Polskie obiekty Joke

Informacja

Oto zbiór wszystkich polskich obiektów "Joke". Jeżeli chcesz dokonać wkładu własnego w ową kategorię, pamiętaj tylko, że:

  • Obiekty Joke muszą być śmieszne. Członkowie społeczności zazwyczaj będą oceniali negatywnie obiekty Joke, których nie uznają za zabawne.
  • Popkultura i odniesienia do gier wideo same z siebie nie podniosą jakości. Działa to podobnie jak z listami normalnych raportów: mitologia i folklor zazwyczaj "nie działają", o ile nie dodamy do nich zdrowej szczypty Fundacyjnych ziółek. Evangelion i portal gun to za mało.
  • Zbiór obiektów Joke to nie wysypisko pomysłów, które nie zdobyły uznania na innych listach. Obiekty Joke są na ogół uważane za trudniejsze do sporządzenia niż normalne oraz stanowią jedną z trzech klas dzieł, które nowi autorzy SCP uważają za najtrudniejsze (są jeszcze obiekty-humanoidy i obiekty klasy Keter).
  • Nie umieszczaj na liście losowych wpisów. Po prostu tego nie rób. Jeśli chcesz napisać raport Joke, zrób to w sposób przemyślany.

Raporty Joke

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported