SCP-1333-J!
ocena: +2+x

Identyfikator podmiotu: SCP-1333

Klasa podmiotu: Enochiańskie

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-1333 zamknięty jest w Trzecim Rozdziale Upiorów Kacpra, tekście, który powinien poradzić sobie z jego zatrważającymi mocami. Energie SCP-1333 muszą znajdować ujście poprzez epickie rytuały nekromancji przeprowadzane przez nie mniej niż siedemnastu upiornych władców. Dopuszcza się dodatkowych upiornych władców Fundacji z zastrzeżeniem, iż dodatkowe angstremy muszą być nagrywane za pomocą vociferonu.

Opis: SCP-1333 to KRZYCZĄCY MĘŻCZYZNA! Jego moc jest racjonalnie uważana za straszliwą, jako że obiekt jest piewcą czasów końcowych. Jeżeli KRZYCZĄCY MĘŻCZYZNA kiedykolwiek KRZYKNIE, to biada nam wszystkim, ponieważ jego oddechy strzaskają fundamenty samego Wszechświata. Szczegóły u nekromanty.

Obecnie uważa się, że jeżeli moce KRZYCZĄCEGO MĘŻCZYZNY kiedykolwiek zostaną ujarzmione, sam może stać się niepowstrzymanym narzędziem dla super złych super dobrych, a nie złych.

Doniesienia o tym, że jeżeli dana osoba zbyt długo będzie wpatrywała się w jego przepastne nozdrza, to "…ujrzy ona mroczną pustkę leżącą za granicami duszy człowieczej", nie zostały jeszcze potwierdzone. Testy oczekują na zatwierdzenie.

Dodatek:

AAAAAARRRRRRRGGGGGGGHHHHHH!!!!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported