SCP-2153
ocena: -1+x
4LeafClover.JPG

Instancja SCP-2153-1.

Identyfikator podmiotu: SCP-2153

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Pomiędzy 25 a 50 żywych instancji SCP-2153-1 ma być przechowywanych w szklarni Ośrodka 101, a ich pielęgnacja ma przebiegać w sposób identyczny z tym stosowanym dla nieanomalnych koniczyn. Koniczyny zainfekowane SCP-2153 znajdujące się poza przechowaniem mają być zniszczone przy użyciu herbicydów.

Fundacyjne boty sieciowe są zaprogramowane do cenzorowania wzmianek o SCP-2153-A. Trwają badania nad metodami blokowania emaili wysyłanych przez SCP-2153-A. Cywile, którzy otrzymali wiadomości od SCP-2153-A, mają otrzymać spersonalizowaną terapie preparatami amnezyjnymi Klasy A.

Fundacyjna organizacja przykrywka określi zrzuty SCP-2153-A jako przeprowadzone przez siebie.

Opis: SCP-2153 jest wirusem nieznanego rodzaju, który infekuje przedstawicieli taksonu Trifolium (Koniczyna) rozpowszechniając się poprzez zapylanie. Zainfekowane koniczyny, desygnowane SCP-2153-1, niezmiennie mają cztery lub więcej liści.

Osoby próbujące zerwać lub w inny sposób uszkodzić instancje SCP-2153-1 nie będą w stanie tego zrobić pod warunkiem, że nie posiadają przy sobie środka płatności o wartości przynajmniej 4USD. Jeśli podmiot posiadający przy sobie środek płatniczy o odpowiedniej wartości zerwie lub w inny sposób uszkodzi instancje SCP-2153-1, środek ten straci 4USD, po czym SCP-2153-1 stanie się identyczna ze zwyczajną, nieanomalną koniczyną.

Uważa się, że SCP-2153 został zaprojektowany przez organizację Fundacje Koniczyny, dalej oznaczona jako SCP-2153-A. SCP-2153-A od roku 2005 jest odpowiedzialny za ████ zrzutów zawierających pomoc humanitarną w wielu miejscach na świecie. Zrzuty te zawierają różnoraką pomoc humanitarną wraz z setkami instancji SCP-2153-1 zamkniętych w plastikowych opakowaniach.

W przeciągu 12 godzin od zerwania lub przeprowadzenia zrzutu SCP-2153-A wyśle wiadomość email do wszystkich podmiotów, które zerwały instancje SCP-2153-1. Obecnie nie jest znany sposób na powstrzymanie wysyłki wiadomości. Emaile będą wysyłane również na skrzynki stworzone przez podmioty po zerwaniu instancji SCP-2153-1. Wiadomości te mogą być normalnie usunięte i nie pojawią się ponownie.

Dodatek: Poniżej zamieszczone zostały przykłady emaili pochodzących od SCP-2153-A. Pierwszy z nich został wysłany po zerwaniu instancji SCP-2153-1, a drugi po zrzucie SCP-2153-A. Dotąd, wszystkie emaile wysłane przez SCP-2153-A są identyczne. Linki zawarte w mailach prowadzą do strony błędu 404.

Drogi [PIERWSZE IMIĘ ODBIORCY],

W imieniu wszystkich w Fundacji Koniczyny, chciałbym Ci podziękować za twój ostatni zakup. Twoje wsparcie pozwala nam na przeprowadzanie ratujących życie akcji na całym świecie, pomagając osobom, które potrzebują tego najbardziej.

Aby dowiedzieć się więcej na temat nasz i naszej misji, możesz odwiedzić stronę internetową Fundacji Koniczyny pod adresem www.trifolium4good.███. Jak już tam wejdziesz, rozważ proszę zapisanie się do naszego comiesięcznego newslettera!

Ciesz się swoją koniczyną, i wszystkiego najlepszego!

Ripens T. Pratense, Dyrektor.

Drogi [PIERWSZE IMIĘ ODBIORCY],

Fundacje Koniczyny właśnie z sukcesem dostarczyły zapasy humanitarne do [LOKALIZACJA ZRZUTU]. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych ostatnich starań na rzecz pomocy, odwiedź www.trifolium4good.███/latest.

Pamiętaj, twoje dotacje pozwalają nam kontynuować te ratujące życie uczynki!

Ripens T. Pratense, Dyrektor.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported