SCP-0110-J

ocena: +5+x


NOTATKA OSTRZEGAWCZA OD RADY O5

W świetle najnowszych odkryć poziom upoważnienia poniższego pliku został zmniejszony z Poziomu 5/0110-J do Poziomu 1/0110-J. Wierzymy że informacje zawarte w tym pliku i możliwość edytowania go przez cały personel może pomóc nam wszystkim. Dla bezpieczeństwa naszej organizacji i przetrawia ludzkości, cały personel musi przeczytać dokument.
Zabezpieczać, Przechowywać, Chronić.

0110-J

Site scp-wiki.net.pl cannot be found.


Specjalne Czynności Przechowawcze: W celu opóźnienia SCP-0110-PRIME-J na jak najdłuższy okres czasu, następujący plik jest dostępny do edycji dla całego personelu, bez względu na poziom upoważnienia1. Tak długo jak dostęp jest utrzymywany, a plik jest regularnie edytowany, SCP-0110-PRIME-J praktycznie nie stanowi zagrożenia dla ludzkości.

Opis: SCP-0110-J to anomalne powiązanie pomiędzy liczbą Klas Obiektów w bazie danych Fundacji SCP, a liczbą miesięcy pozostałych do nieuniknionego zdarzenia Scenariusza Klasy ÓK "Kolaps Uniwersum"2. Wydarzenie to nastąpi nieuchronnie dnia 9 września 2030 roku we wszystkich obserwowalnych alternatywnych wszechświatach.

Jednakże, za sprawą ekstra uniwersalnych źródeł stwierdzono, że za każdym razem gdy nowa logiczna i możliwa do użycia Klasa Obiektu zostaje dodana do bazy danych, zdarzenie zostaje opóźnione o dokładnie jeden miesiąc. Sposób w jaki funkcjonuje anomalia jest nieznany.

Dodatek 0110-1-J: Poniższa tabela to lista wszystkich propozycji Klas Obiektów zaproponowanych w celu zatrzymania SCP-0110-PRIME-J.

Numer Próby Nazwa Klasy Definicja Sugerujący Status
#1 Anomalny Obiekt jest tak banalny, że nie znajduje się w oficjalnej bazie danych. D. Asheworth Zaakceptowano
#2 Archon Obiekt jest możliwy do zabezpieczenia, ale nie jest to zalecane. J. Rivera Zaakceptowano
#3 Ticonderoga Obiekt nie może być zabezpieczony, ale nie musi być zabezpieczony. J. Micheals Zaakceptowano
#4 Katar Obiekt jest trochę bardziej trudny do zabezpieczenia niż Keter E. MacCarthy3 Odrzucono4
[Pominięto 40 linijek ]
#45 Yesod Obiekt jest związany ze strukturą dowodzenia Fundacji. D. Asheworth Zaakceptowano
#46 Shhiyjmeh [ZREDAGOWANA Z ROZKAZU O5-01] D. Asheworth Zaakceptowano

Proszę podaj swoje propozycje tutaj:


INFORMACJA OD FUNDACYJNEJ ADMINISTRACJI BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI I ZAPISÓW

Co do kurwy jest z wami nie tak

Wróciłam z miesięcznych wakacji - powinnam wspomnieć że z pierwszych od dosłownie dekad - i widzę czterdzieści pięć nowych Klas Obiektów. Czy któryś z was zdaje sobie sprawę jak dużo papierkowej roboty to tworzy? Do diabła, nawet jedna nowa Klasa Obiektu powoduje tygodnie wypełniania nowych dokumentów, ale czterdzieści pięć? Większość z nich nawet nie jest użyteczna! Nie obchodzi mnie że chodzi o K, boże święty, możecie dosłownie przerobić wszechświat, więc znajdźcie sposób by ominąć to gówno. Dosłownie zaśmiecacie bazę danych by brzmieć "cool" albo żeby wasza dokumentacja dostała więcej uwagi z powodu słowa na górze strony. Yesod to praktycznie Thaumiel, tylko mniej użyteczny! I czym do diabła jest Shhiyjmeh?

— Maria Jones, Dyrektor RAISA


Re: Co do kurwy jest z wami nie tak

Shhiyjmeh jajca lmao

Zwalniam was wszystkich.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported