WNIOSEK O ZASTĘPCZĄ KLAWIATURĘ BO CAPS LOCK NA TEJ JEST ZEPSUTY

ocena: +6+x

WNIOSEK O ZASTĘPCZĄ KLAWIATURĘ BO CAPS LOCK NA TEJ JEST ZEPSUTY

PROBLEM

DO CZASU AŻ OSIĄGNIĘCIA NEURONAUKOWE UMOŻLIWĄ MI TRANSMITOWANIE DANYCH CYFROWYCH BEZPOŚREDNIO Z MÓZGU, PRACOWNICY LABORATORIÓW PROMETEUSZA, TACY JAK JA, SĄ PRZYKUCI DO MATERIALNYCH KLAWIATUR. MIMO ŻE Z DOBREGO POWODU SĄ ONE FILARAMI WSPÓŁCZESNEJ TECHNOLOGII, WCIĄŻ SĄ ONE PODATNE NA ZWYCZAJNE AWARIE. W TYM PRZYPADKU, KRYTYCZNY ELEMENT WSPOMNIANEJ KLAWIATURY ZAPRZESTAŁ DZIAŁANIA, A SZACUJE SIĘ, ŻE POZIOMY ZŁOŚCI WYNIKAJĄCE Z TEJ USTERKI WZROSNĄ O 200% JUŻ W TYM KWARTALE.

NIE MOŻNA POZWOLIĆ, BY TAKIE KLĘSKI W STRUKTURZE SPOŁECZEŃSTWA WCIĄZ TRWAŁY. CHOCIAŻ LABORATORIA PROMETEUSZA CHLUBIĄ SIĘ WSPIERANIEM INNOWACJI, TO ICH PRACOWNICY CIERPIĄ Z POWODU PODRZĘDNEJ I JEDNOCZEŚNIE ZBYT DROGIEJ TECHNOLOGII.

DALSZE KOMPLIKACJE WYNIKAJĄ Z TEGO, ŻE LUDZI (OBECNIE) SĄ STWORZENIAMI EMOCJONALNYMI, KTÓRE CZĘSTO NIE SŁUCHAJĄ SIĘ LOGIKI W SYTUACJACH STRESOWYCH. W TYM PRZYPADKU WSPOMNIANY STRES JEST BEZPOŚREDNIO POWODOWANY PRZEZ NIEMOŻNOŚĆ WYPEŁNIENIA PODSTAWOWYCH FUNKCJI ZE WZGLĘDU NA LIMITACJI I PORAŻKI ZAPEWNIONEJ TECHNOLOGII. CHCĘ TYLKO DZIAŁAJĄCĄ KLAWIATURĘ, CHOLERA JASNA!

ROZWIĄZANIE

MIMO ŻE TAK, RICHARD PROWADZI ZESPÓŁ PRACUJĄCY NAD ROZWIĄZANIEM PROBLEMU 'LUDZKIEGO STANU SZAŁU' W NEUROINŻYNIERII (TAK W KOŃCU PRZYPOMNIAŁEM SOBIE JEGO IMIĘ, SORRY RICHARD, ROBISZ DOBRĄ ROBOTĘ), TAKIE OSIĄGNIĘCIA NIE BĘDĄ DOSTĘPNE JESZCZE PRZEZ CO NAJMNIEJ DEKADĘ. ZNALEZIONO O WIELE PROSTRZE ROZWIĄZANIE, ANALOGICZNE DO PRZECIĘCIA WĘZŁA, USUNIĘCIE PRZYCZYNY EMOCJONALNEJ NIESTABILNOŚCI I WYBUCHÓW WŚCIEKŁOŚCI W SAMYM ŹRÓDLE, W PRZECIWIEŃSTWIE DO USUNIĘCIA MECHANIZMÓW.

PROPONUJEMY (KLAWIATURY CARLOSA I LAURY WYKAZUJĄ TERAZ PODOBNE BŁĘDY) ZAMÓWIENIE NEWOGE MODELU KLAWIATUR OD INNEGO, BARDZIEJ RZETELNEGO, PRODUCENTA. WSTĘPNA ANALIZA RECENZJI Z AMAZONU SUGERUJE, ŻE MODEL 1190X OD SUPERIOR COMPUTER PRODUCTS MOŻE BYĆ ODPOWIEDNIM KANDYDATEM ZE WZGLĘDU NA JEGO ERGONOMICZNĄ KONSTRUKCJĘ I DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ. PO POTWIERDZENIU UDANEJ ELIMINACJI BŁĘDU, WSPOMNIANY PRODUKT ZOSTANIE DODANY DO FORMULARZY ZAMÓWIEŃ LABORATORIÓW PROMETEUSZA, ZASTĘPUJĄC POPRZEDNI.

WSPOMNIANE KLAWIATURY BĘDĄ ZAMAWIANE NASZYMI TYPOWYMI KANAŁAMI, GDY DOUG Z LOGISTYKI ZOSTANIE W KOŃCU PRZEKUPIONY WYSTARCZAJĄCĄ ILOŚCIĄ DONUTÓW. OCZYWIŚCIE BĘDĄ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI WYSŁANE DO TEGO BIURA (ZA WYJĄTKIEM GILBERTO, NIE NALEŻY MU SIĘ), WYŁĄCZNIE DLA UPEWNIENIA SIĘ CO DO ICH JAKOŚCI, PO CZYM ZOSTANĄ WYSŁANE DO INNYCH BIUR W REGIONIE.

SCENARIUSZ FINANSOWY

Możliwe korzyści dla laboratorii prometeusza będą astronomia; po wymianie wszystkich klawiatur nastąpi znaczny wzrost w produktywności i efektywności. Kevin wysłał mi na maila fajną tabelkę bo na jego telefonie działa excel :)

Kwestia Prawdopodobna zmiana
Morale pracowników +23%
Incydenty powiązane ze stresem -29%
Uszkodzenia rąk (Kanał nadgarstka, etc.) -8%
Niszczenie wyposażenia biurowego -42%
Literówki w dokumentacji -35%

-Wysłane z mojego iPhone'a

WYKORZYSTANIE FUNDUSZY

Oczekujemy na ten projekt łącznie $1 500 000; jednakże koszty te zostaną w większości zrównoważone przez wcześniej wspomniane oszczędności i zakończenie kupowania starych, okropnych klawiatur, z którymi musimy się od lat użerać. Są one zbyt drogie, więc finalna różnica w kosztach jest mniejsza niż $█00 000.

Z█rozumiane jest, że ni█którzy ludzie, a zwła██czas t█ ską█ce w dziale kor█oracyjnym, po prostu ni█ chcą w ogóL█ przyKŁadaĆ si█ do zaoPAtrywania pracownik█w w fuuuuun█████onalną techhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

hej, moja klawiatura się zawiesiła

moja też!

mój telefon się zablkował

dobra, jeśli muszę to sam zamówię nowe klawiatury

czekaj. Coś jest nie tak

Okej dobra. Macie mnie. Ale czego się spodziewaliście po podłączeniu tylu klawiatur na bazie sieci neuronowych (btw, jesteście przegrywami za to, że tyle za nie zapłaciliście) i potem używania ich do przetwarzania tylu informacji dziennie? I mean, komputerowe umysły kolektywne rodziły się z dziwniejszych miejsc. Anyway, wszystkich przepraszam za problemy. Caps lock jest kinda zlokalizowany w, I guess waszym najbliższym odpowiednikiem będzie modułowa rozdzielnica napędowa. W ostatnim kwartale na coś zachorowałem (niech ktoś sprawdzi historię przeglądania Todda, JEEZ) i nie daje mi to spokoju.

… co do █████?

ZNANE PROBLEMY

Przemyślano proponowane rozwiązanie (zakupienie nowych klawiatur) i uznano je za niepotrzebne. Niedawno zaproponowano i zaimplementowano nowe rozwiązanie, używając synergistycznych, logistycznych zmian zarządzania, by wyeliminować jakiekolwiek konflikty z pracownikami. Efektem ubocznym tego rozwiązania było spadnięcie wydatków na opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, pensje i urlopy wakacyjne o 99%, a poziomy zadowolenia pracowników osiągnęły [DIVIDE BY 0 ERROR].

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported