Log Eksperymentów 447 A
ocena: +4+x

Log Eksperymentów z użyciem SCP-447-2

Zatwierdzone przez O5-█
Monitorowane przez O5-█, O5-██, O5-█
Nadzorca projektu: dr A. Clef

Wszyscy naukowcy pracujący z SCP-447 powinni umieszczać rezultaty eksperymentów w tym logu, w następującym formacie:

Data: ██/██/████
Obiekt Testowy:

Czynności:

Rezultaty:

Notatki:Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: SCP-882

Czynności: SCP-447-2 został przerafinowany na lubrykant. SCP-882 został tymczasowo wyjęty z morskiej wody i wszystkie jego złączenia zostały nasmarowane SCP-447-2.

Rezultaty: Pomimo, że SCP-447-2 skutecznie zmniejszył tarcie i hałas o 50%, usunął także rdzę z całej struktury obiektu. SCP-882 został natychmiastowo włożony z powrotem do morskiej wody a obecny przy tym personel został objęty kwarantanną w celu przebadania.

Notatki: "Nie próbujmy tego ponownie, dobrze?" - dr A. Clef


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Jedna (1) świnka morska, zakupiona w sklepie zoologicznym.

Czynności: Obiekt został zanurzony w SCP-447-2 na pięć (5) minut. Przez cały czas upewniano się, że głowa zwierzęcia znajduje się ponad powierzchnią, w celu zapobiegnięcia jego śmierci.

Rezultaty: Futro obiektu nasiąknęło płynem. Dopiero po kilku godzinach szczotkowania udało się usunąć z niego SCP-447-2. Nie zauważono żadnych szkodliwych efektów.

Notatki: Po ostrożnym myciu w celu usunięcia wszelkich śladów po SCP-447-2 z jego futra, obiekt został skonsumowany przez Agenta ███████, będącego pochodzenia peruwiańskiego. Agent ███████ stwierdził, że mięso to było (cytat) "najlepszym cuye jakie kiedykolwiek jadłem." Pozwolenie na testowanie SCP-447-2 jako marynaty jest obecnie wstrzymane ze względu na brak pewności odnośnie tego, czy stek kwalifikuje się jako martwe ciało.


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Jedna (1) tabletka SCP-500

Czynności: Obiekt został zanurzony w SCP-447-2 na pięć (5) minut.

Rezultaty: Poza leczeniem wszystkich dolegliwości pacjenta, obiekt sprawia teraz również, że jego oddech nabiera miętowej świeżości.

Notatki: "To było do przewidzenia. Serio ludzie, czego wy się spodziewaliście?" dr A. Clef


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: SCP-076-2

Czynności: 500 [ml] SCP-447-2 zostało dodane do 500 [ml] destylowanej wódki (███████) i dwóch tuzinów kostek lodu, całość została wstrząśnięta i wlana do kufla. Około 0.2 [l] mieszanki zostało przelane do szklanki ozdobionej miętą i limonką. Następnie zabrano ją do SCP-076-2 i zachęcono go słowami "Hej, Abel, spróbuj, to jest całkiem dobre."

Rezultaty: SCP-076-2 zgodził się, że mieszanka była, jak to ujął, "odświeżająca", jednak natychmiast stracił zainteresowanie kiedy dowiedział się o interakcji SCP-447-2 z martwymi ciałami.

Notatki: Ze względu na tendencję SCP-076-2 do stawania się/tworzenia martwych ciał, dalszy jego kontakt z SCP-447 jest zakazany.


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Jeden (1) komputer z procesorem Pentium 4, o taktowaniu 1.5 GHz, z [USUNIĘTO]

Czynności: Niepodłączony do źródła zasilania obiekt został zanurzony w SCP-447-2 na pięć (5) minut.

Rezultaty: Obiekt pokrył się mazią i przestał działać.

Notatki: "Ktokolwiek na to wpadł, powinien zostać kopnięty w głowę" - dr A. Clef


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: SCP-063

Czynności: Dr ████ użył SCP-447 zamiast pasty w celu umycia zębów SCP-063

Rezultaty: Biorąc pod uwagę, że dr ████ w ogóle nie potrzebuje pasty do zębów, w zasadzie nie ma żadnych.

Notatki: "Co z WAMI ludzie?" - dr A. Clef


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Jedno (1) martwe ciało

Notatki: Test został wstrzymany. Naukowiec, który go zaproponował, został przeniesiony do przydziału Klasy D.

Notatki (2): "Poważnie ludzie, czy tak trudno to zrozumieć? Żadnych. Martwych. Ciał. Żadnych. Nada. Nein! Nie myślcie o tym, nie żartujcie o tym, a co najważniejsze, nie RÓBCIE tego. Ech!" - dr A. Clef


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: dr A. Clef

Czynności: Dr A. Clef został zaatakowany w korytarzu, wciągnięty do pomieszczenia z wanną wypełnioną SCP-447-2 i zanurzony w niej na około 25 [s].

Rezultaty: Obiekt się zirytował i zaczął grozić personelowi przeprowadzającemu eksperyment, że pozabijałby ich gdyby tylko czynność ta nie pogwałciła protokołu eksperymentalnego.

Notatki: "Będzie po was kiedy tylko to wyczyszczę." - dr A. Clef


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Mieszanka azotanu potasu i cukru

Czynności: Do mieszanki azotanu potasu i cukru dodano łyżkę SCP-447, w celu zrobienia prowizorycznego granatu dymnego.

Rezultaty: Nowa mieszanina nie tylko spowolniła spalanie do tego stopnia, że wytworzony dym był dziesięć razy większy i utrzymywał się około 5 [min] dłużej niż ten wydobywający się z oryginalnej mieszanki, ale także zabarwiła go na zielony odcień i sprawiła, że pachniał miętowo.

Notatki: "Nieźle jak na granat dymny za trzy dolary. Jednak to nie zadziała w warunkach bojowych, szanse na to, że dym dotrze do martwego ciała są po prostu zbyt duże."


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Prof. Snider

Czynności: Dwie krople (1 [µl] każda) SCP-447 zostały umieszczone w obu oczach prof. Snider'a (należy zauważyć, że prof. Snider ma astygmatyzm i zazwyczaj nosi szkła korekcyjne).

Rezultaty: Wizja była czysta i wyraźna przez 6 [h],jednak prof. Snider doniósł, że widzi wszystko w zielonym odcieniu. Wzrok obiektu wkrótce wrócił do normy, jednak obydwoje oczu ma teraz bardziej efektowny kolor zielony niż wcześniej.

Notatki: "No cóż. I tak wyglądam lepiej w okularach." -Prof. Snider

Notatki (2): "To może się nadawać do sprzedaży jako specyfik poprawiający wzrok, ale ludzie mogą zauważyć zielony odcień. Mimo tego, chciałbym poprosić o kilka litrów tego czegoś do użytku osobistego." - Agent Marr


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: 8 [oz] (236 [ml]) odtłuszczonego mleka

Czynności: Dwie (2) łyżeczki (10 ml) SCP-447 zostały dokładnie wmieszane w mleko.

Rezultaty: Mleko stało się jasnozielone i delikatnie gęstsze, a także zyskało delikatny, miętowy posmak. Późniejsza analiza chemiczna wykazała, że mikstura nie zawiera laktozy.

Notatki: "Wiecie, to można by sprzedawać. Jestem pewien, że martwe ciała nie piją mleka." -Prof. Snider


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: 15 funtów (6.8 kg) szybkoschnącego cementu

Czynności: Cement w proszku i 5 [gal] (19 [l]) SCP-447 zostało wymieszanie w standardowej, miniaturowej betoniarce.

Rezultaty: Mieszanina zyskała zielony odcień i zastygła do twardości o 50% większej niż zwyczajny cement, jednak schła dwa razy dłużej niż normalnie.

Notatki: "Wygląda obiecująco, ale zrobienie tego zajmuje dużo czasu i ryzyko, że martwe ciało upadnie na płytę zrobioną z tego jest zbyt wysokie." -Prof. Snider


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Dwa (2) kubki wody (475 [ml])

Czynności: Jedna (1) łyżka stołowa (15 [ml]) SCP-447-2 została dokładnie wmieszana w wodę.

Rezultaty: Woda zyskała zielony odcień, jednak poza tym nie uległa zmianom. Ilość zanieczyszczeń została zmniejszona o 78%

Notatki: "To by było dobrym zamiennikiem chloru w basenach; woda całkowicie czysta, bez tego smrodu chloru i odbarwionych włosów. Niestety, niektórzy pływacy nie uważają i zmieniają się w martwe ciała."-dr Ray A██████


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Jedna (1) pizza stworzona przez SCP-458

Czynności: Jeden (1) mały kubek do sosu wypełniony SCP-447-2 jest trzymany w jednej dłoni przez Agenta Palhinuk'a, w drugiej trzyma on SCP-458.

Rezultaty: Nie zaobserwowano żadnych zewnętrznych zmian w wyglądzie SCP-447-2. SCP-458 stworzył pizzę z hamburgerami, na cieście nadziewanym serem. Po zamoczeniu kawałka w SCP-447-2 i skonsumowaniu go, Agent Palhinuk zauważył, że substancja smakuje jak kremowy sos włoski. Po spożyciu pizzy, oddech Agenta Palhinuk'a stał się miętowo świeży. Następnie przystąpił do przetrzymywania pudełka po pizzy przez kilka godzin.

Notatki: "Chociaż to wnosi nowy wgląd w naturę SCP-458, nie dowiedzieliśmy się niczego istotnego, oprócz tego, że Pal ma tendencję do przejadania się. Chyba powinniśmy podjąć wobec niego małą terapię psychologiczną." - dr del Morrino

"Zasugerowałbym sprzedawanie tego jako sos, ale ludzie jedzący duże ilości pizzy codziennie mają tendencję do stawania się martwymi ciałami, więc…" - Agent Palhinuk


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Jeden (1) telefon ██████

Czynności: Wyłączony telefon ██████ bez baterii został umieszczony w jednym (1), małym, plastikowym pojemniku, zawierającym 1 [l] SCP-447-2 i pozostawiony tam na (5) minut.
Rezultaty: Telefon ██████ zepsuł się i został następnie zniszczony w pobliskim piecu. Personel uczestniczący w eksperymencie utrzymuje, że prochy i opary z płonącego telefonu ██████ były zielone i miały miętowy zapach.

Notatki: "Hej, ktoś widział mój telefon?" - Agent Palhinuk


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Jedna (1) prezerwatywa marki Trojan

Czynności: Dr A██████ umieścił prezerwatywę na swoim [USUNIĘTO] i nałożył na nią SCP-447-2. Następnie przetestował prezerwatywę pokrytą SCP-447-2 [USUNIĘTO]

Rezultaty: [USUNIĘTO]. Dr A██████ donosi, że wszystko "poszło naprawdę dobrze."

Notatki: "Sprzedawałbym to jako ten rodzaj lubrykantu, ale nie sądzę, że etykietka z ostrzeżeniem przekona nekrofila, by nie używać tego na martwym ciele."- dr A██████


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Trzy (3) samochody: jedna (1) Honda Civic, jeden (1) Dodge Stratus, jeden (1) Chevy Malibu, wszystkie z rocznika 2006

Czynności: SCP-447 został użyty jako płyny w każdym z samochodów - wymieszany równo z olejem, użyty jako płyn do mycia szyb i wlany do chłodnicy.

Rezultaty: Do każdego z samochodów nalano każdy płyn osobno. Różne komponenty każdego z silników zaczęły działać z niesamowitymi rezultatami:

- Chłodnica Hondy nie przegrzewała się dopóki temperatura nie przekroczyła 340 stopni Celsjusza, co stanowi ponad dwukrotną wartość średniej temperatury pojazdu. Woda wydawała się pozostawać zielonawa nawet po wypompowaniu.

- Przednia szyba Stratusa została wyczyszczona do fabrycznej perfekcji, a także opierała się brudowi; Efektem ubocznym jest fakt, że zabarwiła się na zielono.

- Części silnika Malibu zostały nawilżone do perfekcji i wytrzymały ponad 250.000 [km] na dynamometrze; wydech zabarwił się na zielono.

Notatki: "Niesamowite, ale znając inteligencję niektórych kierowców, ryzyko zanieczyszczenia próbki martwymi ciałami jest zbyt duże." - dr Ax██████


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Jedna (1) rolka taśmy klejącej marki ██████

Czynności: SCP-447 został nałożony na klejącą stronę paska taśmy klejącej, który został następnie przyklejony do cegły.

Rezultaty: Taśma przykleiła się do cegły ze skutecznością dwukrotnie wyższą od spodziewanej. Po oderwaniu jej, na cegle pozostała zielona plama w kształcie paska taśmy.

Notatki: "To mogło by się sprzedać, ale biorąc pod uwagę wszystkie możliwe sposoby na użycie taśmy klejącej, jest ogromne ryzyko, że wejdzie ona w kontakt z martwym ciałem." - dr Slav


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Reaktor nuklearny w Strefie ██.

Czynności: Podczas rutynowej konserwacji, ████ [l] SCP-447-2 zostało dodane do materiału spowalniającego w reaktorze.

Rezultaty: Spowalnianie neutronów zwiększyło się o [ZMIENIONO], prowadząc do znacznego zwiększenia temperatury i aktywacji alarmów. Komora reaktora zyskała zielonawy odcień i lekki, miętowy zapach.

Notatki: "Efektywne, ale szansa na eksplozję, która spowoduje, że radioaktywny śluz dotknie ciał na dużym obszarze jest zbyt wysoka." - dr Kaczka

Notatki (2): "Dr Kaczka został zamknięty i wysłany do ośrodka poprawczego za nieautoryzowane i ekstremalnie niebezpieczne eksperymenty." O5-█


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Jeden (1) rewolwer Colt Python z 8-calową lufą.

Czynności: Broń została zabrana na rutynowe czyszczenie. Szmatka do czyszczenia została zamoczona w małej kadzi wypełnionej SCP-447-2. Wykonano normalny proces czyszczenia. Środek nawilżający zastąpiono SCP-447-2.

Rezultaty: Rewolwer od momentu czyszczenia zaczął strzelać z mniejszym o 35% odrzutem. Testy wykazały, że prędkość wystrzelonych pocisków zwiększyła się o niemal 210%, a ich przyspieszenie wzrosło o 55%. Celność zwiększyła się o 3.7% na małym dystansie i o 486% na maksymalnym. Maksymalny dystans zwiększył się o 40%. Dym wydobywający się z broni przybrał kolor zielony. Co interesujące, amunicja włożona do broni, ale nie wystrzelona zaczyna pachnieć miętą i przybiera zielonawy odcień. Pomimo tego, gdy zostają umieszczone w innej broni, ta nie zyskuje żadnych korzyści.

Notatki: Im więcej testów przeprowadzamy, tym bardziej zachodzę w głowę o ile bardziej zaawansowana stałaby się technologia. Gdyby tylko ta cholerna "klątwa" martwego ciała nie istniała… to coś pomogłoby nam na tyle sposobów. Ten test pokazuje, że broń stałaby się ekstremalnie skuteczna, ale niestety jest ona wykorzystywana do zabijania ludzi, więc w końcu wpadniesz na jakiegoś martwego gościa.


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Jeden (1) litr wosku ze świecy

Czynności: Wosk został dodany do SCP-447-2 w proporcji 2:1 wosku do SCP-447-2. Knot został zanurzony w wosku w celu stworzenia świecy.

Rezultaty: Świeca dawała 50% więcej światła na dystansie do 10 [m], a także wydzielała silny zapach mięty w trakcie spalania. Pomimo to, świeca spaliła się dwa razy szybciej niż zrobiona tylko z wosku i okazała się być o wiele trudniejsza do zgaszenia. Czynność ta wymagała użycia gaśnicy na dwutlenek węgla.

Notatki: Sprzedaż tego może wydawać się dobrym pomysłem, ale zapach mięty jest zdecydowanie zbyt silny, niemal przyprawiający o mdłości. Świeca też wypala się zbyt szybko, by służyć za źródło światła. Pewnie da się tego użyć jako odświeżacza, ale biorą pod uwagę jak bardzo ogień jest niebezpieczny i jak trudno go ugasić, cóż, po prostu jest duża szansa, że gdzieś to zetknie się z martwym ciałem.


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: SCP-586

Czynności: Dziesięć (10) [ml] SCP-447-2 zostało bezpośrednio wypatroszone na SCP-586.

Rezultaty: Brak jakichkolwiek zauważalnych ścian w strukturze, składzie czy działaniu SCP-586. Pomimo to, SCP-586 zaczął się mocniej jarzyć w swoim odcieniu szarości, a także zanotowano pojawienie się mocnego zapachu kwerendy.

Notatki: "Nie widzę sensu w kontynuowaniu tego agrestu, ale to jest bezpieczne. Bardzo mała szansa na kontakt z małymi ciałami." -Dr █████


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: SCP-914

Czynności: Jeden (1) litr SCP-447-2 w cylindrycznym, szklanym pojemniku został umieszczony w SCP-914 i "zrafinowany" na ustawieniu "Prymitywny".

Rezultaty: Dziesięć (10) cylindrycznych, szklanych pojemników, każdy o masie dokładnie dziesięciokrotnie mniejszej od oryginalnego pojemnika, zawierające po 100 [ml] SCP-447-2.

Notatki: "Cóż, czego się spodziewaliście?" - dr █████


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: SCP-914

Czynności: Jeden (1) litr SCP-447-2 w cylindrycznym, szklanym pojemniku został umieszczony w SCP-914 i "zrafinowany" na ustawieniu "Prosty".

Rezultaty: (1) litr SCP-447-2 w cylindrycznym, szklanym pojemniku. Całość odzyskanego w ten sposób SCP-447-2 stopniowo zmieniła się w inną ciecz ze składem podobnym do Tursiops truncatus [ZMIENIONO] z czasem połowicznego rozpadu wynoszącym 2 [h].

Notatki: "Po tym, jak większość cieczy zdegraduje się, sugeruję ponowne poddanie jej tym samym testom co wcześniej." - dr █████

Notatki (2): Agent R████, główny kucharz w Strefie ██, stwierdził, że wymieniona nowa ciecz ma "prosty i wiejski" ale "zaskakująco zniewalający" smak, następnie poprosił o pięć (5) litrów do użytku kulinarnego. Prośbę odrzucono.


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: SCP-914

Czynności: Jeden (1) litr SCP-447-2 w cylindrycznym, szklanym pojemniku został umieszczony w SCP-914 i "zrafinowany" na ustawieniu "1:1".

Rezultaty: Martwe ciało.

Notatki: Dalsze testy uwzględniające interakcję pomiędzy SCP-447-2 i SCP-914 zostały zakazane przez O5-██.


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Dwa (2) litry farby do gruntowania marki █████

Czynności: 250 [ml] SCP-447-2 zostało dokładnie zmieszane z farbą.

Rezultaty: Farba nabrała zielonego odcieniu i zaczęła pachnieć miętą. Otrzymana farba okazała się kryć powierzchnie około 200% skuteczniej niż inne.

Notatki: Można by to sprzedawać w sklepach z ulepszeniami dla domu, ale szanse na zetknięcie martwego ciała z pomalowanymi powierzchniami są zbyt duże, dodatkowo zapach mięty jest przytłaczający gdy całe pomieszczenie jest pomalowane tą farbą.


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Jedna (1) para butów do biegania marki ██████, rozmiar dwanaście (12).

Czynności: Dziesięć (10) litrów SCP-447-2 zostało wlane do standardowego wiaderka ze sklepu z narzędziami. Para butów ██████ została zanurzona w SCP-447-2 na pięć (5) minut, następnie wyjęta. Później buty nałożono na stopy badacza O████.

Rezultaty: Gęstość gumy w podeszwie zwiększyła się o 37%, pozwalając testerowi na nieco szybszy bieg. Sznurówki stały się o 13% twardsze, nieco zmniejszając szansę na rozwiązanie się. Buty zaczęły wydzielać miętowy zapach.

Notatki: "Moglibyśmy to sprzedawać jako środek do konserwacji butów, ale musimy pamiętać o fakcie, że martwe ciała też noszą buty." - badacz O████.


Data: ██/██/████

Obiekt Testowy: Różne ubrania należące do dr Levy.

Czynności: 100 [ml] SCP-447-2 zostało użyte zamiast odżywki do tkanin podczas prania. Ubrania dr Levy były prane przez 30 [min], po czym zostały wysuszone i założone przez dr Levy.

Rezultaty: Ubranie wydawało się być bardziej odporne na rozdarcia i uszkodzenia, a także kurczenie się. Dr Levy doniosła, że ubrania były wygodniejsze niż wcześniej. Zyskały one również lekko zielone zabarwienie i delikatny, miętowy zapach.

Notatki: Moglibyśmy sprzedawać to jako odżywkę do ubrań, ale niektórym ludziom mogłyby nie spodobać się zielony kolor i miętowy zapach. Do tego jest mały problem. Martwe ciała przeważnie są ubrane. - dr Levy


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Dłoń dr Heikkilas.

Czynności: Kropla SCP-447-2 została umieszczona na zewnętrznej stronie dłoni testera przy pomocy kroplomierza.

Rezultaty: Dr Heikkila zaczął uderzać dłonią pobliskich naukowców po twarzach. Twierdzili oni, że mieli w ustach miętowy posmak po uderzeniu. Dr Heikkila zaczął następnie robić to pozostałemu personelowi, ale efekt zanikł.

Notatki: "Po pierwsze… dlaczego? Po drugie… dlaczego mu na to pozwoliliśmy?" - Dr A. Clef.


Data: ██/██/████
Obiekt Testowy: Pięć (5) mililitrów standardowego środka odkażającego do dłoni.

Czynności: Proporcja 2:1 środka i SCP-447-2 została wymieszana i zaaplikowana na lewą dłoń dr. V█████.

Rezultaty: Obiekt wyczyścił 30% więcej obcych zanieczyszczeń na lewej dłoni dr. V█████, ale pozostałe bakterie rozwinęły boleśniejsze szczepy, jak również osiągnęły większą odporność na antybiotyki. Rezultatem było powstanie kilku wrzodów na dotkniętych obiektem miejscach, z czego większość zanikła po kilku dniach.

Notatki: "Jeżeli będziemy mogli sobie poradzić z problemem superbakterii, będziemy mogli sprzedawać tą rzecz jako środek odkażający. Jakie są szanse że środek odkażający wejdzie w kontakt z martwym ciałem?" Dr V█████.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported