SCP-1201-J
ocena: +1+x
2_daniel_radcliffelarge_image-1-new.jpg

Ten gość z tym magicznym czymś

Identyfikator podmiotu: SCP-1201-J

Klasa podmiotu: Akcja… Tak myślę?

Specjalne Czynności Przechowawcze: Jestem pewien, że mam tego kopię gdzieś w salonie. Na VHS. Czekaj, czy to jest wystarczająco stare na VHS? Stary, nie sądzę nawet, żebym jeszcze miał magnetowid. O Boże, czuję się staro.

Opis: SCP-1201-J to ten film. Ten z tym gościem. Tym dużym gościem? Cóż, myślę, że jednak był średniej wysokości. Wszyscy o tym gadali jakiś czas temu.

Wiesz, o którym mówię, prawda? Z [ZMIENIONO]? A może to był [ZMIENIONO]… Jak ten film z tymi wszystkim facetami z bronią. Tak, ten z autem które zrobiło szur szur a potem był wybuch. No i była ta kobieta.

No wiesz, ta kobieta. Ta, która podkładała głos dla tej dziewczyny w filmie z innym facetem, który ją ratował? Nie, nie ta, ta druga. [ZMIENIONO]? Czy ona w ogóle kiedykolwiek podkładała głos? Och tak, ona była księżniczką w tej słodkiej animowanej rzeczy. Z tymi wszystkimi zwierzętami?

Och czekaj, myślę, że już mam. Chwila… Cholera, pogubiłeś mnie! To nie była [ZMIENIONO]! Od kiedy [ZMIENIONO] grała w czymkolwiek? Widzieliście ją na rozdaniu Oscarów? Wyglądała jak jeden ze szkieletów z tej starej gry. Kojarzysz tę starą grę, prawda?

Dodatek: Czekaj, mam tutaj trochę fotek aktorów, zobaczmy, czy mogę znaleźć tego gościa:

killbob-new.jpg

Ta laska z Kill… Boba?

frodo-auenland-new.jpg

Gość z filmu z pierścieniem

gatorboy-new.jpg

Gość od aligatorów!

nicetits-new.jpg

Laska z niezłymi cycuszkami

brucelee-new.jpg

Ten Azjatycki koleś który był w filmach z tym czarnym gościem.

dumbledore-new.png

Gandalf!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported