Propozycja djkaktus I


ocena: +12+x

DECYZJĄ RADY NADZORCZEJ
Dostęp do tego pliku wymaga upoważnienia poziomu 5. Każda próba uzyskania dostępu do tego pliku bez upoważnienia poziomu 5 zostanie zarejestrowana, a następnie odpowiedni personel zostanie podany terminacji.
001

.
.
.
.
.
.
.
WPROWADŹ WSTĘPNE HASŁO BEZPIECZEŃSTWA POZIOMU 5
.
.
.
.
.
.
.
Command:\users\O513>_ 6110298-Grzechy ojca grzechy syna-3561840
.
.
.
.
.
.
.
AUTORYZACJA POTWIERDZONA. WSTĘPNY MEMETYCZNY ŚRODEK UŚMIERCAJĄCY DEZAKTYWOWANY. DOBRY WIECZÓR, O5-13
.
.
.
.
.
.
.
UWAGA: FRAGMENTY TEGO PLIKU ZOSTAŁY ZABLOKOWANE.
DODATKOWE UPRAWNIENIA POZIOMU 5 WYMAGANE DO ODBLOKOWANIA.
.
.
.
.
.
.
.church.jpg

Kościół San Marcos de la Vida Eterna w San Marco, Meksyk. Obraz datowany na 27.07.1903

Nazwa numeryczna obiektu: Obiekt-001

Klasa zabezpieczenia: Thaumiel

Status zabezpieczenia: Aktywny-Stabilny

Czynności Przechowawcze: Obiekt-001 jest obecnie zabezpieczony w San Marco, Meksyk, pod poprzednią lokalizacją kościoła San Marcos de la Vida Eterna. Pierwotne czynności przechowawcze okazały się wystarczające, aby zabezpieczyć Obiekt-001. Obszar zabezpieczenia jest desygnowane jako miejsce składowania odpadów militarnych o wysokim poziomie bezpieczeństwa, a meksykańskie prawo zabrania cywilom zbliżać się na odległość 10 km od tego obszaru. Automatyczne drony patrolujące o zamkniętym obwodzie mają pilnować obwodu obszaru zabezpieczenia Obiektu-001 i zostały zaprogramowane, aby zabijać wszelkich intruzów.

Notatka O5 001-Alfa: Przechowanie informacji dotyczących SCP-001, wcześniej Obiekt-001, należy traktować jako najwyższy priorytet. Zezwalam na utworzenie kilku fałszywych obiektów pod tym numerem; jeśli ktokolwiek dotrze tak daleko, to powinny wystarczyć, aby ich zaspokoić. Wyciągnąłem niektóre z oryginałów -EX, żeby zapełnić miejsce, dopóki nie znajdzie się coś lepszego.
Usuńcie wszystko co znajdziecie, pozbądźcie się przecieków. Zalejcie to tyloma zabójczymi czynnikami, ile uznacie za konieczne. Wasz stopień jest bardziej wystarczający. – O5-2

Opis: Obiekt-001 jest grupą 9 istot ludzkich w wieku od 4 do 11 lat, które posiadły właściwości anormalne w wyniku Projektu 001: „Bliźnięta Boga’’ (Zobacz Propozycję Projektu 001 dla szczegółowych informacji). Z powodu nieodpowiedniego użycia Obiektu-001, wynikiem czego była śmierć wysoko postawionego członka zespołu, wymuszono ich terminację. W efekcie Obiekt-001 został umieszczony w swojej obecnej przechowalni. Wszystkie 9 instancji Obiektu-001 nie wykazują aktywności mózgu, ale nadal przejawiają oznaki życia, pomimo natury ich przechowania.

Instancje Obiektu-001 wydzielają ogromne ilości promieniowania gamma, nierzadko w wysokości ███GJ, o konkretnych wzorcach. Kiedy pozostają rozdzieleni, owe wzorce wydają się być losowe, jednak niektóre cechy charakterystyczne stają się widoczne, kiedy instancje znajdują się razem, przez co każda instancja jest przechowywana w odległości około ████ od każdej innej instancji Obiektu-001. Dodatkowo, Obiekt-001 są zauważalnie radio-luminescencyjne. Obserwacje nagrań instancji Obiektu-001 jest niemożliwe, kiedy instancje są aktywne, gdyż nagrania ulegają rozpadowi materiału filmowego, kiedy instancje znajdują się na ekranie.
Instancje Obiektu-001, kiedy znajdują się w odległości nie większej niż 20m od innych instancji Obiektu-001, są zdolne do zdalnej terminacji obiektów, miejsc lub osób. Dodatkowe informacje dotyczące tej właściwości są opisane w dalszej części dokumentu.

Z rozkazu Rady Nadzorczej Obiekt-001 został sklasyfikowany jako Thaumiel1-Keter.


OSTRZEŻENIE: Dodatkowe informacje dotyczące Obiektu-001 są ZABLOKOWANE i obecnie wymagają Klasyfikacji Poziomu 5. Memetyczne środki uśmiercające zostały umieszczone w celu zapobieżenia rozpowszechnieniu się informacji dotyczących Obiektu-001. Osoby nie-Nadzorujące, które nie uzyskały Odporności na Memetyki Klasy 5 są podatne na terminację w wyniku czynników uśmiercających. Zostałeś ostrzeżony i jest to twoje ostatnie ostrzeżenie.


Propozycja Projektu 001: ZABLOKOWANE

Raport Projektu 001-Delta: ZABLOKOWANE

Plik: GOI-3 "Królestwo Abaddona": ZABLOKOWANY

Memorandum 001-Alfa: ZABLOKOWANE

Raport Postępu 001-Delta: ZABLOKOWANY

Zbiór Korespondencji oraz Zawiadomień Fundacji: ZABLOKOWANE


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ten terminal nie wykazał aktywności od trzech minut. Czy potrzebujesz pomocy?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Nowe Plik Audio:


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported