SCP-006-CU-EX
ocena: +5+x

Identyfikator podmiotu: SCP-006-CU-EX

Klasa podmiotu: Kompan na całe życie

Specjalne Czynności Przechowawcze: Wszystkie instancje SCP-006-CU-EX1 mają być odzyskiwane przez Mobilną Formację Operacyjną Phi-24("Entuzjaści Egzoszkieletów") i uważnie przenoszone do jakiejkolwiek placówki Fundacji, aby mogły być właściwie kochane. Zalecane jest, by wszystkie oddziały Fundacji posiadały dużą ilość SCP-006-CU-EX w swoich dormitoriach, kabinach prysznicowych,2 jadalniach, siłowniach oraz pokojach socjalnych. Na każdy garnek musi przypadać kurczak, a na każdą zupę mucha.

Ktokolwiek przyłapany na próbie brutalnego morderstwa instancji SCP-006-CU-EX jak zimnokrwisty sukinsyn jest podmiotem do natychmiastowej terminacji.

CU-EX3.jpg

Te podmioty są niesamowite!

Opis: SCP-006-CU-EX jest zespołem oznaczeń dla grupy całkowicie olśniewających insektoidów potocznie określanych jako robaki3. One wszystkie są takie słodkie i mają taaak dużo cudownych faktur. Pośród przechowywanych instancji SCP-006-CU-EX znaleźliśmy wszystkie przepiękne kolory podwójnej tęczy na ich egzoszkieletach.

To uczucie, kiedy instancja SCP-006-CU-EX czołga się po mojej skórze, sprawia, że jestem taki zawrotny i radosny, że to musi być anomalne. Jedyne co chcę robić to tulić i tulić je i nigdy nie puścić.

Dodatek 006-CU-EX-01:

Począwszy od ██.██.██ zdecydowano, że Zastępczy Entomolog Johnson został dotknięty przez zagrożenie memetyczne i został wyznaczony do natychmiastowej terminacji. SCP-006-CU-EX został sklasyfikowany jako zrozumiany. -O5-1

Dodatek 006-CU-EX-02:

Myślę, że on po prostu bardzo bardzo lubi robaki. To prawdopodobnie nie jest memetyczne, Obro-1. -Główny Entomolog Patrick

Dodatek 006-CU-EX-03:

Główny Entomolog Patrick został wyznaczony do natychmiastowej terminacji, ponieważ też był wyraźnie dotknięty zagrożeniem memetycznym. Nigdy więcej robaków. Znów jesteśmy w zgodzie z naturą.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported