Zabić 682
ocena: -5+x

Dr Bright zamieszał kawę łyżką, dłuższą chwilę rozkoszując się zapachem. Jednym z niezwykłych aspektów jego więzi z 963 jest to, że pewne odczucia były różne w każdym ciele zajmowanym przez niego. Kolory były nieco inne, zapachy wywoływały różne emocje, a kawa… tania kawa instant była wyjątkowo dobra w tym ciele. Kto by pomyślał, że kubki smakowe szympansów i kawa rozpuszczalna tak dobrze ze sobą współgrają?

— Dzień dobry, stary.— Pazury Dr Kaina zastukotały na podłodze z kafelek, gdy wpadł do pokoju. — Mam dobrą i złą wiadomość. Po pierwsze dobre wieści: 682 znowu wczoraj uciekł.

— Jak to może być do cholery dobrą wiadomością?

— Cóż, po zabiciu 792 strażników ukradł samochód i wyjechał na alkoholowe rozbijanie się do dwóch stanów.

Dr Bright zmarszczył brwi. — Robisz mnie w konia. Jeśli to dobra wiadomość-

Kain szczeknął radośnie. — Jeszcze nie skończyłem! 682 owinął samochód wokół drzewa przy prędkości 240 km/h. Poduszka powietrza nie zadziałała. Wielka zła jaszczurka zginęła.

— Oczywiście! — Powiedział dr Bright. — Jazda po pijanemu! Dlaczego o tym nie pomyśleliśmy wcześniej! Cóż, a zła wiadomość?

— To był twój samochód.

PIJANA JAZDA NISZCZY ZYCIE NIE RÓB TEGO DOBRZE

DOSTARCZONO PRZEZ MPPK(itkowie)

MAŁPY PRZECIWKO PIJANYM KIEROWCOM (W ich samochodzie, który ukradłeś)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported