fragment:SCP-PL-385:0Witaj, Starszy Badaczu Oliverze Ayenser.

Obecnie przeglądasz dokument SCP-PL-385 w wersji dla upoważnienia Poziomu 4 ("Ściśle Tajne"). Twój Poziom Upoważnienia wynosi Poziom 5 ("Thaumiel"), dlatego jedynie ty masz dostęp do tej strony podczas jej edycji.


4/385 POZIOM 4/385
Ściśle Tajne
classified-bar.svg
classified-bar.svg
classified-bar.svg
classified-bar.svg
classified-bar.svg
classified-bar.svg
Identyfikator: SCP-PL-385
Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: Przypadki manifestacji SCP-PL-385 mają być dyskredytowane śmiercią dotkniętego personelu. Wszelkie próby zbadania przyczyny tego fenomenu okazały się nieskuteczne, a przeprowadzanie dalszych badań bez wniosku o zaakceptowanie ich będą wiązać się z konsekwencjami dyscyplinarnymi, w tym To śmierdzi przekrętem albo czymś gorszym na kilometr, szczególnie kiedy plik posiada wersję dla tych z wyższą rangą. Po cholerę mieliby zabijać ludzi, którzy chcą rozwiązać tę sprawę?
— O.A.
terminacją
.

Opis: SCP-PL-385 jest śmiertelnym Już widać, że ktoś spierdolił robotę, bo sposób przechowywania obiektu jest zawarty w Opisie, czyli przechowują informację o jego naturze nawet przed odpowiednim Poziomem Upoważnienia. Niezła robota, dziale IT. Dajecie mi coraz więcej poszlak, a to dopiero początek tego pliku. — O.A. zjawiskiem występującym wśród personelu Fundacji, którzy niedawno korzystali z Internetu, sieci SCiP.net lub DarkWeb'u. Przypuszcza się, że hasłem wektorowym obiektu jest fraza To już coś zupełnie nowego. — O.A. [USUNIĘTO]. Mówiąc skrótowo, hasło wektorowe wywołujące SCP-PL-385 jest Mamy to! Skąd wiedzą, że jest antymemem, jednocześnie podając hasło wywołujące to zjawisko w formie "usunięto"? Nie sądzę, żeby ktoś był aż tak głupi, żeby dawać takie oczywiste podpowiedzi. — O.A. samoutajniającym się antymemem.

Śmierć spowodowana przez wyszukanie tego hasła prowadzi do postrzału w tył głowy przez SCP-PL-385-1. SCP-PL-385-1 jest pistoletem Glock 17 Gen 4, który natychmiast dokonuje manifestacji po wyszukaniu hasła wektorowego i wystrzeliwuje pocisk, który przebija się przez potylicę czaszki osoby wyszukującej. Obiekt najprawdopodobniej ma nieskończoną zawartość magazynku z nabojami, zważając na fakt, że do zabicia osoby zużywa tylko jedną kulę przy zarejestrowanych ok. 1500 przypadkach ataków SCP-PL-385.

Dodatek PL-385/01: Odkrycie

SCP-PL-385 zostało odnotowane 01.10.2019 roku, kiedy wszyscy uczestnicy prywatnego czatu SCiP.net Ośrodka 787 zostali zabici po wysłaniu hasła wektorowego SCP-PL-385 przez Badacza Simona Hyntella. Natychmiast łączność z czatem została zerwana i wyizolowano go pod pretekstem ataku potencjalnego Raz antymem, raz memetyk. Zdecydujcie się w końcu. — O.A. zagrożenia memetycznego. Wszystkim ocalałym pracownikom Ośrodka 787 podano środki amnezyjne Klasy A, w celu usunięcia wspomnień o ofiarach.

[KONIEC PLIKU]


I to tyle z tego, co mają do zaoferowania Poziomowi 4. Śmierdzi, oj śmierdzi mi ten dokument. Nie zamierzam nic edytować, bo widać, że to tylko przykrywka na coś większego. Pora sprawdzić wyższy Poziom Upoważnienia. — O.A.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported