Dziennik Eksperymentów 407
ocena: 0+x

Zapiski z badań SCP-407:

<Test 1; SCP-407 odtwarzane przez 28m 32s. Jeden (1) personel Klasy D. Obszar badań niewysterylizowany>

0:25 - Obiekt melduje, że podoba mu się muzyka, zaobserwowano że usiłuje nucić do taktu.

00:45 - Obiekt melduje, że jej kolano, uszkodzone wiele lat wcześniej, przestało boleć i odzyskało sprawność.

1:25 - Obiekt zaczął robić pompki. Wydaje się znajdować w stanie euforii, spowodowanym jej kondycją fizyczną. Obiekt wygląda młodziej i przejawia wyraźny przyrost muskulatury.

03:00 - Obiekt zaprzestaje ćwiczeń, melduje zawroty głowy i skurcze brzucha. Obiekt zaczyna drapać lewe ramię.

3:40 - Obiekt cierpi na niekontrolowaną biegunkę i zdaje się odczuwać wielki ból. Odciski zaczynają się pojawiać na lewym ramieniu. Niewielkie rośliny pojawiają się w różnych miejscach pomieszczenia testowego.

4:00 - Odciski na skórze obiektu rozprzestrzeniają się po całym jego ciele, nabierając białawego zabarwienia. Obiekt komunikuje, że nie czuje już bólu.

4:30 - Skóra obiektu zostaje kompletnie pokryta grubą, nierówną warstwą odcisków. Obiekt zaprzestał komunikacji. Na podłodze i ścianach zaobserwowano rośliny w zaawansowanym stadium rozwoju.

5:10 - Obiekt zaprzestał ruchu i jest ledwo rozpoznawalny przez trwającą deformację skóry. Uniform Klasy D na obiekcie znika z przyczyn nieznanych.

6:45 - Obiekt jest kompletnie nierozpoznawalny jako człowiek, przyjmuje formę kopca pokrytego odciskami mięsa ludzkiego. Nowy kształt obiektu powoli rozrasta się i kurczy. Zaobserwowano paprociowate rośliny rosnące na i wokół obiektu.

7:10 - Pomieszczenie zostało kompletnie pokryte rozmaitymi roślinami, trawami i paprociami. Większość gatunków nieznana.

7:55 - Listowie jest ekstremalnie gęste, wiele roślin dosięga sufitu. Kopiec pozostały po pierwotnym obiekcie powiększył się i nadal rytmicznie zwiększa się i kurczy.

8:30 - Rośliny przyjmują żółtawą barwę, jakby więdły.

10:30 - Wszystkie rośliny w pomieszczeniu testowym obumarły, szybko rozkładając się na kompost. Kopiec nadal rozrasta się i kurczy, urósł również do około dwóch metrów wszerz i wzdłuż.

11:00 - Na kompoście powstałym z roślin zaczęły rozwijać się różne grzyby i pleśnie. Duże otwory podobne do ust wraz z zębami pojawiły się na rosnącym i kurczącym się kopcu na środku pomieszczenia testowego.

13:30 - Zwiększa się różnorodność grzybów w pomieszczeniu. Formacje grzybowe rosną na sobie nawzajem i na kopcu pozostałym po pierwotnym obiekcie, który wciąż rośnie i się kurczy.

15:00 - Zauważono "rękopodobne" obiekty rosnące w parach na zewnątrz kopca. Grzyby w pomieszczeniu wciąż bujnie się rozwijają.

16:10 - Wydaje się, że "rękopodobne" obiekty wykształciły oczy. Niedługo po otworzeniu oczu obiekty odczepiają się od centralnego kopca i uzyskują mobilność. Zaobserwowano ręce wlekące się w kierunku konkretnych odmian grzyba, odłamujące kawałki i wlekące siebie wraz z tymi kawałkami w ustopodobne otwory.

18:00 - Większość materiału grzybicznego zanika przez coraz więcej "rąk", które karmią nim centralny kopiec.

19:30 - Zaobserwowano rozwój rozmaitych pędów roślinnych. Wszystkie gatunki są kompletnie niemożliwe do zidentyfikowania. Jedynymi pozostałymi naroślami grzybiczymi są te na suficie. Żółtawe opary zaczynają wydobywać się z masy centralnej.

21:00 - Jeden z organizmów poprzednio zakwalifikowany jako roślina wydaje się uzyskiwać mobilność. Organizmy wydają się wyrastać z niewielkich, stacjonarnych roślin podstawkowych do mobilnych form dojrzałych, które używają kilku ząbkowanych wici do pełzania po pomieszczeniu. Zaobserwowano, że łuskają zarówno ściany jak i sufit pomieszczenia testowego. Mimo, iż są dwa razy mniejsze od organizmów rękopodobnych, roślinopodobne wydają się posiadać ostre szczęki, których używają w celu niszczenia i konsumpcji większości istot rękopodobnych.

23:00 - Roślinopodobne zaczynają pochłaniać rękopodobne, wciąż wyrastające z centralnego kopca, już w momencie wytworzenia u nich działającego oka.

23:40 - Zaobserwowano, że roślinopodobne karmią usta na centralnym kopcu naroślą z sufitu.

26:00 - Roślinopodobne najwyraźniej rozmnażają się płciowo poprzez bezpośrednie dostarczenie pyłków. Życie w pomieszczeniu wydaje się ograniczone do trzech pozostałych gatunków: ruchliwe roślinopodobne, narośl grzybowa na suficie i centralny kopiec na podłodze.

28:32 - Nagranie kończy się. [USUNIĘTO].

<Koniec Testu 1>

Zapiski: [USUNIĘTO].

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported