Poznaj personel

Dzięki tej stronie możesz lepiej poznać osoby, które stoją za płynnym i aktywnym działaniem wiki. Nierzadko są to weterani, którzy swoim zdobytym przez lata doświadczeniem, dzielą się nim z innymi.
Poniższe opisy powinny być traktowane z dystansem.

W razie potrzeby pomocy administracji, przejdź do naszej strony kontaktowej.


Administratorzy

Dr_Blackpeace — człowiek ze Śląska, który wbrew pozorom nie zna ślōnskij gŏdki. Główny administrator SCP-PL, obecnie student energetyki. Bardziej niż angielski zna francuski, ale chodzą słuchy, że potrafi sam coś sklecić i ma to w miarę dobry sens. Jego pomysły są tak samo durne co postępowe. A więcej na autorskiej, bo nie chce mi się drugi raz rozpisywać.

Dr-Maxwell1 — nie, nie jest Żydem. Tak, ma dziwnego sandboxa. Na wiki człowiek od wszystkiego i niczego zarazem (bardziej to drugie). Od czasu do czasu udzieli krytyki skipa. Wyznaje zasadę, że najlepsze efekty osiąga się 5 minut przed deadline'm. Umie usuwać strony, więc lepiej go nie denerwować. Prywatnie student, pochodzi z północnej Wielkiej Polski (Wielkopolski).

Arcydziegiel — fan polskiego punkrocka, nadzorca forum i lider Oddziału Krytyki. Twórca poradników, wliczając to aktualną wersje "Jak napisać SCP" i poradnika krytykowania. Dobra osoba jeśli potrzebujesz pomocy w pisaniu swojej pracy lub chcesz zacząć swoją karierę jako krytyk na naszej wiki. Zajmuje się też sprawami dyscyplinarnymi i ucinaniem części ciała niegrzecznym użytkownikom.


X

Moderatorzy

BlazingPie — CEO Gdańskiego Związku Cukiernictwa Anomalnego. Jeśli nie wie czegoś o uniwersum, to pewnie wie, gdzie szukać.

KubKacDobry chłopak, zawsze na klatce mówi dzień dobry. A tak na serio, to dużo tłumaczy. Odpowiada za rezerwacje i pilnowanie jakości tłumaczeń, a także wpisy do Galerii Sław. W razie gdyby tłumaczenie było nieaktualne, skontaktuj się z nim. Gdybyś chciał się napić herbaty, czy innego trunku to serdecznie zaprasza.

Ralliston — gdyby RAISA istniała naprawdę, to Ralliston najpewniej by do niej należał. Ma bzika na punkcie porządku i ładu — jeśli kiedyś ktoś poprawił po tobie tytuł lub naprawił niepoprawne tagi, to najprawdopodobniej był to on. Jeden z głównych organizatorów konkursów na witrynie. Lokalny fan magii, herbaty i marudzenia tam, gdzie nie zawsze wypada. Podobno czasami coś pisze, choć zwykle na EN, lecz momentami również i na PL.


X

Pomocnicy Administracji

TotalLolFace — adept szeroko pojętej informatyki, z aspiracjami do zostania w przyszłości programistą. Dumny i rodowity mieszkaniec Śląska, entuzjasta trylogii Gothic (Nowy Obóz jest najlepszy, change my mind). Na wiki zajmuje się technicznymi aspektami witryny, a jako członek Oddziału Krytyki aktywnie nadzoruje forum i krytykuje prace. Koneser klasycznych motywów pokroju Sigmy i przeciwnik ACS-a, odkąd sam Stwórca zesłał mu wizję, w której przekazał, iż disruption class oraz risk class nie mają sensu (na serio miał taki sen, to nie kłamstwo).

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported