Księga Zaklęć SCP-239
ocena: +6+x

Księga zaklęć została unieważniona przez Fundacje. Przecież i tak nie będzie mogła już z niej więcej korzystać - Dr Wright.

Rozdział Pierwszy: Fundacja i Ty!

Od teraz twoja praca jako czarownicy będzie polegać na robieniu wszystkiego, co nasi mili ludzie z Fundacji będą ci mówić co robić. Nawet jeśli cię o coś poproszą, a ty nie będziesz chciała tego robić, musisz, w przeciwnym razie możesz nigdy nie dostać swojej licencji czarownicy, gdy dorośniesz! A nie chcesz, żeby do tego doszło, prawda?

Kolejna ważna rzecz jest taka że nie wolno ci nigdy zadawać żadnych pytań na temat innych czarodziejów i czarownic jakich napotkasz. Mogą mieć oni całkowicie inne moce niż ty, ale nie martw się. To całkowicie normalne. Jeżeli Fundacja powie ci że są oni bezpieczni, będziesz mogła nawet się z nimi zaprzyjaźnić. JEJ!

Rozdział Drugi: Jak Rzucić Swoje Pierwsze Zaklęcie.

Rzucanie zaklęć jest proste! Po prostu wypowiedz na głos magiczne słowo i wyobraź sobie, że zaklęcie zaczyna działać przed twoimi oczami! Zawsze upewnij się, że wypowiadasz swoje słowa mocno, wyraźnie, a co najważniejsze, pewnie. Zanim się obejrzysz, będziesz zmieniać kolor swoich włosów na fioletowy!

Jest jednak jedna ważna zasada, którą muszą przestrzegać wszystkie czarownice, nie wolno ci nigdy, przenigdy próbować rzucać zaklęć, które nie są wymienione w tej właśnie książce. Złamanie tej zasady jest bardzo poważnym przestępstwem w społeczności czarownic, które może nawet zostać ukarane przez spalenie na stosie! O NIE!

Rozdział Trzeci: Bezpieczne Czarowanie!

(Pisanie w tej książce jest zabronione, Oszuście!)

Chromus:

Dotknij przedmiot swoim palcem i wypowiedz słowo Chromus, żeby przedmiot ten mógł zmienić swój kolor na jaki sobie zażyczysz!

Aquafier:

Wyceluj i wypowiedz słowo Aquafier, aby móc wystrzelić wodę ze swojego palca! Miłej Zabawy!

Duco:

Jeśli przeciągniesz palcem po czymś i wypowiesz słowo Duco, to zrobisz magiczny znak. Coś jak magiczny znacznik! Nie rysuj jednak tym po ścianach.

Estus:

Trzymaj kubek w rękach i wypowiedz słowo Estus, a twój napój będzie miły i gorący, tylko dla ciebie. Możesz zrobić swoją własną gorącą czekoladę w każdej chwili.

Nutrimens:

Wystarczy że wyciągniesz rękę i wypowiesz słowo Nutrimens (Uważaj, To trudne słowo!), a twój ulubiony rodzaj jedzenia pojawi się w twoich rękach.

Tergo:

Nie lubisz się kąpać? Po prostu użyj Tergo. Po chwili będziesz błyszczeć czystością.

Quiesco:

Masz problem ze snem? Po prostu szepnij Quiesco do swojej poduszki, a będziesz spała jak niemowlę.

Mortus:

Używać możesz tego zaklęcia tylko za zgodą członka Fundacji! Wskazując na zdjęcie osoby i wypowiadając to zaklęcie, spowodujesz, że przedstawiona osoba lub stworzenie umrze. O NIE!

[USUNIĘTO]

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported