SCP-1908
ocena: +5+x
1908-new.jpg

SCP-1908 przed zabezpieczeniem.

Identyfikator podmiotu: SCP-1908

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-1908 ma być przechowywany wewnątrz standardowej humanoidalnej celi przechowawczej w Hali ██ Ośrodka ██, w której znajdują się również pozostali Panowie. Ściany w tej celi mają być wykonane z szczelnego materiału, w którym ma się znaleźć otwór na włożenie urządzenia dentystycznego służącego do wysysania śliny. Drugi koniec tej maszyny jest umocowany przy ustach SCP-1908, żeby zapobiec uduszenia podmiotu z powodu jego własnego efektu. Personel wchodzący do komory przechowującej SCP-1908 ma nosić wewnątrz buty z knagami.

Opis: SCP-1908 jest humanoidem płci męskiej, mierzącym w przybliżeniu 1,5 m oraz ważącym 58 kg. Tkanka epidermalna SCP-1908 nieustannie produkuje śliską mieszaninę wody i mydła. Oczy SCP-1908 są przykryte polimerową żywicą, która blokuje wytwarzany płyn nie ograniczając jego wzroku. Tatuaż o treści: „Pan Mydło, od Małych Panów® Doktora Wondertainment” został wykonany na spodzie lewej stopy. Ta desygnacja widnieje również pod numerem „6” w Dokumencie SCP-909-a.

Gdy SCP-1908 pozostanie w jednym miejscu, mydło na jego ciele zacznie się rozprzestrzeniać wokół niego, powodując że każda powierzchnia, z którą będzie się stykał, stanie się śliska. Mydło może zostać usunięte poprzez standardowe metody, ale tak długo jak SCP-1908 jest w tym samym obszarze, tak długo będzie ono wytwarzane. Jeżeli SCP-1908 jeżeli wejdzie w kontakt z jakąkolwiek płynną materią, ta materia natychmiastowo przybierze właściwości wody oraz mydła. Płyn może zacząć produkować duże mydlane bąble, zdolne do unoszenia się w powietrzu, które są również zdolne do uniesienia ludzkiego podmiotu. Bąble nie są w stanie unieść się wyżej niż 2 metry w powietrzu i pękną, jeżeli będą zmuszone do przekroczenia tej wysokości.

SCP-1908 został odzyskany z kompleksu przemysłowego zlokalizowanego w █████████, Chińska Republika Ludowa. Właściciele kompleksu używali cieczy wyprodukowanych przez SCP-1908 jako przemysłowych środków czyszczących i używali podmiotu jako wyposażenie fabryki. Agenci byli w stanie odzyskać SCP-1908 bez wypadków, rozpowszechniając amnestyki Klasy D wsród wszystkich świadków. Od dnia 18.09.19██ roku, SCP-1908 jest w Fundacyjnym przechowaniu i został zaklasyfikowany jako Euclid.

Dodatek 1908-A: Przesłuchanie 1908-A

Przesłuchiwany: SCP-1908

Przesłuchujący: Dr Boyd

Wstęp: Wywiad został przeprowadzony niedługo po wstępnym zabezpieczeniu.

<Początek logu>

Dr Boyd: Dzień dobry, SCP-1908. Będę dzisiaj, uch, przeprowadzał przesłuchanie.

SCP-1908: … W porządku.

Dr Boyd: Dobrze, możesz siebie zindentyfikować?

SCP-1908: Jestem Panem Mydłem od Małych Panów dr Wondertainment.

Dr Boyd: Dobrz-

SCP-1908: Kup jednego dzisiaj!

Dr Boyd: Co?

SCP-1908: … Przepraszam.

Dr Boyd: W każdym razie… mógłbyś podać jakiekolwiek informacje o twoim pochodzeniu?

SCP-1908: Nie jestem do końca pewien. Pierwsze rzeczy, które pamiętam są nie były prawdziwe, ale następna rzecz jaką pamiętam po tych, jest bycie na ulicach █████████. Nie było dobrze być tam takim facetem jak ja, więc uważałem się za szczęściarza, kiedy zostałem przygarnięty przez Gero.

Dr Boyd: Kim był Gero?

SCP-1908: Był właścicielem jednej z fabryk. Powiedział, że wziął mnie ze swojej szczodrości albo przez jakieś inne angierskie rzeczy. Ludzie z fabryki byli bardzo mili dla mnie. Zajmowali się mną i trzymali wszystkich obcych z dala ode mnie. Naprawdę myślałem, że są moimi przyjaciółmi. Naprawdę… wtedy zaczęli prosić mnie o przysługi. Myślałem że to będzie dobry sposób na odwdzięczenie się.

Dr Boyd: O co cię poprosił?

SCP-1908: Wkładali mnie do takich maszyn, rozumiesz? By je wyczyścić. Nie było to bezpieczne, ale sądziłem że było to w porządku. Tylko pomagam przyjaciołom. Prawda? Ale to nie było w porządku. Kiedy poprosiłem by mnie wypuścili, oni nie… oni nie… oni…

Dr Boyd: Proszę kontynuuj.

SCP-1908: Oni mnie wykorzystywali! Byłem dla nich niczym więcej niż głupią mała zabawką, która czyściła ich maszyny! Nie miałem… żadnych przyjaciół…

Dr Boyd: Hej, uspokój się. Jesteś teraz pośród przyjaciół.

SCP-1908: … Ta, to mi tam też mówili.

<Koniec logu>

DODATEK 1908-B: Ta notatka została znaleziona na SCP-1908 podczas wstępnego zabezpieczenia.

Łał! Właśnie znalazłeś swojego własnego Małego Pana, część limitowanej kolekcji od Dr. Wondertainment! Niech Twój Pan Mydło zrobi śliskie przygody lub poszybuje w swoich magicznych bańkach! Miej bańkową zabawę w niedzielę, wszystko do własnej dyspozycji!!!

Znajdź ich wszystkich i zostań Panem Kolekcjonerem!!

01. Pan Kameleon
02. Pan Bez Głowy
03. Pan Śmiech
04. Pan Zapominalski
05. Pan Kształtny
06. Pan Mydło ✔
07. Pan Głodny
08. Pan Mosiężny
09. Pan Gorący
10. Pani Słodziutka
11. Pan Życie i Pan Śmierć
12. Pan Ryba
13. Pan Księżyc
14. Pan Redd (niekontynuowany)
15. Pan Pieniądze
16. Pan Zagubiony
17. Pan Kłamstwo
18. Pan Szalony
19. Pan Straszny
20. Pan Paski

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported