SCP-4485-22 Z 8 ZAPOZNAWCZEJ CZĘŚCI SCP-4485

!! WIADOMOŚĆ ZE ZDALNEGO TERMINALU !!

Twoje postępy są bardzo zadowalające. Dr Lark dołączył do mnie i poprosił o możliwość osobistego obserwowania twoich postępów. Jego prośba została jednak odrzucona. Konieczne jest, abyś ukończył wprowadzenie w odosobnieniu, aż zdobędziesz akceptowalny poziom zrozumienia.

Już teraz przewiduję, że masz wiele pytań. Jednakże, wszelka zewnętrzna komunikacja jest zabroniona. W związku z tym, mogę udzielić Ci odpowiedzi na kilka typowych pytań, które mieli inni pracownicy:

  1. Jaki poziom zrozumienia jest uznawany za akceptowalny?: Jest to kwestia zależna od poszczególnego przełożonego. Fundacja poprosiła nas, abyśmy akceptowali jedynie doskonały poziom zrozumienia. Jednakże, wymagam tego tylko wtedy, gdy Badacz będzie bezpośrednio zaangażowany w SCP-4485. Ponieważ będziesz bezpośrednio zaangażowany, nie zaakceptuję niczego, poza perfekcją.
  2. Co się stanie, jeśli nie przejdę orientacji?: Zostaniesz poddany terminacji.
  3. Co oznacza "zrozumienie"?: To przygnębiająco częste pytanie. Oznacza ono, że musisz zrozumieć ryzyko i logiczne zagrożenie, jakie stwarza SCP-4485. Jeśli musisz zadać to pytanie, prawdopodobnie nie zdasz.

To wszystko. Odejdę na jakiś czas od Terminalu, a Dr Lark będzie cię obserwował pod moją nieobecność.

Proszę kontynuować.

Lloyd Michaelson
Dyrektor, Ośrodek 12


SCP-4485 DOKUMENT TRZY
ORGANIZACJA
WPIS DO BAZY DANYCH
"HANSARP"

Pierwotnie założona:
Sobota, 29 Lipca, 1967
Ściągnięte z archiw:


SCP-4485 DOKUMENT CZTERY
Zgłoszone lub odzyskane artefakty "HANSARP".

SCP-4485 DOKUMENT PIĘĆ
WEWNĘTRZNE PRZESŁUCHANIE PRZEPROWADZONY 10 MAJA 1983

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported