Log PL-245/Alfa-8-Y

ocena: +7+x

Poniżej został przedstawiony kompletny log PL-245/Alfa-8-Y, stanowiący pełną listę znanych Fundacji manifestacji SCP-PL-245. W przypadku odkrycia kolejnej manifestacji obiektu upoważniony personel ma obowiązek zanotować ją poprzez dodanie opisującej ją pozycji na dole listy, zachowując następujący format:

> **Rzeczywistość:**
> 
> **Opis Instancji SCP-PL-245-A:**
> 
> **Opis Wydarzenia:**

Rzeczywistość: Alfa-Theta-98

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Aleksandra Fredro, kobieta, taumaturg, lat 44, Zastępca dyrektora Globalnej Koalicji Okultystycznej ds. operacji terenowych, dywizja Europejska.

Opis Wydarzenia: Zastrzelona przez nieznanego sprawcę dnia 13.07.2028 r. podczas przemowy na ceremonii upamiętniającej 30. rocznicę Wydarzeń Persefona w Warszawie.

Rzeczywistość: Theta-Tau-34

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Józef Fredro, mężczyzna, lat 31, Zmieniony przez nieznanego manipulatora rzeczywistości w krokodyla nilowego (Crocodylus niloticus).

Opis Wydarzenia: Upolowany przez nieznaną osobę. Szczątki znaleziono w domu Klary Czepiersińskiej.

Rzeczywistość: Zeta-Fi-323

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Aleksander Fredro Macedoński, mężczyzna, lat 30, Zdobywca i król Macedonii, zwany "Wielkim".

Opis Wydarzenia: Otruty podczas kolacji. Opis podczaszego zgadza się z opisem SCP-PL-245.

Rzeczywistość: Lambda-Sigma-4475

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Olek, fretka, lat 6, posiada umiejętność pisania, którą wykorzystał do napisania paru dzieł literackich. Obecnie znajdował się w przechowaniu Wilson's Wildlife Solutions.

Opis Wydarzenia: Do pokarmu podmiotu została dodana dawka czekolady mlecznej. Wygląd głównego opiekuna pasował do opisu SCP-PL-245.

Rzeczywistość: Kappa-Ksi-232

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Alexander Fredro, mężczyzna, lat 43, członek Shark Punching Center.

Opis Wydarzenia: Podczas codziennego treningu na wypchanym rekinie, z jego paszczy wyskoczył zamaskowany napastnik, który błyskawicznie zadźgał Alexandra. Instancja zdołała przeżyć dzięki szybkiej pomocy medycznej. Rejestr z monitoringu pokazuję, że napastnik posiadał sylwetkę identyczną do SCP-PL-245.

Rzeczywistość: Epsilon-Jota-563

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Aleks Fredro, mężczyzna, lat 32.

Opis Wydarzenia: Instancja została popchnięta w ścianę przez nieznanego sprawcę, po czym następnie w nią wsiąkła. Służby ratownicze nie zdołały podwoić tego samego efektu. Popychacz został opisany podobnymi cechami co SCP-PL-245. Fundacja z tego wymiaru została poinformowana o anomalnym wydarzeniu.

Rzeczywistość: Theta-Lambda-2323

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Dominik Fredro, mężczyzna, lat 65.

Opis Wydarzenia: Z powodu bólu odbytu, zgłosił się do apteki po krem przeciwdziałący temu efektowi. Aptekarz został zastąpiony przez SCP-PL-245, który podał mu tubkę SCP-PL-208. Po użyciu na odbycie podmiot [ZMIENIONO].

Rzeczywistość: Lambda-Beta-7

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Fredro Williams, mężczyzna, wiek nieznany, Administrator Fundacji SCP.

Opis Wydarzenia: Zamordowany przez agenta znanego jako Calvin Luciena, oficjalnie należącego do Rebelii Chaosu, jednakże jego opis zgadza się z opisem SCP-PL-245.

Rzeczywistość: Omega-Gamma-68

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Aleksander Fredorski, mężczyzna, lat 19, znany użytkownik serwisu Twitch o ksywce "Cześnik12".

Opis Wydarzenia: Zakrztusił się popcornem podczas oglądania filmów typu Minecraft Roleplay na serwisie Youtube podczas jednej z transmisji. Filmy, które instancja oglądała,po godzinie zostały usunięte. Nazwa kanału, na którym się znajdowały, brzmiała "Rejent_Milczek".

Rzeczywistość: Delta- Epsilon-3

Opis Instancji SCP-PL-245-A: [UTRACONO DANE], mężczyzna, lat 34, leśniczy

Opis Wydarzenia: Zaginiony, ostatnio widziany, jak SCP-PL-245 wrzuca go do zrujnowanej studni.

Aktualizacja: Kilka tygodni później instancja została znaleziona błąkająca się po lesie, nie pamiętając Wydarzenia. Od tego czasu SCP-PL-245 nie wykazał nią zainteresowania.

Rzeczywistość: Alfa-Delta-12

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Fredro Mercury, mężczyzna, lat 45, brytyjski wokalista, założyciel zespołu rockowego "Klara"

Opis Wydarzenia: Zastrzelony podczas koncertu przez nieznanego strzelca. Zdarzenie nastąpiło podczas śpiewania przez instancję piosenki zespołu pt. "Another One Bites The Dust".

Rzeczywistość: Xi-Sigma-9

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Klavigar Fredroälka, mężczyzna, lat 36, jeden z 5 klavingarów starożytnego królestwa Adytum, zasłynął ze swoich podbojów na terenie półwyspu Arabskiego.

Opis Wydarzenia: Zabity przez potężny okultystyczny rytuał א stopnia zainicjowany przez zamieszkujące tamte tereny kontynuatorów Królestwa Ortotańskiego, którzy po wojnie z daevitami zmuszeni byli uciekać w tamte tereny. Rytuał ten doprowadził do całkowitego zniszczenia wielkiej armii sarkistów, której przywódcą był SCP-PL-245-A. Według danych zabranych przez Fundacje z wymiaru ξσ-9 plany rytuału miał przekazać dziwnie ubrany tajemniczy mężczyzna.

Rzeczywistość: Delta-Gamma-11

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Aleksander Al Asem, czwarty syn Adama Al Asema, Pierwszego Króla Ludzi, ponad 50 tysięcy lat.

Opis Wydarzenia: Znaleziony martwy na szczycie wodospadu w Himalajach. Na jego brzuchu znajdowała się wielka rana po włóczni.

Rzeczywistość: Kappa-Kappa-7

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Aleksander Fredro, były klaun, aktualnie terrorysta znany jako "Papkin", lat 29.

Opis Wydarzenia: Został śmiertelnie zraniony w brzuch podczas jednego z swoich ataków przez nieznaną zamaskowaną osobę. Pocisk, który zabił instancję, posiadał kształt przypominający krokodyla.

Rzeczywistość: Gamma-Eta-01

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Lekarz Fredro Cymeryjczyk, mężczyzna, lat 38, łącznik z Komitetem ds. Etyki Ośrodka 19.

Opis Wydarzenia: Zadźgany przez niezidentyfikowaną osobę ubraną w czerwony kombinezon HAZMAT w trakcie trwania nalotu GoI-007 "Światowej Unii Okultystycznej" na Ośrodek 19.

Rzeczywistość: Sigma-Delta-69

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Lord Fredro Tadeusz Blackwood, mężczyzna, lat 41, słynny brytyjski poszukiwać przygód.

Opis Wydarzenia: Zabity przez nieznaną osobę w trakcie wyprawy do puszczy amazońskiej w 1903. Według jego biografii napisanej przez Fredericka Williamsa w 1914 na podstawie wspomnień jego lokaja miał zostać postrzelony w głowę z rewolweru przez mężczyznę ubranego w czarny płaszcz i fedorę.

Rzeczywistość: Omikron-Tau-0105

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Fredro Gant. Komendant Posterunku Policji zlokalizowanej w Los Angeles od 2015 do 2017.

Opis Wydarzenia: W 2017 roku był podejrzanym w sprawie morderstwa detektywa Briana Goodmana. Poszlaki znalezione w tej sprawa ukazały iż to on był mordercą. Przed ogłoszeniem werdytku Fredro dostał gwałtownego ataku śmiechu trwający cztery minuty po którym akcja serca podmiotu się zatrzymała. Sekcja na ciele podmiotu ukazała słuchawkę zamontowaną wewnątrz przewodu słuchowego zewnętrznego.

Rzeczywistość: Lambda-Delta-120

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Dr Fredro Asheworth, mężczyzna, taumaturg, lat 64, członek rady dyrektorów Ośrodka 120.

Opis Wydarzenia: SCP-PL-245-A został otruty przy pomocy niezidentyfikowanej silnie trującej anomalnej substancji dodanej do jego herbaty. Denat został znaleziony martwy w swojej kwaterze nad ranem 08.06.2021 przez sprzątacza Mariusza Czajko i w chwili śmierci miał na sobie opaskę imitującą kocie uszy.

Rzeczywistość: Theta-Omikron-739

Opis Instancji SCP-PL-245-A: Hatsune Fredro, Kobieta, .aic, 68 lat, twórczyni wielu dzieł takich jak: gra komputerowa o tytule "Minecześnik", seria powieści przygodowych "Papkin Potter", oraz popularnym serialu intetnetowym znanym jako "RejenTwelve".

Opis wydarzenia: 18 grudnia 2068 roku, instancja przestała odpowiadać na komunikaty. Po dochodzeniu, odkryto, że byt został usunięty z jednostki dnia poprzedniego.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported