SCP-432 Pozyskane Materiały
ocena: +2+x
SCP-432 Pozyskane Materiały

Wszystkie dokumenty zawarte w tym folderze wymagają upoważnienia Poziomu 2 i dwóch podpisanych zgód na dostęp.

Wszystkie z następujących przedmiotów zostały pozyskane z wnętrza SCP-432 w czasie dotychczasowych █ ekspedycji.

Liście

Odkryte w czasie Ekspedycji 1. W sumie dwanaście (12) liści; 3 dębu, 4 jesionu, 2 jarzębiny i 3 klonu. Wszystkie liście są suche, kruszą się i wykazują oznaki skrajnego wieku.

Obuwie

Zdobyte podczas Ekspedycji 2. Pojedynczy, lewy, sportowy but, wykonany z gumy i płótna z logiem ████████ na kostce. Styl marki i sposób produkcji sugeruje, że but pochodzi z 1982. Nosi ślady intensywnego użytkowania; postrzępione sznurowadła, zużyte podeszwy i zdarte czubki. But jest oblepiony cienką warstwą ziemi i rdzy.

Zaschnięta Krew

Zdobyta podczas Ekspedycji 2. Próbka zdrapana z dużej kałuży wyschniętej krwi. Testy potwierdziły, iż jest to krew ludzka, grupa O Rh+. Krew jest za stara i zdegenerowana na próbę rekonstrukcji DNA.

Zwierzęca Sierść

Zdobyta podczas Ekspedycji 4. Duży pęk splątanego, brązowego, zwierzęcego futra z dużą grupą komórek skórnych przyczepionych do korzeni włosia. Włosy mają około 13 cm długości, są sztywne, grube i bardzo nieprzyjemne w zapachu. Analiza DNA umieściła stworzenie w Rzędzie ████████████, Rodzinie ███████, choć istnieją zauważalne nieprawidłowości w profilu DNA, co sugeruje [USUNIĘTO]

Widelec i puszki po jedzeniu

Zdobyte podczas Ekspedycji 5. Dwie (2) zmiażdżone i puste puszki pieczonej fasoli z klopsami █████ i jeden (1) cynowy widelec. Puszki najwyraźniej zostały otwarte prymitywnym, jednoczęściowym otwieraczem, po czym ich zawartość została skonsumowana. Zaschnięte resztki potwierdzają, że zawartością puszek była pieczona fasoli z klopsami █████. Jedna zawiera ślady ludzkiej krwi zmieszanie z sosem, jak również niewielkie ilości ludzkiej tkanki. Krew i tkanka są zmieszanie z pożywieniem w taki sposób, że najprawdopodobniej zostały one dodane do jedzenia jako składnik.
Widelec został wybity z cyny, sposób produkcji i wygląd są zgodne z ekwipunkiem armii z lat czterdziestych XX wieku. Jest wygięty i posiada rysy charakterystyczne dla długotrwałego użytkowania. Zęby widelca pokryte są zaschłą próbką pożywienia, zawierającą ślady fasoli i klopsów, jak również ludzkiej krwi i tkanek.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported