SCP-095-J
ocena: 0+x
J2xLM.jpeg

Instancja SCP-095-J podczas naruszenia Ośrodka 19.

Identyfikator podmiotu: SCP-095-J

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Wszystkie materiały z Fundacji które zostały uszkodzone przez SCP-095-J powinny być dostarczone przez agentów z zakrytymi oczami Mobilnej Formacji Operacyjnej Rho-15 ("Accidents Grotesque") do Laboratorium 44. w celu automatycznej transkrypcji OCR i spopielenia. Próbka kompletnego zbioru znaków SCP-095-J powinna być przechowywana na pliku w półprzewodnikowym dysku twardym w środku klatki Faradaya położonej 50 m pod Ośrodkiem ██, położonym w R██████, w stanie Washington. Nikt nie ma dostępu do SCP-095-J bez zgody dwóch projektantów graficznych trzeciego poziomu.

Opis: SCP-095-J to czcionka, początkowo opracowana przez firmę █████████ Corporation. SCP-095-J ma memetyczny wpływ na większość widzów, powodując irytację, zwiększone ciśnienie krwi i, w ciężkich przypadkach, depresję, lęk i masywne [USUNIĘTO], co spowodowało śmierć ██ cywili. Procent widzów SCP-095-J od █ do ██ będzie "nosicielem" SCP-095-J, znanym jako SCP-095-J-1, który będzie używał czcionki we wszystkich cyfrowych i drukowanych nośnikach, bez względu na zamierzony ton. (Zobacz archiwum 095-J-4 dla testamentów, notatek samobójczych i dwóch deklaracji wojennych napisanych SCP-095-J.)

Dowody zdarzenia dotyczące przełamania zabezpieczeń przez SCP-095-J zaczynają się nieszkodliwym użyciem czcionki w odpowiednich miejscach dla odręcznego stylu, na przykład zaproszeń na imprezy, reklamy dla dzieci czy ilustracji.

Instancje SCP-095-J-1, w ciężkich przypadkach, nie były w stanie dostrzec tekstu, który nie został napisany w SCP-095-J. Obecnie rozważa się potencjał scenariusza restrukturyzacji klasy CK w przypadku przełamania zabezpieczenia; oczekuje przeniesienia do klasy Keter.

Dodatek: Chłopaki, nie łapię tego. To tylko czcionka. - Dr ███████

Zażądam natychmiastowej terminacji Dr. ███████. - Dyrektor ████████

Zgoda. - O5-█

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported