Obecny stan Create-A-Nomaly 300

Obecny stan Create-A-Nomaly 300

ocena: +9+x
densefishdensefish

Koncept:

Nazwa: Ofensywny Hazard Setter
Opis: Anomalia z wysokim atakiem, potrafiąca też wypełnić niszę kontrolującego pole walki leada.
Powód: Trzecia seria SCP-PL faworyzuje stall i defensywę, zostawiając wielką lukę w anomalnych sweeperach i utrudniając wybicie się skipów supportowych, których obrona nie jest zbyt wysoka. Uważam, że wypełnienie danej luki byłoby świetnym zadaniem dla naszej społeczności.
Pytania:
Co liczy się jako "wysoki atak"?
Ludzie tak i tak będą się na ten temat kłócić, ale według mnie o wiele bardziej liczy się rozłożenie statystyk anomalii niż same numerki. Sosnifer ma 90 w ataku oraz ataku specjalnym — mid, ale przez dostęp do dobrych i zróżnicowanych ruchów znalazł swoje miejsce w tierze Euclid.
Co liczy się jako "Hazard Setter"?
Jakakolwiek anomalia, która efektywnie może rozłożyć przeszkody (Stealth Rock, Sticky Web, itp. itd.). Idealnym przykładem jest Dupobul, którego wysoka szybkość i porządne obrony umożliwiają mu sprawne używanie Toxic Spikes.
Czy może to być terrain setter?
Czego w słowie "hazard" nie rozumiesz? Ma wyrzucać przeszkody na pole bitwy, nie zmieniać teren. No chyba że terenem są kamienie. Albo jeżeli ustawia kasyno (teren do hazardu).

Nazwa: Srajpasta (ktokolwiek na to głosował jest psychopatą)
Rola: Lead
Typ: Mleko / Reagan
Główna umiejętność: Toxic Debris
Countery:
Ruchy definiujące: Stealth Rock, Toxic Spikes
Statystyki:
Drzony13Drzony13

aj, mogliśmy lepszy koncept wybrać, patrzcie jaki shit nam wyszedł

densefishdensefish

OJ KURWA… TERAZ TO JUŻ PRZESADZILIŚCIE. WIECIE CO??? JEBAĆ WAS! TAK! DOBRZE USŁYSZELIŚCIE JEBAĆ OPUSCONFIDANT, JEBAĆ CREATE A NOMALY, JEBAĆ CAŁE TO PRZEKLĘTE COMMUNITY! ZADZIERACIE Z MODERATOREM, WIECIE TO? MOGĘ WAS WSZYSTKICH ZBANOWAĆ, I ZROBIĘ TO Z PRZYJEMNOŚCIĄ! NIENAWIDZĘ WALK SCP, I NIENAWIDZĘ WAS WSZYSTKICH ZADUFANYCH W SOBIE PIERDOLCÓW KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE SĄ BOGIEM. WIECIE CO, SKURWYSYNY? SKORO JESTEŚCIE BOGIEM TO JA JESTEM PIERDOLONYM KRATOSEM. SRAM NA WAS WSZYSTKICH, I TO W DODATKU NA CZERWONO! TEN POWERSCALING ZABIERA WAM CENNY CZAS. IDŹCIE NA PRAWO, POGADAJCIE Z MAMĄ. MOŻE TO WAM MÓZGI PONAPRAWIA. HASTA LA VISTA KRETYNI.

Drzony13Drzony13
co kurwa
[BAN]
BlazingPieBlazingPie
"sram na was"
"na czerwono"
Hemoroidy?
[BAN]
KubKacKubKac
Co tu się w ogóle wydarzyło?
[BAN]
RallistonRalliston

Przez zaistniałą sytuację artystyczna część CAN 300 zostanie dokończona przeze mnie, a poszkodowani użytkownicy odbanowani jak najszybciej.

Dgbv1hS.png

Dodatkowe pytania:
Co stało się z densefish? Została zbanowana za banowanie ludzi.
Co teraz będzie z CAN 300? Usuniecie go? Nie widzimy sensu w usuwaniu tak historycznego momentu, ale za to CAN 300 zostanie przeniesiony do tieru Keter.
Ale panie adminie, na SCP Showdown nie pokazuje mi się CAN Keters! Wiem.
Czy zrobicie CAN Keters? Nie.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported