Przyczajone Leczenie
ocena: +27+x

Domowe sposoby są dobre na wszystko

Medycyna alternatywna. Kto nie kojarzy słynnych metod leczenia raka witaminą C albo powstrzymywania zawału przez stymulacje miejsc na ciele? A co gdyby to połączyć z anomalnością? O tym właśnie jest ten kanon. Medycyna altnormalna. Anomalne leczenie "domowymi sposobami" wbrew wszystkim wielkim koncernom medycyny anomalnej, nie dajmy zarabiać tym złodziejom, którzy specjalnie powstrzymują leczenie, aby zarabiać!

Jedną z głównych postaci w tym kanonie jest Jarosław Zimorodek - były naukowiec Fundacji, aktualnie biznesmen zarabiający na sprzedawaniu anomalnych "suplementów diety", za co prawda wysoką cenę, ale hej! Nie dajesz za to zarobić wielkim złym koncernom!

Łącznie z nieuleczalnymi chorobami

Co musi mieć artykuł z tego kanonu? Musi być "suplementem diety", magicznym środkiem na chorobę z banalnie prostych sposobów. Ogólnie proste, "magiczne" i "domowe" bądź "babcine" sposoby badań i samego leczenia. Leczenie raka sokiem z buraka? Spoko! Leczenie autyzmu witaminą D3? Spoko! Pamiętaj jednak, to nie medycyna alternatywna. To medycyna altnormalna. Każdy z tych suplementów diety musi mieć anomalne wady, bądź zalety. Musi posiadać w sobie ten element anomalności który wyróżnia go od witaminy C wielkich złych koncernów.

Jednak ten sposób leczenia ma swoje wady

Lista prac z kanonu:

O początkach medycyny altnormalnej
autor: PlatnickiPlatnicki

"Młodzi ludzie w naszym kraju cierpią, i bogacą się na tym międzynarodowe firmy. My chcieliśmy tego zapobiec. Tak doszliśmy do stanu dzisiejszego. Dalej jesteśmy dość skromną organizacją, ale wiele ludzi w Polsce zgadza się ze mną i kupuje moje produkty. Jeżdżę na targi nauki anomalnej, chociaż nie jestem tak mile widziany, i właśnie tam widzę własnymi oczami że ludzie chcą zmian tak jak ja."

Przemęczenie
autor: WhiterPLWhiterPL

"Wtedy mnie podkusiło. Nazywali to "naturalną odnową biologiczną", nie mogłem znaleźć opinii w Internecie, ale pomyślałem, że to nic nie zaszkodzi. Miejsce wydawało się dosyć porządne, kiedy przyszedłem na umówiony zabieg, ale o tym już mówiłem. Dranie kazali mi podpisywać jeszcze jakieś druczki przed. Najgorsze, że te ich gówniane czary działały, czułem się znów młody."

SCP-PL-160 — Spalacz tłuszczu
autor: Dr_BlackpeaceDr_Blackpeace

''Masz już dość swojej wagi? Ludzie wytykają Cię palcami, dzieci porównują do piłki plażowej? Najprostsze czynności już takie nie są?

Czy próbowałeś innych diet, ale żadna z nich nie daje zadowalającego rezultatu? Sport zdrowym niepotrzebny, a chorym niezalecany? Sałata jest dla królików? Oto preparat stworzony specjalnie dla Ciebie!''

Ukryci wrogowie
autor: Draven AddamsDraven Addams

"Atrament zabulgotał jak woda w czajniku, choć konsystencją po chwili zaczął przypominać raczej karmel. Wezbrał jakby na objętości i poruszając się samoczynnie po pokoju, zaczął przybierać rozmaite, kleksowate kształty. Kształty te po kilku sekundach przypominały już ludzi, w powykręcanych, bezwładnych pozycjach. Jeden z kształtów różnił się od innych. Stał wyprostowany na książce, z piersią wypięta naprzód, cały zesztywniały, z rozczapierzonymi palcami i napiętymi wszystkimi mięśniami. Po chwili atrament zaczął zmieniać kolor, a także teksturę i konsystencję, i kształt na środku przybrał wygląd ciemnowłosego mężczyzny w niemodnym od co najmniej trzydziestu paru lat garniturze."

SCP-PL-083 — W Misiu Siła
autor: Excel2020Excel2020

"Sądzisz, że masz zbyt mało siły? Najprostsze prace fizyczne są dla Ciebie wyczerpujące?
To już nigdy więcej nie będzie problemem!

Wystarczy tylko jedna dawka Tabletek Misiowych, by cieszyć się niedźwiedzią siłą przez całą dobę! Tabletki poza swoimi niezwykłymi właściwościami posiadają także pyszny, waniliowy smak!"

SCP-PL-165 — hacen od dado :)
autor: BlazingPieBlazingPie

"pan zimny zarodek poprosil dado o zrobienie pigulek więc dado powiedzial ze zrobi pigulki i dado zrobil pigulki ale oni powiedzieli ze są niedobre i nie dadza mi naleznej zaplaty."

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported