Akta Gamers Against Weed
ocena: +3+x

GoI: Gamers Against Weed

Numer GoI: 5869

Inaczej: GAW, "Hulaki", "Błazny"1, "Reefer"2

Poziom zagrożenia: Żółty

Opis: Gamers Against Weed jest luźno zorganizowaną grupą anomalnych osób tworzących anomalie dla rozrywki i/lub celów satyrycznych. Data powstania grupy jest nieznana, ale na podstawie zebranych dokumentów i logów czatu wydaje się, że została utworzona pomiędzy rokiem 2008, a 2010 przez Jude'a Kriyota, JJ3 i Esther4 jako odłam Are We Cool Yet? i stała się grupą internetową z dodatkowymi członkami w 2013 roku, choć wydaje się, że w dużej mierze porzuciła tworzenie anomalnej sztuki. Grupa działa prawie wyłącznie przez Internet i ma około 40 członków. Podczas, gdy kilka anomalii stworzonych przez GAW stanowi poważne zagrożenie dla tajemnicy, zagrożenie dla ludzkiego życia było minimalne.

Grupa składa się głównie z osób wywłaszczonych lub w inny sposób zmarginalizowanych w wieku 15-30 lat na półkuli zachodniej, posiadających różnorodne anomalne zdolności. Grupa jest świadoma działań Fundacji, ale nie posiada możliwości do jej zlokalizowania.

Przechwytywanie wszystkich członków powinno być wykonywane nie-śmiertelnie. Należy postępować zgodnie ze standardowym protokołem przesłuchań PoI, a następnie w razie potrzeby poddać działaniu preparatów anmezyjnych i zwolnić.

Członkowie: Poniżej znajduje się lista znanych członków utworzona na podstawie zebranych dokumentów i logów czatu. Nie wiadomo, czy jest to obszerna lista członków. Prawdziwe/pełne imiona i historia są w dużej mierze nieznane. Lokalizacje są w dużej mierze nieznane, ponieważ członkowie, którzy są w stanie to zrobić, przełączają się między lokalizacjami po uprzednim powiadomieniu o obecności i wiedzy Fundacji.

 • Jude Kriyot (PoI-6870): znany także jako bluntfiend, The Roller, Papa Smoke. Lat 29. Jeden z trzech założycieli GAW, dawniej członek Are We Cool Yet?. Chrześcijanin. Znane anomalie, które stworzył Kriyot, to SCP-1168, SCP-3015 (współtwórca), SCP-2293, i prawdopodobnie SCP-3420. Osobiście zaznajomiony z JJ, Esther i Armand. Posiada anomalne zdolności do kontrolowania elektryczności, których zakres jest nieznany. Odporny na preparaty amnezyjne i śmiertelne zagrożenia poznawcze; standardowy protokół przesłuchania powinien być wykonany, gdy Kriyot nie jest świadomy lokalizacji, i wypuszczony w innym miejscu, aby zmaksymalizować dezorientację i naśladować zdolności amnestyczne w miarę możliwości Fundacji.
 • JJ (PoI-6877): znany także jako jockjamsvol6. Lat 28. Jeden z trzech założycieli GAW. Żyd. Znane anomalie, które stworzył JJ, to SCP-3015 i prawdopodobnie Pan Doggo wraz z polaricecraps. Osobiście zaznajomiony z Jude'em, Esther, i Armand. Obecne anomalne zdolności są nieznane, ale prawdopodobnie związane są z manipulacją prawdopodobieństwem. Twierdzi, że dorastał w Ośrodku-216 (była to jego kryjówka, przed kontrolą Fundacji) sam od urodzenia; nie znaleziono żadnych akt urodzenia ani zapisów rodzinnych dla osób przypuszczalnie związanych z JJ w Nowej Anglii. Wiąże się w jakiś sposób z Ręką Węża i często odwiedza Bibliotekę Wędrowca. Próby przechwycenia do przesłuchań były nieskuteczne i prowadziły do marnowania zasobów.
 • Esther (PoI-6878): znana także jako lesbian_gengar. Lat 28. Jedna z trzech założycieli GAW. Ortodoksyjny Żyd. Możliwe anomalie, które stworzyła Esther to SCP-2476 i SCP-2658. Osobiście zaznajomiona z JJ i Jude'em. Posiada umiejętność tworzenia zagrożeń poznawczych, powszechnie stosowanych jako środek utrudniający naloty Fundacji na lokalizacje GAW. SCP-5218 uważa się za przykład zagrożenia poznawczego stworzonego przez Esther.
 • Mr. Ominous (PoI-6879): Zmarły. Pierwszy członek GAW po stworzeniu grupy. Stworzył koncept Misters Against Weed. Zobacz SCP-3012 po więcej informacji.
 • polaricecraps (PoI-6880): Lat 17. Brytyjczyk, mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Obecne anomalne zdolności są nieznane, choć podejrzewa się, że działają podobnie do Kriyot'a. Prawdopodobnie stworzył Pana Doggo wraz z JJ, jest głównym twórcą SCP-2826, jak również ma wkład w bardziej polityczne SCP GAW. Obecne przykłady to SCP-2586 i SCP-2658. Opierając się na odniesieniach do życia w północno-zachodnich Stanach Zjednoczonych w połączeniu z jego nazwą użytkownika, a także informacjami uzyskanymi z historii SCP-2658, zakłada się, że polaricecraps żyje w Waszyngtonie.
 • Dahlia Price (PoI-6881): znana także jako hetcopogg. Wczesna 20-tka. Protestant. Możliwy współtwórca SCP-3090. Uważana za jednego z niewielu członków GAW, którzy nie są anomalni. Studentka college'u w Stanach Zjednoczonych, choć lokalizacja jest nieznana. W związku z gaycopmp4. Transmituje gry wideo na żywo; źródło utrzymania jest nieznane. Uważana za niski priorytet dla przesłuchań.
 • Andressa Santos (PoI-6882): znana także jako gaycopmp4. Wczesna 20-tka. Główny twórca SCP-3024 i SCP-2726, możliwy twórca albo użytkownik SCP-3858. Obecne anomalne zdolności mogą dotyczyć hakowania i informatyki. Studentka college'u w Stanach Zjednoczonych, choć lokalizacja jest nieznana. Była źródłem rozpoczęcia rozprzestrzeniania się SCP-2293, chociaż lokalizacja, pomimo dochodzenia, była niejednoznaczna. W związku z Dahlią.
 • bones (PoI-6883): W oparciu o zebrane logi jest bardzo możliwe, że bones jest SCP-2721-LORD, znany także jeko Eli, choć w tej chwili nie można tego udowodnić. Działa na czacie jako moderator. Twierdził, że przy rzadkich okazjach wysyła prezenty do różnych członków, choć nie wiadomo, jak to robi, jeśli jest SCP-2721-LORD. Zaprosony na czat przez JJ.
 • Armand (PoI-6884): znany także jako harmpit. Wczesna 20-tka. Prawdopodobnie posiada anomalne zdolności bazujące na opisie SCP-5218, ale obecnie nie wiadomo jakie są one dokładnie. Wyparty przez własną rodzinę za bycie gejem, dołączył do GAW jakiś czas później. Jest prawdopodobne, że częste błędy ortograficzne Armanda na czacie są związane z przypuszczalnym stałym używaniem jego anomalnych zdolności. Twierdzi, że nie ma wrodzonych anomalnych zdolności, ale jest w stanie używać wspomnianych umiejętności „manualnie”.
 • kkrule (PoI-6888): Lat 15. Obecne anomalne zdolności są nieznane. Najmłodszy członek Gamers Against Weed. Jedyną znaną anomalią, którą stworzył kkrule, jest SCP-2433. Twierdzi, że jest straight-edge i wiadomo, że gra w gry wideo częściej niż inni członkowie. Rywalizuje w „podziemnych turniejach gier wideo”, aby zarabiać na życie; trwa monitorowanie turniejów e-sportowych w całych Stanach Zjednoczonych, ale należy je uznać za nisko-priorytetowe.
 • TrainerDP (PoI-6889): Wiek nieznany. Obecne anomalne zdolności są nieznane, choć twierdzi się, że przyczynił się do powstania Mister Against Weed. Rzadko rozmawia na czacie. Ze względu na radykalne różnice w stylach pisania, ta nazwa użytkownika może być wykorzystywana przez więcej niż jedną osobę.
 • talman_corvett (PoI-6891): Lat 23. Szwed. Hindus. Posiada umiejętność tworzenia animowanych graffiti podobnych do SCP-1446. Możliwe połączenie z Are We Cool Yet? jest nieznane, choć mało prawdopodobne lub odległe, ponieważ talman_corvett wykazał niechęć do przemocy fizycznej i sztuki pretensjonalnej. Powiedział, że opublikował nieanomalne e-booki o żartach na Amazonie, chociaż Amazon wydał rozkaz usunięcia, zanim Fundacja uzyskała logi. Twierdzi, że zna TrainerDP, ale nie rozwinął dalej.
 • opossum (PoI-6892): Lat 19. Twierdzi, że pracuje jako treser zwierząt. Obecne anomalne zdolności są nieznane, choć nawiązuje się do tego, że wiążą się ze zwierzętami. Jedyna znana anomalia, którą stworzył opossum to SCP-████, zrobiona oddzielnie od GAW, choć wspomniana krótko po Incydencie ████-A na czacie. Jest członkiem społeczności furry. Dołączył wraz z tiedyeduck i DonDeLillo i prawdopodobnie zna ich osobiście.
 • tiedyeduck (PoI-6893): Lat 22. Obecne anomalne zdolności są nieznane. Współpracował z różnymi grupami politycznymi w celu ich rozbicia. Z nieznanych powodów pokazuje ogólną niechęć do opossum. Dołączył wraz z opossum i DonDeLillo i prawdopodobnie zna ich osobiście.
 • DonDeLillo (PoI-6894): Lat 19. Uważany za jednego z niewielu członków GAW, którzy nie są anomalni. Dołączył wraz z opossum i tiedyeduck i prawdopodobnie zna ich osobiście. Wykazuje awersję w stosunku do kkrule.
 • Nathan Pierce (PoI-6897): znany także jako Kektagon. Lat 19. Manipulator rzeczywistości niskiego poziomu znany z tworzenia anomalnych zagrożeń poznawczych. Nie lubi poważnych tematów i ma tendencję do ograniczania interakcji z czatem do prób rozbawiania. Podziela pacyfistyczne poglądy grupy, ale brak przezorności zaowocował niektórymi jego dziełami mającymi niebezpieczne zastosowania. Twórca SCP-████, SCP-████ i SCP-3108.
 • FreakyGhostBed (PoI-6900): Lat 18. Obecne anomalne zdolności są związane z niematerialnymi humanoidalnymi istotami, choć nic nie jest wiadome. Twierdzi, że jest duchem i zamieszkuje komputer należący do jego rodzeństwa. Częste interakcje z FreakyGhostBed zaowocowały „nawiedzeniem” komputera użytkownika, utrudniając ustalenie lokalizacji.
 • _FuddruckeR_ (PoI-6906): Lat 30. Obecne anomalne zdolności są związane z bronią palną. Lurker na czacie. Dołączył wraz z orbhorse i CommunismAnarchismNihilism. Znajduje się w południowych Stanach Zjednoczonych i mieszka z orbhorse.
 • orbhorse (PoI-6907): Lat 26. Buddysta. Posiada anomalne zdolności do oswajania i kontrolowania koniowatych. Lurker na czacie. Dołączył wraz z _FuddruckeR_ i CommunismAnarchismNihilism. Znajduje się w południowych Stanach Zjednoczonych i mieszka z _FuddruckeR_.
 • CommunismAnarchismNihilism (PoI-6908): Lat 22. Brytyjczyk. Dołączył wraz z _FuddruckeR_ i orbhorse. Odnosi się do pisania i publikowania nietypowych i anomalnych „fanzinów” odnoszących się do komunizmu, lewicowości i grup religijnych. Na tej podstawie możliwe połączenia do SCP-2573 mogą być wiarygodne i zbadane.
 • PCSatisfatorio (PoI-6920): Lat 21. Brazylijczyk. Obecne anomalne zdolności są związane w jakiejś formie z muzyką. Prawdopodobnie zna goodpostskitty osobiście, twierdzi, że jest z nią w zespole i dołączył z nią na czat. Nawiązał kontakt z ex-Are We Cool Yet? muzykami podczas tournee po Ameryce i nawiązał z nimi znajomość.
 • goodpostskitty (PoI-6921): Lat 19. Brazylijka. Twierdzi, że oddzieliła swoją osobę online od jej ciała, nawiązując do komunikacji wewnątrz komputerów; w obecnej chwili nie wiadomo, co to oznacza. Pisze duplikując wiadomości, nie wiadomo czy jest to połączone z jej anomalnymi zdolnościami. Prawdopodobnie zna PCSatisfatorio osobiście, twierdzi, że jest z nim w zespole i dołączyła z nim na czat.
 • fallout_meta.txt (PoI-6926): Późna 20-tka. Twierdzi, że uciekł z prawicowego GoI w południowych Stanach Zjednoczonych. Anomalne zdolności związane są z fascynacją historią, twierdzi, że rozwiązał grupę rekonstrukcji historycznej poprzez zaklinanie historycznych przedmiotów. Podał kilka sprzecznych historii na temat tego, w jaki sposób uzyskał anomalne zdolności. Przypuszcza się, że nadal znajduje się w południowych Stanach Zjednoczonych.
 • FunkoPopFan1 (PoI-6927): Późna 20-tka. Japończyk. Obecne anomalne zdolności są przypuszczalnie oparte na mediach, ale przede wszystkim na anomalnym tworzeniu kolekcji bootlegów i Funko Pops. Lurker na czacie.
 • Three6serpent (PoI-6945): Wiek nieznany. Obecne anomalne zdolności są nieznane. Najnowszy znany członek GAW, którego jedyną wiadomością na czacie było "Hi! :3" 3 lutego 2017.
 • Dove Nichols (PoI-6976): znana także jako chereamie. W chwili śmierci miała 17 lat. Anomalne zdolności są związane z uzdrawianiem, choć szczegóły pozostają nieznane. Pół-regularna wolontariuszka w nienormalnych klinikach.
 • Silas Ayers (PoI-7036): znany także jako greenmanwalking. Wiek nieznany. Dawny członek Globalnej Koalicji Okultystycznej, uciekł w 20██ podczas misji kierowanej przez GOC. Zakłada się, że nie jest anomalny.

Inne Filie: Raporty z wielu oddziałów Fundacji wskazują na istnienie więcej niż jednego oddziału Gamers Against Weed na arenie międzynarodowej. Wszystkie obecnie znane i zgłaszane oddziały obejmują:

Pełny zakres działań we wszystkich oddziałach, członkostwo i wszelkie inne połączenia są obecnie nieznane. Inne oddziały Fundacji nie zgłosiły jeszcze istnienia grupy podobnej do Gamers Against Weed, ale są poinformowane, aby uważać.

Stosunki z GoI: Gamers Against Weed mieli kontakt z ograniczoną liczbą znanych GoI. Znane stosunki są tutaj wymienione.

 • Are We Cool Yet?: Kilku członków jest byłymi członkami, bądź zna osoby, które są/były nimi. Między dwiema grupami istnieje wrogość, choć od początku istnienia GAW nie było żadnych formalnych interakcji ani konfliktów.
 • Doktor Wondertainment: Koncept Misters Against Weed jest parodią serii Małych Panów. Zobacz SCP-3012 po więcej informacji. Wydaje się, że Wondertainment nie słyszał ani nie rozpoznaje GAW.
 • Ręka Węża: JJ jest członkiem i spędza czas w Bibliotece Wędrowca. Esther wie o grupie i prawdopodobnie również była w Bibliotece, podobnie polaricecraps. Poza tym, Ręka Węża nie współpracuje ani nie akceptuje całkowicie żadnych działań GAW.

Last revision: 29 July 2017

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported