250_logo.png

OSTRZEŻENIE: BAZA DANYCH FUNDACJI SCP JEST OBJĘTA

KLAUZULĄ TAJNOŚCI

OSOBY PRÓBUJĄCE UZYSKAĆ NIEAUTORYZOWANY DOSTĘP ZOSTANĄ ZLOKALIZOWANE I POCIĄGNIĘTE DO ODPOWIEDZIALNOŚCI


Wyróżniony raport

SCP-PL-031: "Niebezpieczna nieśmiertelność"

autorstwa Sharha


"Czy nieśmiertelność kiedykolwiek stanie się zdrowa? Modlimy się o to do własnych bogów.''

Wyróżniona opowieść

PUF

autorstwa wanna-amigo


"Pustka zawsze jest opisywana jako ciemne miejsce."

Nowości

12 marca 2017

Powróciliśmy do wymogu aplikowania do naszej witryny (tym razem bez tajnego hasła, pójdziemy Wam na rękę). Wszystkich potencjalnych nowych użytkowników proszę o składanie aplikacji na dedykowanej ku temu stronie, bądź poszukanie pomocy wśród administracji bądź na Discordzie

20 luty 2017

Od dzisiaj nasza administracja powiększyła się o dwóch nowych członków! Promowani użytkownicy FuturityFuturity oraz ZeroStriderZeroStrider otrzymali pozycję PoA, co oznacza ''Pomocnicy administracji''. Może nie posiadają zbyt wielu uprawnień, lecz są traktowani jako pełnoprawni członkowie PA oraz możecie się do nich zwracać ze sprawami administracyjnymi. Naszym nowym PoA życzymy owocnej pracy!

7 luty 2017

Ostatnimi czasy ciężko pracujemy nad uporządkowaniem licencji obrazków wykorzystanych na stronie. W związku z tym, wszystkie obrazki nie posiadające poprawnej licencji zostaną usunięte a na ich miejsce zostanie znaleziony odpowiednik zgodny z licencją CC bądź ze zgodą autora. Przez to działanie wiele znanych obiektów może przez jakiś czas być pozbawione grafiki. Dodatkowo administracja przypomina o obowiązku atrybucji grafik w swoich pracach. Więcej informacji oraz dyskusja pod tym linkiem: Link.

22 styczeń 2017

Po niezbyt długim aczkolwiek pracowitym okresie z dumą ogłaszamy iż utworzyliśmy nową stronę Sandbox SCP-PL II! Nowy sandbox został utworzony ze względu na naszą utratę możliwości w opiekę nad starym poprzednikiem. W porównaniu do starej wersji, Sandbox II jest bardziej funkcjonalny, planujemy w najbliższym czasie poszerzyć go o dodatkowe pomoce pisarskie dla użytkowników. Posiada również bardziej rozbudowane zasady dla ochrony prac naszych pisarzy. Pragniemy również poinformować, iż wszystkie odnośniki na stronie Polskiej Filii zostały przeedytowane i kierują teraz na nową stronę pod tym linkiem. Odnośnik na sandboxie również kieruje pod nową domenę w przeciwieństwie do starego, który posiada link do domeny przez nas utraconej. Użytkowników prosimy o przeniesienie swoich sandboxów ze starej strony na nową. Opiekunem sandboxa jest Dr_BlackpeaceDr_Blackpeace wraz z pomocą wanna-amigowanna-amigo. Miłej pracy, rodacy!

22 stycznia 2017

Pragniemy ogłosić zmiany które zaszły w polityce oceniania. Od teraz w ocenę strony nie są wliczane głosy z kont usuniętych i zablokowanych. Moduł oceny wyświetla sumę wszystkich głosów, więc nie jest zbytnio funkcjonalny. W celu sprawdzenia właściwej oceny danej strony, należy wejść w opcję ''Oceń'' na spodzie strony, następnie ''Zobacz kto ocenił tę stronę'' oraz zsumowanie głosów pomijając pozycje usunięte/zablokowane.


Międzynarodowa filia SCP

int.png SCP-INT — International Translation Archive

Międzynarodowa strona tłumacząca artykuły wszystkich krajów na język angielski!


Inne filie Fundacji SCP

us.png SCP-EN — SCP Foundation

Oddział centralny Fundacji SCP. Tłumaczenia dostępne tutaj.

ru.png SCP-RU — SCP Foundation (Russian Branch)

Odpowiednik rosyjski. Tłumaczenia dostępne tutaj.
Witryna rosyjska jest najstarszą witryną tłumaczeniową.

kr.png SCP-KO — SCP 재단

Nasi koledzy z Korei! Tłumaczenia dostępne tutaj.

cn.png SCP-CN — SCP基金会

Oddział w Chinach! Tłumaczenia dostępne tutaj.

fr.png SCP-FR — Fondation SCP

Francuzi! Tłumaczenia dostępne tutaj.

es.png SCP-ES — La Fundación SCP

Oddział hiszpański! Tłumaczenia dostępne tutaj.

th.png SCP-TH — สถาบัน SCP

Tajlandia! Tłumaczenia dostępne tutaj.

jp.png SCP-JA — SCP財団

Oddział japoński! Tłumaczenia dostępne: tutaj.

de.png SCP-DE — SCP Deutschland

Nasz niemiecki oddział! Tłumaczenie dostępne tutaj!

it.png SCP-IT — Fondazione SCP

Włoskie ogiery! Tłumaczenie dostępne tutaj!


The SCP Foundation Wiki Sigma-9 theme and style was designed by Aelanna,
and used under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license (CC-BY-SA).

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported