Gamers Against Weed Hub
ocena: +6+x

jockjamsvol6: Hey. Masz chwilę?
jockjamsvol6: Jest taka rzecz, którą ja i inni robimy na innym kanale. 'Gamers Against Weed'.
jockjamsvol6: (Nazwa jest ironiczna.)
jockjamsvol6: Tak czy inaczej, jeśli jesteś zainteresowany, mogę wysłać ci zaproszenie.
jockjamsvol6: ... czekaj, co ja myślę? Powinienem ci najpierw powiedzieć jak to *jest*.

harder-better-faster-gamer.png

social-democrats-killed-the-rosa-luxemburg-star.jpg

jockjamsvol6: Po prostu zwykli goscie dobrze spedzajacy czas z przyjaciolmi.

polaricecraps: gej

SCP_Foundation: Luźno zorganizowana siec anomalnych osób tworzących anomalie dla rozrywki i/lub celów satyrycznych. Grupa działa prawie wyłącznie przez Internet i ma około 40 członków.
SCP_Foundation: Gamers Against Weed powstało jako odłam Are We Cool Yet? w 2013, choć wydaje się, że w dużej mierze porzuciło tworzenie anomalnej sztuki. Podczas gdy kilka anomalii stworzonych przez GAW stanowi poważne zagrożenie dla tajemnicy, zagrożenie dla ludzkiego życia było minimalne.
SCP_Foundation: Grupa składa się głównie z osób wywłaszczonych lub w inny sposób zmarginalizowanych w wieku 15-30 lat na półkuli zachodniej, posiadających różnorodne anomalne zdolności. Grupa jest świadoma działań Fundacji, ale nie posiada możliwości do jej zlokalizowania.

talman_corvett: robimy magiczne pranki i inne gowna

hetcopogg: Utworzone 1969 roku Gamers Against Weed znajduje się na pierwszej linii wiecznej wojny miedzy graczami a stonersami. Dysponujac ponad 9000 zolnierzy, bralismy udzial w licznych nalotach na Al-Ganja i ukonczylismy z wyroznieniem nasza klase Certyfikatu Jakosci Nintendo..

kkrule: Calkiem spoko goscie, walcza z nuda i boja sie tylko kilku rzeczy

arewecoolyet: kogo?

TrainerDP: W zasadzie, to paczka trolli. tylko, ze z supermocami.

GlobalOccultCoalition: Zbiorowość poświęcona produkcji humorystycznego i czasem wywrotowego materiału. Nie zidentyfikowano żadnych środków bezpośredniego kontaktu z Gamers Against Weed i nie jest wiadome czy są nieświadomi GOC czy po prostu niezainteresowani. Do tej pory ich zachowanie było trudne do przewidzenia.

gaycopmp4: kurwy kochajace memy

serpents-hand: Grupa lekkoduchów, zanurzonych w anomalnych subkulturach internetowych. Dobrze im życzymy, ale będą musieli walczyć za siebie.

bluntfiend: To jest cos, zeby przyniesc troche swiatla na swiat, bez sprawiania bolu komukolwiek.

MCD: Jest mało prawdopodobne, aby byli świadomi lub mieli jakikolwiek zauważalny wpływ na działania Marshall, Carter, and Dark. W przypadku, gdy staną się problematyczni, należy zorganizować pozyskanie kluczowych członków lub zatrudnić ich jako konsultantów.

harmpit: najwiekszy fanclub pewidepieja nas wieci e

W0nd3rt41nm3nt: "Mali Panowie" są własnością intelektualną Dr Wondertainment.

lesbian_gengar: niezla proba, oficerze.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported