Fragment z czasopisma Instytutu Astrolabium
ocena: +4+x

Zadzwoń na (814)-555-3346


INSTYTUT ASTROLABIUM

Dokument ten jest publicznie dostępnym produktem Instytutu Astrolabium, firmy prowadzonej przez naukowców, która zajmuje się zabezpieczaniem anomalii.

Broszura ta jest fragmentem ze Sprawy 045 z Czasopisma Instytutu Astrolabium. Dostępnego po wykupieniu subskrypcji.

KLASA BEZPIECZEŃSTWA CYWILNEGO: Krieger

NADZORUJĄCY NAUKOWIEC: Dr Ben Nyman, nauki medyczne.

AUTOR: Dr Ben Nyman, nauki medyczne.

Identyfikator Anomalii: Zdarzenie 451-DIZZY-COW.

Poziom Niebezpieczeństwa: Połączenie Zielony/Niebieski | ⭒⭒⭒⭒⭒ Publiczne Zagrożenie

Anomalia: Wspomniana anomalia jest mężczyzną, który został dotknięty przed utworzeniem organizacji i przesłuchany przez moich bezpośrednich poprzedników. Przedstawia się jako Jamie Byron, podmiot był zatrudniony przez organizację działającą oficjalnie jako rafineria paliw w mieście Molinsky w stanie Wisconsin. Niezależne źródła potwierdziły, że organizacja ta jest organizacją przechowującą anomalie i poprosiła o zachowanie jej anonimowości.

Pan Byron cierpi na uraz mózgu powiązany ze skutkami długoterminowej, wyizolowanej utraty pamięci, obecnie uznawanych za podstawę Zdarzenia 451-DIZZY-COW i znajduje się na ten czas pod opieką medyczną niskiego priorytetu wewnątrz szpitalnej placówki Instytutu. W czasie przeprowadzania przesłuchania był chory, jednak przytomny i skory do współpracy z Instytutem. Przypuszcza się, że uraz doznany przez Pana Byrona może być natury neurokoncepcyjnej. Obecnie nie odpowiada współpracownikom, aczkolwiek po jego wypuszczeniu z rafinerii 5 lat temu, Dr F. Johansson przesłuchał go w jego domu w Molinsky. Dom był mały, słabo umeblowany, aczkolwiek widoczne były militarne przedmioty należące do Pana Byrona.

Moi współpracownicy z Instytutu, wliczając w to Dr. J.L. Spears, Dr. E. Farraguta i Dr. M. Withersa, zwrócili się do mnie po zauważeniu, że przypadki choroby, która dotknęła Pana Byrona powtórzyły się w innych społecznościach na świecie od 2023 roku. Efekty te były odnotowywane wcześniej niż 20 lat temu, kiedy to Pan Byron został dotknięty. Dokument ten i zamieszczone przesłuchanie zostało upublicznione przez Instytut, aby uświadomić społeczeństwo na temat rozwoju Zdarzenia 451-DIZZY-COW i jego przebiegu.

Wystąpienia Zdarzeń 451-DIZZY-COW są na ten czas największym publicznym zagrożeniem dla bezpieczeństwa ze strony anomalnej społeczności. Jeżeli ty lub osoba, którą kochasz, zacznie przejawiać te same objawy co Pan Byron, proszę zadzwoń na numer telefoniczny Instytutu znajdujący się na górze strony.

Po wielu latach badań przed publikacją, redaktorzy czasopisma Instytutu Astrolabium odkryli, że pomimo stworzenia określane jako "pssy", które opisał Pan Byron stanowiły zagrożenie, najprawdopodobniej nie były przyczyną jego choroby, biorąc pod uwagę to, że większość z nich została wytępione przez władze miasta nie długo po przesłuchaniu. Zamiast tego, ustalono, że zwierzęta były najzwyklejszymi stworzeniami, na które ludzie wpłynęli przez poważny niedobór koncepcyjny. Zatem Zdarzenie 451-DIZZY-COW został rozszerzony i zmienione z bytów Zielonego Poziomu Zagrożenia na przesłuchiwanego Niebieskiego Poziomu Zagrożenia wraz z jego przypadłością.

Jeżeli ktokolwiek z was został zaatakowany przez te stworzenia i nie rozpoznaje ich, natychmiast się z nami skontaktujcie. Ponadto zrozumcie, że były one wcześniej udomowionym gatunkiem i mimo że wasze mózgi mówią wam inaczej, są zależne od was. Jeżeli ktoś z was lub waszych bliskich zauważył nagłe zniknięcie lub zniknięcie przedmiotu lub koncepcji, któremu towarzyszy uczucie "dziury w głowie" lub uczucie pustki, natychmiast się z nami skontaktujcie. Proszę pomóżcie Instytutowi Astrolabium położyć kres Zdarzeniu 451-DIZZY-COW poprzez wspieranie nas w jego zabezpieczaniu. Po więcej informacji na temat jak możecie zabezpieczyć Zdarzenie 451-DIZZY-COW, proszę zapoznajcie się z ostatnią stroną czasopisma lub zadzwonić na powyższy numer.

Instytut Astrolabium bada. Instytut Astrolabium działa dla społeczeństwa.

Dokument ten jest publicznie dostępnym produktem Instytutu Astrolabium i jest objęty prawem autorskim Instytutu Astrolabium. Instytut Astrolabium działa jako odrębna instytucja od innych prywatnych firm zajmujących się zabezpieczaniem na całym świecie.

©Instytut Astrolabium


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported