SCP-221
ocena: +1+x

Identyfikator podmiotu: SCP-221

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-221 należy przechowywać w zamkniętym pojemniku, z którego nie można go usunąć, z wyjątkiem dalszych badań przeprowadzanych przez personel 2 poziomu upoważnienia. Pojemnik to stalowa skrzynka o wymiarach 15,25 cm na 15,25 cm z wyściełanym wnętrzem oraz wewnętrznym systemem blokowania. Kontener należy umieścić w zamkniętym pomieszczeniu ze strażnikiem, aby upewnić się, że SCP-221 nie zostanie zabrany.

Opis: SCP-221 to para pęset wykonanych ze złota, stworzonych w XVI lub XVII wieku. Po testach zauważono, że uszkodzone obszary, które zostały użyte do zebrania próbek materiału, były mniejsze niż przed testem. Obecnie uważa się, że SCP-221 wykorzystuje niewielkie ilości złota w ludzkim ciele do regeneracji uszkodzeń.

Testy wykazały, że SCP-221 tworzy wysoce skoncentrowany przypadek zaburzenia obsesyjno-kompulsywnego u każdej osoby, która używa go na swoim ciele. Badani będą wykorzystywać SCP-221, aby powoli usuwać wszystkie włosy z ciała, przechodząc do usunięcia paznokci na dłoniach i stopach, następnie zębów, kończąc na usunięciu narządów, zarówno zewnętrznych, jak oczy i skóra, jak i wewnętrznych, takich jak wątroba i trzustka, używając rąk, jeśli SCP-221 nie jest skuteczny (chociaż SCP-221 nigdy nie zostanie odłożony na bok podczas tego procesu i pozostanie trzymany w jednej z dłoni ofiary). Jeśli SCP-221 zostanie zabrany podmiotowi, stanie się agresywny i maniakalny, i użyje swoich rąk, aby kontynuować proces, choć w mniej ostrożny sposób. Należy zauważyć, że postęp tego zachowania jest inny dla każdej ofiary, lecz zawsze śmiertelny.

Fundacja weszła w posiadanie SCP-221 po doniesieniach o człowieku, który [USUNIĘTO]. Pracownicy Fundacji odzyskali SCP-221 w ciągu 10 godzin od pierwotnego raportu.

Dodatki:

Log Testu 221-1: Testerowi, klasie D, polecono użyć SCP-221 do usunięcia włosów z brwi. Podczas gdy podmiot początkowo nie był entuzjastycznie nastawiony do swojego zadania, po pierwszych 10 minutach zaczął aktywniej wyrywać sobie własne włosy brwiowe i po całkowitym obnażeniu czoła, zaczął wyrywać rzęsy, pomimo wielokrotnych stwierdzeń, że test się skończył. Kiedy został wypuszczony po zabraniu SCP-221 z pokoju, zaczął wyrywać sobie rzęsy własnymi palcami, całkowicie usuwając je, zanim przeszedł do paznokci u stóp. Tester całkowicie usunął paznokcie u nogi i dłoni, następnie krzyknął i zaczął uderzać twarzą w ścianę. Powód tego wybuchu stał się widoczny, gdy sięgnął do ust i zaczął wyrywać rozluźnione zęby. Ostatecznie podmiot zmarł z powodu utraty krwi i wstrząsu, w połowie próby wyciągnięcia własnych organów wewnętrznych.

Log Testu 221-2: Badanymi osobami byli dwaj pracownicy klasy D, Tester 1, któremu zlecono użycie SCP-221 na drugim pracowniku klasy D, Testerze 2. Po 15 minutach testerzy zaczęli spierać się o to, jak posiadacz SCP-221 używał go na innym. Badani zaczęli walczyć o użycie SCP-221, Tester 1 użył SCP-221 do dźgnięcia Testera 2 przez oko, wbijając się w mózg, natychmiast go zabijając. Tester 1 zaczął używać SCP-221, aby usunąć własne rzęsy, a następnie zęby i oczy. Tester 1 zmarł z powodu utraty krwi, po usunięciu 73% skóry na swoim ciele.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported