Gad Niemożliwy-Do-Zniszczenia

Angielskie Kanony » Koniec Śmierci Hub » Gad Niemożliwy-Do-Zniszczenia

ocena: +9+x

Fundacja nigdy nie spóźniała się na próby terminacji.

22 dnia każdego miesiąca, punktualnie o godzinie 15:00 otwierały się drzwi od celi 682. Alarmy ryczałyby, ośrodek wszedłby w standardową konfigurację izolacji, a następnie rozpocząłby się występ. Potem następowało pięć wspaniałych godzin walki 682 z najniebezpieczniejszym ustrojstwem, jakie armia inżynierów mogła zaprojektować.

To była jedyna przerwa od monotonii przechowywania, jaką jaszczur dostał. To nie było dużo, ale było czymś. A było czymś, co dawało 682 nadzieję, że Fundacja pewnego dnia spierdoli tak bardzo, że w końcu będzie zdolny do wałęsania się po wsi, robiąc to, w czym jest najlepszy: Rzeź.

Poza dzisiejszym dniem, kiedy byli spóźnieni. Poza tym, że oni nigdy się nie spóźniali. Jaszczur patrzył na drzwi. Odmawiały otworzenia się.


Data: 22.09.2020 roku

Od: Dr ██████

Do: Personel Przechowawczy SCP-682, Personel Terminacyjny SCP-682

Temat: ΩK

Wiadomość:

W końcu otrzymaliśmy skany rentgenowskie SCP-682. Jak przewidywaliśmy, skany te pokazują, że SCP-682, jak inne nieanomalne gady, w prawdzie posiada mózg. I, jak niedawne badania na temat Scenariusza ΩK wykazały, że wszystko, co posiada mózg zostało przeklęte/błogosławione nieśmiertelnością. Jeżeli jaszczur wcześniej był niezabijalny, tak teraz z pewnością też jest.

Oznacza to, że kontynuowanie prób poddania terminacji SCP-682 będzie bezcelowe. Jeżeli nie możemy zabić choćby szczura, to jaszczur całkowicie odpada. W związku z powyższym, zawieszamy próby terminacji SCP-682 na czas nieokreślony. Cały personel bezpośrednio pracujący przy tym projekcie zostanie przypisany do innego, w ciągu najbliższego tygodnia. Personel Przechowawczy powinien wziąć to pod uwagę, ponieważ uprości to procedury, jakie obowiązują wobec SCP-682.

Mieliśmy dobrą passę.


Log Przechowawczy SCP-682 (22.09.2020)

15:00 - Regularna zaplanowana terminacja podmiotu została odwołana. Brak aktywności.

15:16 - W kadzi z kwasem chlorowodoworowym pojawiają się drobne fale. Nie wskazują one na wystarczający ruch, aby podjąć wymagane działania.

15:27 - SCP-682 próbuje się ruszyć. Zdaje się to być nerwowym miotaniem się. Wstrząsy elektryczne wprowadzone do kwasu chlorowodorowego powstrzymują ruch.

15:44 - SCP-682 próbuje się ruszyć. Próba jest bardziej dramatyczna i przesadna, niż poprzednia. Naprężenia wykryte na ścianach kadzi z kwasem są znacznie niższe, niż naprężenia mierzone podczas poprzednich prób przełamania zabezpieczeń przez SCP-682. Spowodowane jest to brakiem dokładności w powtarzających się uderzeniach. Wstrząsy elektryczne wprowadzone do kwasu chlorowodorowego nie powstrzymują ruchu.

15:47 - Przez mikrofony wewnątrz celi wykrywane są krzyki gniewu. Nagła zmienność temperatury wprowadzona do środowiska przechowawczego spowolniła ruch.

15:52 - Miotanie podmiotu wznawia się z jeszcze większą intensywnością. Mikrofon wewnątrz celi rejestruje mowę SCP-682. Do środowiska zabezpieczona zostały ponownie wprowadzone wcześniejsze metody przechowywawczej. Przewiduję się, że ściany kadzi wytrzymają obecne naprężenie.

16:23 - Naprężenie wywierane na ściany kadzi drastycznie wzrosło. Uderzenia skupiają się na północnej ścianie. Sporadycznie, SCP-682 wykrzykuje groźby. Przewiduje się, że ściany kadzi wytrzymają; jednakże, personel został poinformowany o możliwym zbliżającym się nieuchronnie przełamaniu zabezpieczeń. Przygotowania do Protokołów Ponownego Zabezpieczenia SCP-682 zostały wdrożone.

17:03 - Ruch wykonywany przez SCP-682 spowalnia się. Zmiana ta nie jest powiązana z żadnymi dodatkowymi środkami przechowawczymi, wprowadzonymi do środowiska.

17:04 - SCP-682 zatapia się w kadzi.

17:05 - Ruch ustaje. Zatrzymane zostają Protokoły Ponownego Zabezpieczenia SCP-682. Personel wraca na swoje stanowiska.


Nie przychodzili i nie zamierzają przychodzić. Przez następny tydzień, SCP-682 wrzeszczał każdego dnia o 15:00. Długo mu zajęło zaakceptowanie swojego nowego życia. Tylko jaszczur i kwas. Kadź była ciasna, ale co gorsza — była nudna.


Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-682 musi zostać zniszczony najszybciej, jak to możliwe.


Jaszczur chciałby być teraz martwy.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported