SCP-043
ocena: +6+x
whitealbum-new.jpg

SCP-043 wewnątrz opakowania.

Identyfikator podmiotu: SCP-043

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-043 nie wymaga zastosowania specjalnych czynności przechowawczych, jednakże zaleca się używanie obiektu jedynie w testach. Talerz obrotowy, służący do testów, należy przechowywać w tym samym pomieszczeniu.

Opis: SCP-043 wydaje się płytą winylową z "Białego Albumu" Beatlesów; jednakże, po bliższej inspekcji, okazuje się, że nagranie nie posiada bruzd. Dlatego, bez względu na pozycję igły, odtwarzanie zawsze rozpocznie się od początku płyty.

Kiedy rozpocznie się dwudziesty dziewiąty utwór, w zamian za "Revolution 9", dysk przestanie się obracać i rozlegnie się odgłos cichego oddychania; sporadycznie byt odpowiedzialny za ten odgłos przemówi męskim głosem. Byt będzie odpowiadał na pytania i wykaże swoją encyklopedyczną wiedzę na temat branży muzycznej, teorii muzycznej, a nawet trywialnych informacji dotyczących zespołów i artystów. Byt nie odpowiada na pytania mające związek z Beatlesami ani jego egzystencją.

Wewnątrz opakowania znaleziono odręczną notatkę:

Edycja limitowana: 1/1

Dzięki, John!

xxx

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported