SCP-2396
ocena: +1+x
sweetie.png

Obiekt SCP-2396-A na wolności.

Identyfikator podmiotu: SCP-2396

Klasa podmiotu: Keter Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-2396 musi być przechowywany w Tymczasowej Strefie 2396. Tymczasowa Strefa 2396 będzie obsadzona jedynie przez pracowników, którzy identyfikują się jako kobiety. Dopóki nie zostanie odkryta metoda neutralizacji efektu SCP-2396, nie będą podejmowane działania mające na celu przeniesienie obiektu ze strefy. SCP-2396 ma otrzymywać jeden litr syropu glukozowego dziennie.

Wszyscy cywile identyfikujący się jako mężczyźni znajdujący się w promieniu sześciu kilometrów od Tymczasowej Strefy 2396 mają być zatrzymani i sprawdzeni pod kątem kontaktu z SCP-2396-A. Każdy zarażony cywil ma zostać poddany terminacji, zanim przeobrazi się w instancje SCP-2396-B. Wszystkie napotkane na wolności instancje SCP-2396-B mają zostać poddane terminacji. W związku z obecną lokalizacją wszystkie osoby poddane terminacji mają otrzymać standardową, przykrywkową historię „Zaginionego Turysty”. Każdemu cywilowi, który zaobserwował instancje SCP-2369-B mają zostać zaaplikowane preparaty amnezyjne klasy B.

Instancje SCP-2396-A mają być natychmiastowo spalone. Cały obszar w promieniu sześciu kilometrów od Tymczasowej Strefy 2396 ma być uważnie monitorowany przez Przechowawczą Formacje Operacyjną Lambda-6 ("Girly Girls") w poszukiwaniu instancji SCP-2396-A. Jeżeli instancja SCP-2396-B zostanie zlokalizowana PFO Λ-6 mają zostać powiadomione, aby rozpocząć procedury terminacji. Tak samo, jak Tymczasowa Strefa 2396 PFO Λ-6 mają być obsadzone jedynie operatorami formacji operacyjnych, którzy identyfikują się jako kobiety.

Wszelkie wysiłki związane z przechowywaniem mają być skupione na odnalezieniu sposobu mającego na celu zneutralizowanie pola efektu SCP-2369, aby ułatwić przechowywanie.

SCP-2396 ma być przechowywany w standardowym pomieszczeniu przechowawczym dla humanoidów znajdującej się w skrzydle niskiego bezpieczeństwa w Ośrodku 19. Codziennie SCP-2396 ma otrzymywać jeden litr ciekłej sukralozy, którą obiekt uważa za cukier. Aby ułatwić przechowywanie, cały personel wdający się w interakcje z obiektem musi składać się z osób, które identyfikują się jako kobiety. Żadne inne procedury nie są potrzebne.

Opis: SCP-2396 jest humanoidem płci żeńskiej mającym około 2.5 m wysokości i wadze 101 kg. SCP-2396 jest z wyglądu identycznie podobny do ludzkiej kobiety, poza wyjątkiem naturalnie występujących różowych włosów i tęczówek. Słowa „Pani Słodziutka, z Małych Panów ® od Dr. Wondertainment" są wytatuowane wzdłuż zewnętrznej części lewego uda SCP-2396.

Kiedy nie przyjmie cukru żadnego produktu spożywczego zidentyfikowanego jako zawierający cukier, SCP-2396 twierdzi, że doznaje wielkiego bólu, wymagając ciągłych dostaw cukru lub produktów spożywczych, które go zawierają. Ilość cukru nie jest ważna w utrzymywaniu anomalnego efektu obiektu. Konsumpcja cukru w jakichkolwiek ilościach spowoduje, że poziom cukru we krwi SCP-2396 osiągnie stały poziom ~400 mg/dL. W związku z anormalnie wysokim poziomem cukru we krwi obiekt jest był w ciągłym stanie hiperglikemii, stwierdzając, że cierpi z powodu ciągłych bólów głowy i niewyraźnego widzenia. Pomimo konsumpcji pokarmu, SCP-2396 nie wykazuje żadnych funkcji wydalniczych ani zmiany masy ciała.

Kiedy SCP-2396 jest „napełniona” cukrem, każdy mężczyzna (który obecnie nie jest instancją SCP-2396-B) znajdujący się w odległości 50 jardów od obiektu wyraża silne pragnienie, by oddalić się najdalej jak to możliwe od SCP-2396. Osoby identyfikujące się jako mężczyźni, które miały bezpośredni kontakt z SCP-2396 doznają symptomów podobnych do śpiączki cukrzycowej. Obiekt twierdzi, że robi to po to, aby „utrzymać wstrętnych braci i ich przyjaciół z daleka”.

Instancje SCP-2396-A są małymi obiektami składającymi się z cukrów prostych, które przypominają landrynki różnych kolorów. Instancje SCP-2396-A pojawiają się w promieniu sześciu kilometrów od aktualnej lokalizacji SCP-2396, gęstość występowania obiektu zwiększa się w pobliżu rejonów o zwiększonym przepływie ludności. W związku z ich rozmiarem i dużą powierzchnią efektu SCP-2396 rozmieszczenienie i ilość SCP-2396-A jest nieokreślona. Wiadomo, że produkcja SCP-2396-A zwiększa się, kiedy SCP-2396 jest pod wpływem stresu. Podczas gdy obiekty SCP-2396-A są niegroźne, kiedy są dotykane lub połknięte przez osoby identyfikujące się jako kobiety, osoby identyfikujące się jako mężczyźni przechodzą stopniową transformację w instancję SCP-2396-B.

Przemiana w instancję SCP-2396-B wyróżnia się zwiększeniem poziomu cukru we krwi czasami przekraczającym 600 mg/dL. W związku z tym wiele osób, które miały kontakt z SCP-2396-A zostaje unieruchomionych, przez gwałtowne zwiększenie ilości cukru we krwi. W trakcie okresu trwającego do dwunastu godzin ciało, płyny i kości poszkodowanego w trakcie nieznanego procesu zostają zmienione w landrynkę, która replikuje i formuje ciało sprawiając, że poszkodowany zamienia się w instancję SCP-2396-B.

Instancje SCP-2396-B przyjmują formę dużych konstrukcji humanoidalnych i rzadziej, jednorożców. Kiedy jednostka SCP-2396-B zostanie całkowicie przemieniona, zacznie ona zmierzać w kierunku SCP-2396 i będzie próbować przełamać jej zabezpieczenia. Jednostki SCP-2396-B przejawiają wysoką odporność na obrażenia i wykazują anormalną siłę. Instancje SCP-2396-B zaatakują każdą osobę identyfikującą się jako mężczyzna w zasięgu ich wzroku. Podmioty SCP-2396-B wykonują każdy rozkaz wydany przez jakąkolwiek osobę identyfikującą się jako kobieta, włącznie z rozkazem, by stanąć nieruchomo. Obiekty najłatwiej poddać terminacji przy użyciu ognia, czy to przez spopielenie w krematorium, czy przy pomocy miotacza ognia.

SCP-2396 przestaje produkować SCP-2396-A i działać na osoby identyfikujące się jako mężczyźni, kiedy obiekt nie zażył cukru od co najmniej 48 godzin. W tym momencie poziom cukru podmiotu utrzymuje stałą wartość 10 mg/dL. W związku z podobieństwem między efektami hiperglikemii i hipoglikemii wykazanymi u SCP-2396, obiekt nie jest w stanie wykryć różnicy, kiedy otrzymuje podobne ilości sztucznego cukru.

Dodatek 2396-1: W odpowiedzi na prośbę SCP-2396 twierdzi, że utraciła wszystkie dokumenty towarzyszące, ale była w stanie wyrecytować w całości następujące informacje:


Należy zauważyć, że SCP-2396 zwerbalizował każdy znak interpunkcyjny i wymawiał nazwę SCP-2284 w postaci długiego wydechu powietrza.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported