Propozycja djkaktus III
ocena: +7+x


twietytuł.png

Numer katalogowy DeCIRO: SC-001/13-001/01

Rodzaj dokumentu: Summa Modus Operandi

Data: N/A

Status operacji: Zamknięty


Przedsłowie: My, Dowództwo Delta, niniejszym wprowadzamy w życie założenia tego dokumentu, Summa Modus Operandi Rebelii Chaosu.

Uważamy, że poniższe stwierdzenia są prawdą niepodważalną:

Nadzorcy Fundacji zmienili strukturę rzeczywistości na korzyść swoich niegodziwych pragnień.

Te zmiany są źródłem wszelkiej nadprzyrodzonej aktywności w naszym wszechświecie.

To do nich mamy pretensje:

 • TRZYNASTY NADZORCA - Złamał naturalny porządek w swoim nieuczciwym kontrakcie na powstrzymanie ręki Śmierci, uzurpując sobie prawo do delikatnej równowagi życia i dając nieprzeniknioną tarczę okropnym cudzołożnikom z Fundacji.
 • DWUNASTY NADZORCA - Ukradł bogactwo świata na rzecz podstępnych projektów Fundacji i zabrał owoce pracy wielu milionów ludzi, aby obrócić tę pracę przeciwko pracownikom.
 • JEDENASTY NADZORCA - Stworzył krąg kłamstw wokół ludzi tego świata, aby chronić interesów Fundacji i skierował mroczne oko na pustkę, aby oświetlić i wypaczyć prawdziwe ludzkie zrozumienie.
 • DZIESIĄTY NADZORCA - Prowadzi wątpliwy rejestr nadużyć Fundacji i zmienia historię tak, aby im odpowiadała, a także wyśmiewa prawdę i rozsądek w imię utrzymania okrutnej spuścizny Fundacji.
 • DZIEWIĄTY NADZORCA - Zdradził zaufanie swoich bliźnich i przysiągł wierność rakowatej radzie, i raz po raz odwracał się od okazji, by ich zniszczyć, aby przedłużyć swoje chciwe intencje.
 • ÓSMY NADZORCA - Popełnił niegodziwe czyny wobec nieświadomej opinii publicznej, używając beztrosko broni jądrowej, i był jednym z pierwszych, którzy tchnęli życie w organizację, która powinna była zostać zarżnięta w kołysce.
 • SIÓDMY NADZORCA - Zmanipulował niewinną ludność, aby wywołać chaos i zniszczenie dla dobra Fundacji, i nie okazał nic poza pogardą i złym traktowaniem niewinnych i nieświadomych.
 • SZÓSTY NADZORCA - Ukradkiem wykorzystał potęgę amerykańskiej machiny wojskowej do zmiażdżenia wrogów Fundacji i stworzył historię niekończącej się przemocy i rozlewu krwi, która na zawsze splamiła ten świat.
 • PIĄTY NADZORCA - Zniekształcił granice między czasem i przestrzenią, aby rozszerzyć okrutny zasięg Fundacji, i zabrał mroczne i straszne sekrety z tych odległych miejsc, aby użyć ich do napędzania machiny śmierci Fundacji.
 • CZWARTY NADZORCA - Uwiódł narody świata w przekonaniu, że Fundacja nie chce ich skrzywdzić, podczas gdy pracuje z tymi samymi zdradzieckimi intencjami, które doprowadzą do zniszczenia tej planety.
 • TRZECI NADZORCA - Wykorzystał technologie ludzkości przeciwko niej, aby działać jako wszechwidzący obserwator Nadzorców, tworząc sieć oczu, która zniszczyła każdy skrawek ludzkiej prywatności i przyzwoitości.
 • DRUGI NADZORCA - Jest współwinny.
 • PIERWSZY NADZORCA - Stworzył radę potworów i demonów, które odpowiadają na jego wezwanie, a wszystko po to, by mógł zasiąść na swoim obrzydliwym tronie na szczycie gnijącej rany Fundacji i chłeptać jak pies z jej sączącej się, ropiejącej otchłani.

Nowotworowy, anomalny wpływ Nadzorców na świat jest raną na strukturze wszechświata.

Rana, która ropieje, nie może się zagoić, dopóki drażniący ją czynnik nie zostanie usunięty.

Trzynastu Nadzorców Fundacji jest czynnikiem drażniącym ranę w naszej rzeczywistości.

Trzynastu Nadzorców Fundacji musi zostać usuniętych.

Na rozkaz Inżyniera i tych, którzy ustąpili, przeciwstawiamy się tej aberracji.

Stajemy w opozycji do tego bluźnierstwa przeciwko naturze.

Tworzymy rebelię wobec tego chaosu.

Nasza droga jest jasna, nasza wizja niezakłócona. Musimy oczyścić ranę. Musimy pozwolić naszemu wszechświatowi się uleczyć.

Musimy wyeliminować Trzynastu Nadzorców Fundacji.


Odtąd my, Dowództwo Delta dokumentujemy Summa Modus Operandi zgodnie z transkrypcją Inżyniera Rebelii Chaosu.

1. STOPIEŃ 001/13

2. STOPIEŃ 001/12

3. STOPIEŃ 001/11

4. STOPIEŃ 001/10

5. STOPIEŃ 001/09

6. STOPIEŃ 001/08

7. STOPIEŃ 001/07

8. STOPIEŃ 001/06

9. STOPIEŃ 001/05

10. STOPIEŃ 001/04

11. STOPIEŃ 001/03

12. STOPIEŃ 001/02

13. STOPIEŃ 001/01


bottombar.png
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported