Pamiętnik małej dziewczynki
ocena: +6+x

drogi pamiętniczku

Nazywam się Lizzy Byrn i mam 7 lat. Moja mamusia i tatuś i ja właśnie wprowadziliśmy się do nowego domu w mieście zwanym Frankinberg. Mamusia mówi, że przyjechaliśmy tu przez pracę tatusia i by dzidziuś mógł mieć nowy pokój. jestem podekscytowana dzidziusiem. Mamusia mówi że będzie nazywał się tommy i będziemy przyjaciółmi. mam nadzieję że będzie moim przyjacielem.
Lizzy

Drogi pamiętniczku,

Dzisiaj gdy ja i mamusia byliśmy w pokoju na górze domu znalazłam pluszowego misia. gdy go znalazłam zaczął się ruszać. przytulił mnie! zabrałam go w sukience i schowałam w szafce z zabawkami. nazwałam go benny. jest moim nowym przyjacielem.
Lizzy

drogi pamiętniczku

dziś moja przyjaciółka jenny przyszła by się ze mną pobawić. gdy pokazałam jej benniego powiedziała, że myśli że to najlepsza zabawka na świecie! wtedy benny podszedł do moich kredek i narysował obrazek mnie i jenny trzymające go za ręce. to była najsłodsza rzecz na świcie! wtedy mamusia przyszła i go zobaczyła, i zaczęła krzyczeć że jest nienaturalny. więc go zabrała i kazała jenny wyjść. byłam smutna ale później benny wrócił! dałam mu największego przytulasa i obiecał że mnie nigdy nie zostawi

drogi pamiętnicku

dziś mamusia musiała iść do lekarza. nie wiem czemu, ale tatuś i lekarz powiedzieli, że mamusi teraz nie będzie bardzo długo. niepozwolili mi zobaczyć mamusi. nie wiem gdzie jest benny odszedł i nie wiem gdzie poszedł. lekarz powiedział że tommy też zniknoł. chcę zobaczyć tommiego miał być moim przyjacielem
wszyscy moi przyjaciele znikneli

drogi pamiętniczku!

dziś wyszłam na dwór gdy tatuś był w barze. siedziałam na ławce gdy zobaczyłam że benny tam jest! podniosłam go i przytuliłam i pocałowałam i powiedziałam że go kocham. był szczęśliwy. i wtedy stała się najlepsza rzecz na świecie.
tommy też tam był!!!!! śmiesznie się ruszał i wyglądał na zewnątrz jak benny ale wiedziałam że to był tommy. podniosłam ich i zabrałam do pokoju z zabawkami. tommy był powolny i pokryty guzkami, ale bawił się tak samo jak benny.
Lizzy

drogi pamiętniczku

dzisiaj zobaczyłam że tatuś był bardzo smutny więc spytałam dlaczego jest smutny. powiedzaił że lizzy musisz przestać zdawać tyle cholernych pytań. spytałam go czy brakuje mu tommiego a on nic nie odpowiedział. wiec pokazałam mu tommiego. tatuś zrobił się dziwny i pobiegł do kuchni. nie przestawał płakać i płakać i płakać. powiedziałam mu że ja i tommy go kochamy na zawsze. powiedział że musi iść. poszłam do pokoju i trzymałam tommiego przez długi długi czas.
Lizzy

DROGI PAMIĘTNICZKU
Diś znalazłam nowego przyjaciela. nazywa się dave i będzie moim przyjacielem na zawsze. jest zrobiony z tatusia. nie wiem gdzie tatuś jest ale niekocha mnie tak mocno jak ja i tommy kochał go myślałam że tatuś kochał mnie powiedział że mnie nienawidzi. nie chcę więcej wracać do domu. zostanę z bennym. przynosi mi i tommiemu jedzenie i mamy całą miłość jakiej potrzebujemy jesteśmy razem kochającą rodziną. nikt nie może tego zabrać.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported