SCP-001-EX-J
ocena: +6+x

Dokument SCP-001-EX-J zawiera transkrypcję dawnego dokumentu Rzeczy-I-U odzyskanego w Jaskini ███████, Francja. Zawartość tego dokumentu odkąd stała się przestarzała, została zdeklasyfikowana. Oryginalna dokumentacja jest trzymana w miejscu pozyskania w części jaskini zamkniętej dla zwiedzających z powodu rzekomej niestabilności. Fotografie oryginalnej dokumentacji graficznej zapisane.
Dalsze dokumenty wskazują na organizacje znaną jako CKP (Capnąć, Kryć, Pilnować) Organizacja została więc odkryta i obecnie jest tłumaczona.

Która rzecz: Rzecz-I Rzecz-I-U

Jak zła rzecz: Nie zła Zrozumiano

Jak trzymać rzecz: Co najmniej jedna Rzecz-I musi być trzymana w dziurze w ziemi w Jaskinia-III. Co najmniej jeden Czarownik musi być na nogach blisko dziury której przechowywana jest Rzecz-I. Musi rzucać drewno, liść, kość dla Rzecz-I do zjedzenia albo umrze. Kiedy nie w dziurze w ziemi Rzecz-I gorsza niż górski lew, Bardzo Zła. Rzecz-I nie raniona przez włócznia, siekiera lub pięść. By zatrzymać użyć woda, siki, rzucać ziemia albo bić gałęzią z drzewa.
Próbowanie rzeczy na Rzecz-I tylko dla Czarownika z wilcza skóra albo wyżej, trzeba powiedzieć Czarownikowi U██ przed próba.
Nie sikać na Rzecz-I chyba że bardzo mało. -Szaman A██

Jeśli potrzebować Rzecz-I, Czarownik O█ może nauczyć jak, Czarownika z wilczą skórą albo wyżej. Nie pisać jak zrobić Rzecz-I, nie mówić jak zrobić Rzecz-I mężczyźnie bez wilczej skóry albo wyżej lub ty zostać wysłany do Bardzo Złej służby.

Czym jest rzecz: Rzecz-I gorąca, jasna rzecz w żółtym kolorze. Rzecz-I nie łapana przez dłoń ale może być ruszana, kiedy położyć drewno w Rzecz-I w czaszkę zwierza. Próby pokazują Rzecz-I gorącą jak Rzecz-I ale nie jasną. Rzecz-I zdarza się gdy drewno, liść, kość, skóra, tłuszcz dotyka Rzecz-I która już gdzieś. Rzecz-I również zdarza się kiedy Rzecz-III uderzać drzewo lub drewno dotknie obok Rzecz-III.
Woda, siki, ziemia, uderzenie gałęzią, wszytko zabija Rzecz-I. Lecz człowiek od Rzecz-I musi strzec się - praca Czarownika K███ pokazać Rzecz-I jako to co sprawić Zdarzenie-I.
Rzecz-I bardzo przydatna dla Zgrupowania - patrz Rzecz Próbowane na Rzecz-I.

rockpainting.jpg

GHP-I 'Krzakogrzmoty' zabierać Rzecz-I do Jaskinii-IIII

Jak my znaleść rzecz: Rzecz-I znana Zgrupowaniu przez długi czas. Ale dobrze działający sposób jak trzymać Rzecz-I odnaleziony przez Łowca O██ i Łowca U██ z GHP-I1 'Krzakogrzmoty' w jaskini Grot Prometeusza. Łowca O██ zraniony po dotknięciu Rzecz-I gołą ręką. Dobrze działający sposób użyty jako Jak Trzymać Rzecz dla Rzecz-I. Łowca U██ i Łowca O██ dostać połowę mamuta i dwie kobiety za nadzwyczajne zasługi.

Inne rzeczy-I

RZECZY SPRÓBOWANE NA RZECZ-I

PRÓBA: I
KTO PRÓBOWAĆ: Szaman A██
RZECZY SPRÓBOWANE: Szturchać Rzecz-I włócznią.
CO SIĘ STAĆ: Rzecz-I roznieść się na włócznia.

PRÓBA: II
KTO PRÓBOWAĆ: Szaman A██
RZECZY SPRÓBOWANE: Sikać na włócznia, szturchać Rzecz-I dzidą.
CO SIĘ STAĆ: Włócznia wyschnąć, pachnieć jak siki. Rzecz-I nie roznieść się na włócznia.

PRÓBA: III
KTO PRÓBOWAĆ: Szaman A██
RZECZY SPRÓBOWANE: Sikać na Rzecz-I.
CO SIĘ STAĆ: Rzecz-I rozprzestrzenić się na kutas. Czarownik U██ szefem próbowania rzeczy, aż Szaman A██ zdrowy.

PRÓBA: IIII
KTO PRÓBOWAĆ: Czarownik U██
RZECZY PRÓBOWANE: Kłaść mięso na Rzecz-I.
CO SIĘ STAĆ: Rzecz-I nie roznieść się na mięso.

PRÓBA: IIIII
KTO PRÓBOWAĆ: Czarownik U██
RZECZY PRÓBOWANE: Sikać na włócznia. Użyć włócznia by wziąść mięso.
CO SIĘ STAĆ: Włócznia sucha. Włócznia pachnie jak siki. Mięso smaczne ale pachnieć jak siki.

PRÓBA: IIIII I
KTO PRÓBOWAĆ: Łowca O██
RZECZY PRÓBOWANE: Kłaść woda na włócznia. Kłaść mięso na włócznia. Kłaść włócznia na Rzecz-I.
CO SIĘ STAĆ: Włócznia sucha. Włócznia nie pachnieć jak siki. Mięso bardzo smaczne. Łowca O██ teraz Czarownik O██

PRÓBA: IIIII II
KTO PRÓBOWAĆ: Czarownik U██
RZECZY PRÓBOWANE: Rzucać konopie na Rzecz-I.
CO SIĘ STAĆ: [DANE WYCYZELOWANE]

Zdarzenie-I

W ██████████████████ pełnie księżyca II dni od kiedy pamiętać, Jaskinia-II nie bębnić rano. GHP-I "Krzakogrzmoty" wysłana żeby zobaczyć co się stać. Jaskinia-II znaleziona ciepła w środku z zabitym członkiem Zgrupowaniu i [DANE WYCYZELOWANE], również na ścianach jaskinii. Zabity człowiek być bez ran.

Inne Rzeczy-II:


W ████████████████████████████ pełnie księżyca, IIIII I dni od kiedy pamiętać, Czarownik O█ zrobić Rzecz-I z niczego z [DANE WYCYZELOWANE] bardzo szybko. Rzecz-I teraz nazywana Zrozumiana Rzecz.
Rada S-IIIII

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported