Przesłuchanie 1128-██
ocena: +1+x

Przesłuchiwany: D-█████

Prowadzący przesłuchanie: Doktor S██████

Wprowadzenie: D-█████ otrzymał polecenie przeczytania małej broszury zawierającej opis wyglądu SCP-1128. Następnie został ubrany w kombinezon do nurkowania wraz z niezbędnym ekwipunkiem i opuszczony do dużej kadzi z wodą za pomocą liny na wyciągu. Ekwipunek D-█████ zawierał urządzenie do bezprzewodowej komunikacji umożliwiające kontakt z doktorem S██████, oraz w celu sprawdzenia czy SCP ma wpływ na takie urządzenia. Przesłuchanie zostało zmodyfikowane, aby usunąć niebezpieczne informacje dotyczące SCP-1128.

<Początek Logu>

Dr S██████: D-█████, słyszysz mnie? Odbiór.

D-█████: Słyszę Cię. Kurde, głęboko tu. Z zewnątrz wyglądało na o wiele mniejsze…

Dr S██████: Jak dobrze odbierasz sygnał? Odbiór.

D-█████: Wystarczająco, tak mi się wydaje. Trochę szumi, ale nie na tyle żebym nie słyszał co mówisz.

Dr S██████: Jaki jest twój aktualny status?

D-█████: W tym momencie opadam na dno- czy to jest ocean? Jakim cudem udało wam się zmieścić cały ocean w śmierdzącej wannie?

Dr S██████: To nie jest ważne, D-█████. Jakie jest twoje otoczenie?

D-█████: Cholera, przed chwilą powiedziałem "ocean"! Są tu ryby i wszystko! Nie wiecie co znajduje się w środku waszej własn- ooh!!

Dr S██████: D-█████, co się stało?

D-█████: Nic, wszystko w porządku. Dotarłem do dna. Wygląda na to że wylądowałem na kłębowisku wodorostów czy czymś takim.

Dr S██████: Jakie jest twoje otoczenie?

D-█████: Głównie wodorosty. Sekunda, po mojej prawej jest są rzadsze, wygląda na to że tam może być jakiś uskok czy spadek. Powinienem to sprawdzić?

Dr S██████: Proszę kontynuuj.

D-█████: Dobra. (D-█████ słyszalnie stęka) Cholera, ale ten kombinezon jest ciężki, trudno się w nim poruszać. Ej, czy on jest dźwiękoszczelny? Mam nadzieję że to jak mówię nie wystraszy żadn- O MÓJ BOŻE!!

Dr S██████: D-█████? D-█████, zgłoś się! Jaki jest twój status?

D-█████: (słyszalnie dyszy) Ok. Jest ok. Nie wydaje mi się żeby mnie zobaczyło. Cholera, prawie się posikałem.

Dr S██████: Co się stało? Co zobaczyłeś?

D-█████: Najstraszniejszą rzecz jaką widziałem w życiu. Coś na kształt przejebanie wielk[OPIS USUNIĘTO]. Sekunda… to jest ta rzecz z tej głupiej broszury którą mi daliście, prawda?

Dr S██████: Potwierdzam, proszę, wstrzymaj się od dalszego opisywania. Co ono robi?

D-█████: Teraz nic, po prostu sobie pływa. Wydaje mi się że ma coś w pysku… czy to jest wieloryb? Chryste Panie, to jest wieloryb! To coś żre wieloryba! Boże, patrz na te zębiska!

Dr S██████: (do asystenta) Myślę że skończyliśmy. Wyciągnijcie go. (do D-█████) Dziękuję za współpracę, będziemy cię wyciągać.

D-█████: A teraz go połknął. Cholera, to będzie mnie prześladować w snach… zaraz… przestało się ruszać… Chyba mnie widziało o boże patrzy się prosto na mnie PŁYNIE W MOJĄ STRONĘ O BOŻE POMOCY!!

Dr S██████: Wyciągnijcie go stamtąd, szybko!

D-█████: (Histeryczny głośny bełkot, po którym następuje zerwanie łączności)

<Koniec Logu>

Podsumowanie: Wyciąg pracował z pełną prędkością gdy lina się naprężyła zrywając wyciąg z mocowania. Kabel stał się luźny, a woda zanieczyściła się krwią, którą potwierdzono jako krew D-█████. Nie odzyskano innych szczątków ciała czy ekwipunku. Dziennik przesłuchania oraz odpowiednie dokumenty zostały przeredagowane pod kątem zagrożenia SCP-1128 a cały personel biorący udział w eksperymencie otrzymał środki amnezyjne Klasy C.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported