

chuck2.jpg

Patrzcie na tego grubego cwela.


Pierwszy raz wpadliśmy na Chucka po usłyszeniu wieści od dwóch rybaków znad Łaskotkowego Potoku, którzy widzieli "najbrzydszą rzecz, jaką kiedykolwiek widzieli, dryfującą w wodzie". Wysłaliśmy kilka naszych ludzi do zbadania sprawy i po zobaczeniu go, potwierdzili, że Chuck to zdecydowanie najbrzydsza rzecz, jaką kiedykolwiek widzieli. Wszystkie obecne osoby zgodziły się, że jego technika pływacka była fatalna i że wyglądał głupio, po prostu się wylegując.

Ponieważ zespół, który wysłaliśmy, by sprawdzić plotki, nie wracał, sam Pan Wilson pojechał nad Łaskotkowy Potok, by zobaczyć, jak wygląda sytuacja, na własne oczy. Nawet Pan Wilson nie był w stanie powstrzymać się od krytykowania Chucka. Zostali tam na jakąś godzinę, oglądając Chucka żałośnie próbującego pływać, kiedy dostali wezwanie od Faeowynn, która postawiła ich z powrotem na nogi. Ta paniusia to sam biznes, mówię wam.

Tak czy siak, tak oto utknęliśmy z Chuckiem.

Specjalne Potrzeby i Zakwaterowanie.

Ponieważ Chuck jest zwierzęciem wodnym (mimo że jest takim fatalnym pływakiem), musiał zająć jedną z naszych wodnych zagród, które mogły zostać przeznaczone dla dosłownie czegokolwiek innego. Ale ponieważ on nie zadowala się jedynie pływaniem, musieliśmy dać mu częściowo lądową zagrodę, by robił tam swoje durne sprawy. Wiedzieliście, że hipopotamy nie zrobią kupy w wodzie? Nie, zamiast tego wyjdą na ląd i będą kręcić w kółko ogonem podczas srania, rozrzucają to wszędzie. To prawda, sprawdźcie sami.

Chuck jest żarłoczny i je jakieś 88 funtów owoców warzyw dziennie. Uważamy, że 88 to trochę przesada i że może on mógłby pozwolić sobie na przejście na dietę, ale okazuje się, że to z grubsza 1% jego całej masy ciała. Co znaczy, że ograniczanie tego, co już mu dajemy, spowodowałoby niedożywienie, ale jak wciąż może być taki gruby? Co za obżartuch.

Notatki o Chucku.

Nie można powiedzieć nic ciekawego o Chucku.

Nadawca: Faeowynn Wilson
Odbiorca: Elliot Ackerman
Data: 11.12.2020

Elliot,

Właśnie przeczytałam Profil Zwierzaka Chucka.

Co do cholery ci się stało? To jest bardzo nieprofesjonalne i nieodpowiednie. Spodziewam się, że przepiszesz ten Profil Zwierzaka w odpowiedni sposób w ciągu najbliższych dni.

Nadawca: Elliot Ackerman
Odbiorca: Faeowynn Wilson
Data: 11.12.2020

Faeowynn,

Och, popatrz na siebie, wkraczasz w moją sprawę za bycie zbyt negatywnym. To trochę hipokryzja z twojej strony, Fae.

Nadawca: Faeowynn Wilson
Odbiorca: Elliot Ackerman
Data: 11.12.2020

Elliot,

Jesteś teraz z hipopotamem?

Nadawca: Elliot Ackerman
Odbiorca: Faeowynn Wilson
Data: 11.12.2020

Faeowynn,

Jestem. Czemu pyt- och.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported