Profil Zwierzaka: Marw!

ocena: +5+x

Profil Zwierzaka: Marw!

Przegląd!

marw-2.jpg


Imię: Marw

Gatunek: Felis catus (Kot Domowy)

Główny Opiekun: Zespół Naziemny, Alejandro Vicuña

Dieta: Łosoś, kurczak, mleko i smakołyki. (Staraj się zawsze zostawić szklankę mleka i smakołyki! Możesz go obrazić, jeśli tego nie zrobisz!)

Domek: Centrum Lądowe Wilsona, Zagroda 5

Cechy Zwierzęcia!

"Marw" to imię, które daliśmy kotowi domowemu, znalezionego przez nas w Boring. Otrzymywaliśmy niekończące się telefony o różnych kotach, każdy taki sam: "Wszędzie przed wejściem do mojego mieszkania są koty!" "Musicie nas uwolnić od tych kotów, utopią nas w śmieciach!", poszliśmy ich szukać i tak oto znaleźliśmy Marwa. Chcecie wiedzieć, czemu tak się stało? Kolor i wygląd Marwa zmienia się w zależności od percepcji każdej osoby względem niego! Dokładnie, kiedy wy widzicie potwornego muskularnego kota, ja widzę miękkiego i słodkiego kociaka. Jedyny sposób, by zobaczyć go tak, jak widzi go ktoś inni to zdjęcie! Szkoda, że nagrania z kamer nie są do tego dobre… Ale to wciąż tak perfekcyjny kotek!

Kiedy go znaleźliśmy, wszyscy zdawali się widzieć tego samego kota, ale na wiele różnych sposobów jednocześnie. To było naprawdę frustrujące do zajmowania się, musieliśmy wypróbować kilka różnych taktyk, by złapać właśnie jego, a nie inne bezdomne koty, ale w końcu wszystko poszło dobrze i zdobyliśmy nowe stworzenie do opiekowania się. Próbowaliśmy rozgryźć jego niezwykłość poprzez patrzenie na niego pod różnymi kątami i byliśmy bardzo skołowani, dopóki wszyscy nie popatrzyli prosto na zwierzaka. Byliśmy bardzo zaskoczeni w chwili, gdy wyglądał tak samo dla wszystkich!

Alejandro zaaranżował jego zagrodę w stylowym i wygodnym fasonie, daliśmy mu ciasteczka i mleko, powinniście zobaczyć jego reakcję! Zadomowił się tak dobrze, że po zaledwie paru minutach był jak w domu, zaczął się czuć, jakbyśmy byli z nim jednością, więc Marw stał się jednym z nas! Naprawdę nie zajęło mu długo, nim się przyzwyczaił… Chociaż wszyscy inni wciąż byli skołowani w zakresie tego, jakiego koloru i rodzaju ten kot jest…

Marw jest dobrym kociakiem, jak możecie zobaczyć, zachowuje się bardzo dobrze! Ale… czasami próbuje drapać, jeśli się go dotknie, nawet Alejandro! Nie pozwala nikomu się do niego zbliżać, nawet jeśli jest czas na kąpiel lub posiłek. I możecie zapomnieć o głaskaniu go! Nie znamy powodu, ale jest też zainteresowany produktami ''Marchulla, Kertera i Durka'', cokolwiek to jest, i fedorami, co wydaje mi się dziwnie… Nadzorcy zdają się nie lubić faktu, że Marw jest tak nimi zainteresowany, więc skonfiskowali wszystkie produkty i fedory, jakie mieliśmy.

Historia!

marw-1.jpg

Marw pozujący do zdjęcia na spacerze z Alejandro. Czy on nie jest piękny?

Trochę badaliśmy przeszłość Marwa i jego niezwykłość. Odkryliśmy, że jest całkiem psotliwym małym koleżką! Wiemy, że przerażał mnogość klientów w różnych eleganckich restauracjach, ponieważ był postrzegany przez nich jako potwór. Nie jesteśmy do końca pewni, czemu tak się działo. I to działo się nie tylko wtedy, gdy szedłeś do dobrej restauracji, ale także wtedy, gdy szedłeś do fast fooda i… Jak to wyjaśnić… Marw nie tylko przerażał restauracje, wyglądając jak potwór, ale także sprawiał wrażenie, jakby szczury uciekały z kuchni, co oznacza, że ludzie widzieli trochę go jako szczura.

Całe miasto Boring było kiedyś znane jako teren poważnie opanowany przez koty. Szliście jeść i zawsze znajdywaliście za wami kociaka, który wygląd inaczej dla każdego, szliście do pracy i napotykaliście się na koty, które podążały za wami na śniadanie lub lunch, albo cokolwiek akurat jedliście. Tak poważna była sytuacja w mieście. Rozumiem, że Marw jest prawie niemożliwy do rozpoznania, ale… Czy to nie jest lekka przesada, by myśleć o tym, ile kotów to za dużo? Poza tym, nawet Nadzorcy nie byli świadomi naszego "małego" problemu.

Aktualnie, Boring wydaje się być znacznie szczęśliwsze, teraz gdy rządy terroru Marwa się skończyły. Obecnie nie musisz się kryć w swoim domu, czekając, aż ten kot zmieni wygląd, by wyjść, i nie musisz się martwić o nich błagających o twoje jedzenie. Ostatecznie, zasmuciła mnie wieść, że to wszystko było sprawką naszego czułego, małego kotka, i mam nadzieję, że nie zobaczę więcej problemów tego typu związanych z powstawaniem nienawiści względem zwierzaka. To niewybaczalne i tu w Wilson's, jest uważane za grzech!

Specjalne Zapotrzebowania i Zakwaterowanie!!

Marw może sam się sobą zająć, ale Alejandro zawsze stara się zachować wszystko umeblowane, zakwaterowane i czyste dla naszego małego przyjaciela. Za każdym razem, gdy Marw potrzebuje czegoś specjalnego, Alejandro pójdzie tego poszukać, czegokolwiek potrzebuje. Absolutnie czegokolwiek. Ale jeśli Alejandro nie jest w pobliżu, on zacznie wariować i drapać wszystko. Wygląda na to, że on jest bardzo związany z Alejandro. Wiecie, za każdym razem, gdy widzę takie rzeczy, moje serce wypełnia się radością… To najlepsze uczucie!

Notatki o Marwie!

Odkryliśmy coś bardzo, bardzo, zaskakującego, ledwo sami w to wierzymy. Przez cały ten czas, Marw miał na sobie jedną z tych fedor Marshulla! Odkryliśmy to po incydencie związanym z jedzeniem, odpadkami, no i oczywiście Marwem! Przez muł zobaczyliśmy, że to w rzeczywistości kompletnie inne stworzenie, niż kiedykolwiek widzieliśmy! Biedaczek nawet poczuł się przykro i nerwowo na myśl o pokazywaniu swojego prawdziwego siebie. Nie jesteśmy pewni, czym Marw jest, ale jedno jest pewne, ci źli ludzie eksperymentowali na naszym słodkim małym kociaku!

Najwyraźniej, ta fedora przemienia cię w to, co myślisz, że jesteś postrzegany jako. W tym wypadku to wyjaśnia, czemu Marw wyglądał jak potwór i szkodnik, ludzie go tak traktowali, kiedy on tylko chciał trochę jedzenia! A co do fedory, Nadzorcy ją wzięli. Podobnie jak wzięli plakaty i wszystkie inne fedory z okolicy.

Zachęcamy wszystkich w personelu, by zaakceptowali Marwa, takiego, jakim jest! Nikt nie musi go osądzać po tym, jak wygląda lub wyglądał! Pamiętajcie, każdy zwierzak jest mile widziany w Wilson Wildlife Solutions Center!O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported