Dziennik Eksperymentów 1128
ocena: +1+x

Dziennik Eksperymentu 1128-A-1

Data: ██.██.██
Procedura: Personel klasy D został wystawiony na działanie SCP-1128, wyposażony w ekwipunek do nurkowania i urządzenie komunikacyjne, po czym zanurzony w kadzi z wodą.
Rezultat: Zobacz Przesłuchanie 1128-██

Dziennik Eksperymentu 1128-A-2

Data: ██.██.██
Procedura: Personel Klasy-D został wystawiony na działanie SCP-1128, wyposażony w ekwipunek do nurkowania, umieszczony w standardowej ochronnej "klatce przeciw rekinom" i zanurzony w wodzie.
Rezultat: Brak odpowiedzi przez około █ sekund, po czym lina gwałtownie się naprężyła i została zerwana pod powierzchnią wody. Szczątki pracownika klasy D jak również poszarpane fragmenty metalu, najprawdopodobniej resztki klatki, wypłynęły po chwili na powierzchnię.

Dziennik Eksperymentu 1128-A-3

Data: ██-██.██
Procedura: Tak jak powyżej. Klatka została potraktowana SCP-███ w celu zwiększania wytrzymałości.
Rezultat: Taki jak wcześniej, na powierzchnię nie wypłynęły żadne szczątki.
Notatka: ██ godzin później, MFP "Sea Devils" zgłosiły znalezienie nienaruszonej klatki do nurkowania unoszącej się pod powierzchnią wody w obszarze patrolowym niedaleko jednej z łodzi MFP. Przedmiot został odzyskany i potwierdzono, że jest to klatka użyta w eksperymencie 1128-A-3. Klatka nie była uszkodzona, ale znaleziono w niej ślady ludzkiego DNA i ekskrementów nieznanego pochodzenia. Nie znaleziono innych szczątków Klasy-D.

Dziennik Eksperymentu 1128-A-4

Data: ██.██.██
Procedura: Zarażony pracownik klasy D został wyposażony w standardowy ekwipunek do nurkowania oraz uzbrojony w [ZMIENIONO] przeciwko "wrogim organizmom". W przeciwieństwie do poprzednich testów, podmiot dodatkowo otrzymał, przymocowaną do hełmu, kamerę przesyłającą obraz w czasie rzeczywistym.
Rezultat: Nagranie ukazało, że broń była nieefektywna przeciwko SCP-1128, dodatkowo rozjuszyła stworzenie zamiast znacząco je zranić albo zmusić do odpłynięcia. Połączenie zostało zerwane kiedy podmiot został pożarty. Personel biorący udział w eksperymencie otrzymał środki amnezyjne po utworzeniu transkrypcji nagrania.

Dziennik Eksperymentu 1128-A-5

Data: ██.██.██
Procedura: Zarażony pracownik klasy D został wyposażony w ochronny kombinezon przeznaczony do niebezpiecznych środowisk i kamerę wideo jak w poprzednim teście. Następnie został zanurzony w kadzi pełnej [ZMIENIONO] w celu sprawdzenia, czy w cieczach innych niż woda nastąpi manifestacja SCP-1128. Substancję wybrano ze względu na niską gęstość pozwalającą na swobodę ruchów zbliżoną do zwykłego powietrza.
Rezultat: Pracownik klasy D został odzyskany bez incydentu, ciecz nie wywołała efektu anomalnego SCP-1128.
Notatka: Dobrze, więc możesz być bezpieczny od tego czegoś w cieczach innych niż woda, ale to ci raczej dużo nie pomoże, chyba że masz zamiar pić i kąpać się w chemikaliach do końca swojego życia, które pewnie znacznie by się skróciło gdybyś tego spróbował. - Doktor ████

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported