S&SM Hub

ocena: +14+x

Więc chcesz gdzieś dotrzeć, huh? Normalne środki transportu są spoko, dasz radę dotrzeć z punktu A do punktu B, ale przecież nie tylko o to chodzi. Każdy ma swoje wymagania odnośnie podróży: przebyć trasę jak najszybciej, mieć jak najwięcej przyjemności z podróży, dotrzeć ze swoją maszyną tam gdzie nie dotarł nikt, sprawić, by zakup maszyny okazał się najlepszą inwestycją w życiu lub osiągnąć każdy inny cel jaki sobie postawisz. I jeśli pojazd ma to logo, to możesz być pewien, że po przekręceniu kluczyka w stacyjce spełnią się:

Logo

Pamiętaj tylko, że wszystko ma swoją cenę i choć czasem może być ona duża, to Szwagier&Szwagier Motorized umie być elastyczne w swoich umowach — Szwagier

GoI-PL-1o6 (Szwagier&Szwagier Motorized) to organizacja zajmująca się produkcją, modyfikacją i handlem pojazdów o nacechowaniu anomalnym. Zazwyczaj przeprowadzająca tuning normalnych maszyn i odsprzedająca je z zyskiem, ale zdarzają się też zlecenia, gdzie można znaleźć pojazdy będące oryginalnym wytworami grupy lub dokonywana jest sprzedaż samych części. Odkryto, że ze względu na nieznany czynniki decyzyjny większość transakcji wykonywanych przez GoI przynosi mały zysk albo nawet straty w stosunku do prawdopodobnych kosztów.

Zgodnie z posiadanymi danymi organizacja posiada dwóch stałych członków, którzy zajmują się większością działalności grupy. Jednak do niektórych zadań wykorzystują niezależnych podwykonawców, którym płaci swoimi produktami. Odkryto też tajne fora internetowe, na których zbierają się grupy osób oddające cześć organizacji, ale aktualnie nie stwierdzono bezpośrednich powiązań z GoI.

Organizacja ta podaje się za spółkę cywilną, jednak nierejestrowana jest w żadnym urzędzie. Ponadto przeprowadzone śledztwa nie wykazały, żadnej wpłaty do Urzędu Skarbowego mogącej świadczyć o opłacaniu podatków przez grupę. Aktualnie nieznany jest powód takiego działania, ale przewiduje się, iż posiada ono swoje podłoże w realizacji celów GoI. Teoretyzuje się też, że umowy zawierane ze wszystkimi klientami zgrupowania mają to samo nieznane podłoże.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported